Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II w niedalekiej przyszłości - zobacz trailer i zamów grę w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

39 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 11:10, Crummyadi087 napisał:

Najważniejsze cy będzie zombie?! Jeśli tak to może kupię;]

Będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie ze to bedzie toalna kopia Deus Ex ? Nie przeszedlem calego, a raczej poczatek, ale i ak ten trailer mi sie kojarzy z Deus Ex''em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi się rzuciło w oczy z trailera? June 19 2025, tego dnia skończę 35 lat, a CoD najprawdopodobniej będzie miał już 20 części i kolejną w drodze (listopad) ;)

Sam trailer jest widowiskowy jak każda część, dlatego nie robi już takiego wrażenia jak to było z MW/MW2. Choć już dawno przestałem grać w tą serię to będę ją śledził jako ciekawostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od II wojny światowej do 2025 roku ? Może być dobra gra, ale sądzę że za dużo już tych CoD''ów, a zaczęli tak robić od Modern Warfare 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że już tak będzie z roku na rok cały czas to samo 4-5 godzin gry za ponad 100zł a anglicy i amerykance i tak to kupią, jakieś śmieszne konie co to jest.
A co do grafiki to widze, ze wszyscy tutaj narzekają i nie ma się co dziwić to cały czas ten silnik z coda 4 albo z coda 2, zarabiaja miliony na tej juz staraconej serii a nawet silnika graficznego nowego nie stworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten film zawiera treść od partnera Activision Inc., który zablokował go na mocy praw autorskich."
Aha, OK.
Normanie drugi XboxAhoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 14:54, LionelPL napisał:

Ciekawe czy będziemy walczyć z kosmintami. A może znowu z kacapami.;-)


Tym razem konflikt dotyczy USA i Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik zablokowany na YT... ale zobaczymy jak z tego wybrną. Mam małe nadzieje, że będzie to dobry tytuł ale też podchodzę do tego ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:41, Muradin_07 napisał:

Filmik zablokowany na YT... ale zobaczymy jak z tego wybrną. Mam małe nadzieje, że będzie
to dobry tytuł ale też podchodzę do tego ostrożnie.

Autentycznie zliczyłem zwisa, blokowac trailer ??? Ktoś jest chyba zbyt nadgorliwy, albo kolejne CoD będzie u nas nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować