Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Poland......Poland never changes (wyniki wyborów)

149 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 21:05, lurynowicz napisał:

Ja powiem krótko: To nie jest forum o polityce. Chcesz się wypowiedzieć na temat swoich poglądów, wejdź na www.polityka.pl
i nawijaj.

A ja też krótko. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&u=411 jak widać wątek O POLITYCE. a na forum możesz rozmawiać nawet o podpaskach(no może troche przesadźone ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:05, lurynowicz napisał:

Ja powiem krótko: To nie jest forum o polityce. Chcesz się wypowiedzieć na temat swoich poglądów, wejdź na www.polityka.pl
i nawijaj.


Więc o czym jest to forum? Są tu tematy o książkach. Czy powinny się znaleźć na stronie teoretycznie poswięconej rozrywce komputerowej? Są tematy o innych mniej ważnych sprawach. Czy musimy mówić tylko o grach? Daj pan spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:13, Monastor napisał:

Taa... Mamy prezydenta w stylu RPG... krasnoluda z kilofem grzebiącego w przeszłości :/


Ten tekst mi sie podoba :) szkoda tylko że 5-letnia sesja która nas czeka będzie wyjątkowo trudna do przetrwania i zapewne najeżona różnymi kfiatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że trzymałem strone Donalda Tuska to powoli zaczynam się przyzwyczajac do Kaczyńskiego. Z jego osobowości wynika że będzie silnym i odpowiedzialnym prezydentem. A trzeba pamiętac że to liberałowie doprowadzili do klęski naszego kraju, a Donald Tusk reprezentował takie poglądy i byc moze dalej je kontynuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:19, Uther_Lightbringer napisał:

> Taa... Mamy prezydenta w stylu RPG... krasnoluda z kilofem grzebiącego w przeszłości :/

Ten tekst mi sie podoba :)
szkoda tylko że 5-letnia sesja która nas czeka będzie wyjątkowo trudna do przetrwania i zapewne najeżona różnymi kfiatkami.


Tak... Ten erpeg to opowieść o mrocznych czasach, kiedy złowieszczy Kaczaharadża obejmuje tron i doprowadza krainę Polsk''ah do ruiny. Nadchodzi czas głodu i śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:23, Monastor napisał:

> > Taa... Mamy prezydenta w stylu RPG... krasnoluda z kilofem grzebiącego w przeszłości :/
> > > Ten tekst
mi sie podoba :)
> szkoda tylko że 5-letnia sesja która nas czeka będzie wyjątkowo trudna do przetrwania i zapewne najeżona
różnymi kfiatkami.

Tak... Ten erpeg to opowieść o mrocznych czasach, kiedy złowieszczy Kaczaharadża obejmuje tron i doprowadza
krainę Polsk''ah do ruiny. Nadchodzi czas głodu i śmierci.



Jak dobrze pójdzie to prawa do sytuacji w naszym kraju wykupi Holywood i nakręci następną psedo epopeję fantasy, a nastolatki się będą podniecać i kupować kubeczki z nutelli z podobizną Kaczora i Leppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:24, Grizzly. napisał:

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej odzieży na znak
żałoby narodowej.

Huh... Szybko się roznosi. Internet to potęga, jeszcze przed minutę temu przechodziło przez moich znajomych na gg, a teraz już jest tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:13, Monastor napisał:

Taa... Mamy prezydenta w stylu RPG... krasnoluda z kilofem grzebiącego w przeszłości :/


tja..1/3 niziołek + 1/3 ork + 1/3 idiot = prezyd....

Nie kasujcie już tego tematu bo tu jest pare fajnych postów, a szkoda ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:24, Grizzly. napisał:

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej >odzieży na znak żałoby narodowej.

Polecam także wywieszenie czarnej wstążki przy fladze, oraz emigracje do Nowej Zelandii albo Irlandii, dobrze że Polska jest państwem demokratycznym i nikt nikogo nie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:26, Monastor napisał:

> W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej odzieży
na znak
> żałoby narodowej.
Huh... Szybko się roznosi. Internet to potęga, jeszcze przed minutę temu przechodziło przez
moich znajomych na gg, a teraz już jest tu.



chyba mamy tych samych znajomych bo ja też to właśnie dostałem na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczek -> Spokojnie... to za pięć lat ;)
Chyba że Kaczyński odkryje nagle, że jego dziadka wcielili siłą do Wermachtu i zrzeknie się urzędu :/

Grizzly. -> Wątpię, poprostu szybko się rozniosło. Skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować