Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawnguard - pierwsze DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim ogłoszone; obsługa Kinecta już dostępna

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mamy dwie wiadomości: jak zwykle dobrą i złą. Bethesda, zgodnie z obietnicą, zapowiedziała DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim o nazwie Dawnguard. Niestety, szczegóły na temat tego dodatku poznamy dopiero za miesiąc. Światło dzienne ujrzała także nowa aktualizacja do gry, która dodaje wsparcie Kinecta.

Przeczytaj cały tekst "Dawnguard - pierwsze DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim ogłoszone; obsługa Kinecta już dostępna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0:17 "tea" [jakkolwiek się to pisze], rozbawiło mnie to xD

Już widzę, jak jakiś gracz będzie krzyczał "tea", aż w końcu się go ktoś w domu zapyta, czemu tak woła za tą herbatą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana broni, quick save oraz wydawanie komend npc to niezły bajer chociaż raczej bym się nie uczył tego. Ale krzyki są za wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta obsługa kinecta to nic wielkiego, od kilku miesięcy jest mod który pozwala robić to na PC :)
Chce w tym dlc zobaczyć kilka modów z filmiku, który bethesda prezentowała bodajże w styczniu i będę zadowolony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dodatki do Morrowinda i Obliviona tj Tribunal i Knight of the Nine wnosiły względnie niewiele. Sądzę, że tym razem będzie podobnie i dopiero drugi dodatek pokroju Bloodmoon czy Shivering Isles przyniesie spore zmiany. Tym niemniej trzymam kciuki za Bethesde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tribunal był całkiem spoko, fajna fabuła, usprawnienia dziennika, który był koszmarny, nowe armory, ładne lokacje. To był dobry dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 10:03, vonArnold napisał:

0:17 "tea" [jakkolwiek się to pisze], rozbawiło mnie to xD


To się pisze ''Tiid''. Każdy okrzyk jest przecież opisany na ekranie w prawym górnym rogu.

No dobra, Beth wydaje DLC więc do edycji GOTY coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tytule dodatku wnioskuje, że będziemy ''pracować'' dla Meridii i zabijać umarlaki.
A kinect nawet ciekawie jest tutaj zaimplementowany muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ja ciekawy jestem jak Cenega rozwiąże problem nałożonej blokady regionalnej na steam. Ciekawe skąd to DLC pobierzemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim BARDZO mi się podoba, ale w czasie przeszłym... Po zdaniu kampanii gra staje się nudna, i już nawet nie chce mi się jej instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować