Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II w niedalekiej przyszłości - zobacz trailer i zamów grę w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

39 postów w tym temacie

gram.pl

Activision i Treyarch, zgodnie z przewidywaniami, ujawniły Call of Duty: Black Ops II, które zmierza na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Już teraz możecie złożyć zamówienie na ten tytuł w sklepie gram.pl. Znamy datę premiery, jest też pierwszy zwiastun oraz galeria screenów!

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops II w niedalekiej przyszłości - zobacz trailer i zamów grę w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na Call of Duty XP. Multiplayer jest najważniejszy w Codzie. Po imprezie będzie można zacząć myśleć po pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja gry osadzona będzie w przyszłości, dokładniej w 2025 roku. Część poziomów rozegra się w latach 80-tych XX wieku, ale będą one tylko wstępem do kluczowych wydarzeń, umieszczonych na osi czasu mniej więcej za dekadę,
oznacza to m.in. że w arsenale pojawią się różnego rodzaju zaawansowane gadżety elektroniczne i roboty bojowe, przy projektowaniu których uczestniczy Peter Singer, waszyngtoński specjalista od futurystycznych zabawek wojskowych,

w grze pojawią się nazwiska znane z Call of Duty: Black Ops – niektórzy bohaterowie powrócą z poprzedniej części, innych reprezentować będą ich potomkowie (np. David Mason, syn Aleksa Masona z poprzedniego Black Ops),
ci bohaterowie zmierzą się z przeciwnikiem, który podobno opracowywany był najdłużej w całej historii „tych złych” z Call of Duty – ma być nieoczywisty, wielowymiarowy i, w pewnym sensie, już graczom znany. Ktoś o nazwisku Reznov?

najważniejsze: fabuła stanie się NIELINIOWA (!!!), a nieliniowość ta będzie rozgrywała się na kilku poziomach: czasem staniemy przed ważną decyzją wyraźnie zamarkowaną fabularnie, czasem zrobimy coś w świecie gry, nawet nie wiedząc, że to może mieć znaczenia – a dzięki temu akcja potoczy się zupełnie inaczej. Będzie więc można rozgrywać misje w różnej kolejności, co wpłynie na ich przebieg, czasem podczas misji staniemy przed decyzją, która pchnie nas inną ścieżką, kiedy indziej w wydarzeniach generalnie zaplanowanych przez twórców pojawią się różne warianty drobnych epizodów, zależne od tego, co zrobiliśmy wcześniej. Kilkukrotne przechodzenie kampanii dla jednego gracza ma być obowiązkowe, jeśli chcemy poznać wszystkie niuanse tej historii,

progres w kampanii będzie przedstawiony na mapie świata, na której również będzie można wybrać kolejność wykonywanych misji – te decyzje również mogą wpłynąć na przebieg fabuły,
dodatkowo na mapie kampanii pojawią się tzw. misje Strike Force, niezwiązane mocno ze scenariuszem (choć wpływające na równowagę sił w konflikcie rozgrywającym się przez cały czas), za to dużo bardziej otwarte niż oskryptowane zadania głównej osi wydarzeń. O ich sandboksowym charakterze niech świadczy fakt, że w każdej chwili można w nich przejść w tzw. „tryb generalski” i obejrzeć pole bitwy z lotu ptaka, by wydawać w nim proste rozkazy naszym jednostkom (jak w RTS-ie!), a także przełączać się między tymi, którymi chcemy kierować. Nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do żołnierzy – może to być np. bezzałogowy robot bojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem (już) fanem CoDa, ale martwi mnie ten trailer. Widzę w nim Syndicate, Binary Domain, jakieś Red Dead Redemption, ale w ogóle nie czuć CoDa. Widać chcieli wprowadzić coś świeżego i wprowadzili, ale marka traci swoje cechy charakterystyczne i "to coś", jak Need For Speed. Ta marka po prostu się wyczerpała.
Jak będzie okazja to zagram w singla z ciekawości, tak jak w ostatnie kilka części, ale pieniędzy za to nie dam na pewno.
Wiem, wiem, to tylko trailer, zawsze mówię, żeby nie oceniać gry po trailerze, ale wszyscy wiem dokąd zmierza Call of Duty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka i szczególnie muzyka kojarzą mi się z Deus Ex: Human Revolution

Za muzykę plus, klimatyczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka fajna, ale graficzne slabo sie to prezentuje. A co do zmian, moze wlasnie takich zmian potrzebuje CoD? Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, twórcy nas nieźle zaskoczyli. Może z tego wyjść coś fajnego. Tak czy siak, mnie interesuję tylko jedno - czy będzie boski tryb zombie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę Battlefield 2142. Przy okazji, mam nadzieję, że doczekamy się niedługo zapowiedzi kontynuacji tej części BF :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ta zmiana czasów na bardziej współczesne nawet mi się podoba. W filmiku widać sporą ilość pojazdów. Ciekawe czy przyjdą czasy kiedy będzie ich można używać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie to kupić już 7 i 8 części nie kupiłem, ale te zmiany mogą mnie nakłonić do powrotu do serii, jeszcze, żeby tylko ta kampania była nieco dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... wiem, że grafika nie jest najważniejsza, ale w trailerze grafika otoczenia wręcz mnie razi... Jeśli kupię to jakiś czas po premierze, jeśli znów w multi na PC czegoś nie schrzanią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować