Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Black Ops 2

120 postów w tym temacie

Witam wszystkim. Planuję zakup BO2 ale trochę się gubię w tym całym DLC. Wiem że niektóre wersje zawierają mapę Nuketown, ale planuję zakupić tą: http://www.gram.pl/sklep/pc/call-of-duty-black-ops-ii

Czy Nuketown będzie dostępny dla wszystkich graczy w późniejszym czasie? Możliwe że zakupię season pass na steamie jeśli to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 17:13, Grodhar napisał:

Witam wszystkim. Planuję zakup BO2 ale trochę się gubię w tym całym DLC. Wiem że niektóre
wersje zawierają mapę Nuketown, ale planuję zakupić tą: http://www.gram.pl/sklep/pc/call-of-duty-black-ops-ii

Czy Nuketown będzie dostępny dla wszystkich graczy w późniejszym czasie? Możliwe że zakupię
season pass na steamie jeśli to pomoże.


Teoretycznie, ta wersja nie powinna posiadać klucza zawierającego dostęp do gry i mapy nuketown. W praktyce nie spotkałem się z wersją, w której tej mapy nie byłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mapa nuketown jest dostepna? czytalem, ze zniknęła i nie mozna na niej grac meczow rankingowych. to prawda? nie wiem czy kupowac gre w zestawie z ta mapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:12, Kraju napisał:

Jest specjalny osobny tryb zabawy z tą mapą. W normalnych rozgrywkach jej jednak nie
ma.


aha. a dostajac tę mape, dostajemy od razu nuketown zombies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam mały problem w Call of duty black ops 2 na ps3. Mianowicie grę miałem już zakupioną przed premierą wraz z mapą nuketown 2025. Gra działała bez zarzutów do wczoraj gdy zamówiłem pakiet REVOLUTION. Automatycznie przy zainstalowaniu wszystkich map dodatek nuketown, który miałem dostępny znikł całkowicie. Dlaczego? czy mogę go odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:42, knykiec15 napisał:

Witam! mam mały problem w Call of duty black ops 2 na ps3. Mianowicie grę miałem już
zakupioną przed premierą wraz z mapą nuketown 2025. Gra działała bez zarzutów do wczoraj
gdy zamówiłem pakiet REVOLUTION. Automatycznie przy zainstalowaniu wszystkich map dodatek
nuketown, który miałem dostępny znikł całkowicie. Dlaczego? czy mogę go odzyskać?


Patrz 4 posty powyżej... Mapa jest dostępna tylko w kotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 20:43, MrGregorA napisał:

> Witam! mam mały problem w Call of duty black ops 2 na ps3. Mianowicie grę miałem
już
> zakupioną przed premierą wraz z mapą nuketown 2025. Gra działała bez zarzutów do
wczoraj
> gdy zamówiłem pakiet REVOLUTION. Automatycznie przy zainstalowaniu wszystkich map
dodatek
> nuketown, który miałem dostępny znikł całkowicie. Dlaczego? czy mogę go odzyskać?


Patrz 4 posty powyżej... Mapa jest dostępna tylko w kotle

miałem kocioł ale go nie mam. na początku był sam nuketown, potem własnie zrobili kocioł i go miałem. zainstalowałem pakiet map i mi znikł. nie mam wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:56, knykiec15 napisał:

> > Witam! mam mały problem w Call of duty black ops 2 na ps3. Mianowicie grę miałem

> już
> > zakupioną przed premierą wraz z mapą nuketown 2025. Gra działała bez zarzutów
do
> wczoraj
> > gdy zamówiłem pakiet REVOLUTION. Automatycznie przy zainstalowaniu wszystkich
map
> dodatek
> > nuketown, który miałem dostępny znikł całkowicie. Dlaczego? czy mogę go odzyskać?

>
>
> Patrz 4 posty powyżej... Mapa jest dostępna tylko w kotle
>
miałem kocioł ale go nie mam. na początku był sam nuketown, potem własnie zrobili kocioł
i go miałem. zainstalowałem pakiet map i mi znikł. nie mam wcale


Odinstaluj gre z dysku. Innej rady nie mam. U mnie wszystko ok (tez mam revolution)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam mały problem wna mapie downhill,a mianowicie nie słychać na niej,nie wiem jak go nazwać-lektora,narratora xD-gościu który relacjonuje nam rozgrywkę.Resztę dżwieków słychać(strzelanie,bieganie itp.).Mam tak tylko na tej jednej mapie.Nie wiecie co z tym można zrobić?.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich lubiacych grać w Call of Duty BO2 ;-). Szuka ludzi z którymi mógłbym pograć. chętnych zapraszam na TS-a:
t3.svoice.pl:8468
hasło: atom

Do uszłyszenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 20:39, Chaotizz napisał:

Jaką broń polecacie na średni/krótki dystans + jaką na długi dystans? Dawno nie grałem
i straciłem z lekka orientacje.

W pierwszym wypadku MSMC, zdecydowanie. Najbardziej uniwersalna broń z całej gry - szybki magazynek+długa lufa=nieskończony seria ofiar. Ewentualnie PDW - jednakże jest mocno osłabione w porównaniu do swych początkowych statystyk. Co do długiego dystansu - FAL, M27 i AN94. FAL ma mały odrzut, duże obrażenia, ale jest samopowtarzalny. M27 to ACR (to z MW2) tej gry - odrzut równy 0, małe obrażenia, średnia szybkostrzelność. AN94 w BO2 to odpowiednik AK47 i sprawdza się w większości sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak podczas premiery. :P Wyszło trochę patchy, głównie nerfujących SMG i buffujących resztę, ale imho nadal granie z czymś innym niż SMG wymaga samozaparcia. Gra się przyjemnie, jak w każdym CoDzie. Od MW3? Niewątpliwie tak, MW3 jest dobrą grą, ale tak naprawdę to tylko MW2,5. Chociaż znam ludzi, którzy wyżej sobie cenią MW3 niż BO2. Co do cheaterów: gram od lutego i nie spotkałem do tej pory ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal przoduje jeden typ uzbrojenia podobnie, jak w MW3? To trochę słabo. Ostatnia sprawa. Jak wygląda sytuacja z lagami i czy dużo osób gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właściwie tak, chociaż teraz jakoś idzie grać szturmówkami, co wcześnie było równoznaczne z samobójstwem. Lagów nie zauważyłem, moi znajomi też nie narzekają. Czy ludzie grają? Tak, trochę ich jest. Nie jest może to liczba graczy w CoD2 czy CoD4, ale ze znalezieniem gry nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować