Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Poland......Poland never changes (wyniki wyborów)

149 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 22:28, Dark_Kai230 napisał:

Czy ten sposób chcesz pokazać, że np: głupsi na Kaczyńskiego zagłosowali czy co ? Tak było prawie od początku
kto na Tuska ten mądry, a reszta co na Kaczyńskiego to głupki :[


niczego takiego nie powiedziałem... proszę nie przeinaczać moich słów!

po prostu wkleiłem tu jak to określiłem "pewnegorodzaju podsumowanie" któro wyraża opinię osoby która je opracowała (nie ja!) i... to wszystko - co kto sobie o tym pomyśli to już jego sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:30, Brill napisał:

luuuudzie... za bardzo przezywacie... "kaczor dyktator", "tworzymy podziemie" wy poprostu szukacie taniej pozywki na pogadanki
nie znajac zbytnio sprawy... . Tusk byl tylko i wylacznie produktem politycznego marketingu... Kaczynski moim skromnym zdaniem
jest bardziej dojrzaly i swiadomy.

pozdrawiam (i czekam na wiadro pomyj wylane prosto na moja osobe)


Świadomy, ciekawe czego?? Może tego jak tym swoim kaczkowatym dziobem uderzyć w normalnych, zwykłych ludz i jak się przypochlebić Lepperowi. Tusk ma prezencje, kaczka nie; Tusk jest symaptyczny, kaczka nie; Tusk wie jak naprawić Polske, kaczka jak wejść w ***** o. Rydzykowi. A co do tych pomyj - nikt na tym forum tego nie zrobi, zrobi to i wyleje na nas wszystkich ten kwak LECH KACZYŃSKI - już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:23, ProChaoS napisał:

Wedlug mnie obydwoje maja wady jak i zalety. Gwozdziem do trumny Tuska bylo to, ze olal biednych. Chcial wprowadzic podatek
15 %... Dlatego przegral.



Naprawdę nie mogę pojąć ludzkiej głupoty. Zobaczą jakąś reklamę w TV i już wierzą. A się nie znają i nie mają pojęcia o co chodzi. Człowieku, zastanów się zanim oddasz głos, postudiuj na temat podatków itd. poczytaj sobie książki, albo choćby jakieś drobne informacje. Nienawidzę głupich stereotypów. Skąd to się wzięło, że niby Tusk chciał gorzej dla biednych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra spojrzmy prawdzie w oczy... demokracja to taki ustroj w ktorym wiekszosc decyduje. A jak wiadomo wiekszosc to nie wszyscy... prosta implikacja => nigdy wszyscy nie beda zadowoleni.

Poczekamy zobaczymy nalezy miec nadzieje na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2005 o 22:41, Uther_Lightbringer napisał:

poczytaj sobie książki, albo choćby jakieś drobne informacje. Nienawidzę głupich stereotypów. Skąd to się >wzięło, że niby
Tusk chciał gorzej dla biednych?


Bo tak kładł w głowę ludziom wierzącym ślepo w to co mówi kaczyński. Robił to ponad dwa tygodnie, takie są efekty. Na wątku o polityce piszę własnie że ludzie oceniając na przykłąd podatki są bardzo krótkowzroczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:34, KHRoN napisał:

niczego takiego nie powiedziałem... proszę nie
przeinaczać moich słów!


Nie przeinaczam tylko mówię to jak to rozumiem mniej więcej.

Dnia 23.10.2005 o 22:34, KHRoN napisał:

po prostu wkleiłem tu jak to określiłem "pewnegorodzaju podsumowanie" któro wyraża opinię osoby
która je opracowała (nie ja!) i... to wszystko - co kto sobie o tym pomyśli to już jego sprawa...


No i ja sobie pomyślałem to co napisałem.
Jeśli jakoś Cię uraziłem to sorki, ale jestem wkurzony, bo wszyscy gadają "Ach jak to źle się stało, że Lechu wygrał..." - to mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje aby każdy kto zamieszcza posty w stylu "emigruje", "dryktator-karzor" albo "Kaczpospolita" poprł je jakimiś konkretnymi argumentami dlaczego mu się tak pan K. nie podoba. Naśmiewać się korzystając z anonimowości Intenetu każdy potrafi.

Ja głosowałem na Tuska ponieważ źle jest gdy za duża władza jest skupiona w rękach jednej partii i dziwie się Polakom, że taką władze dali Kaczorom. Pomimo tego, że Tusk jest liberałem, głosowałem na niego, bo przecież prezydent nie ma mocy ustawodawczej, a tak kontrola wzajemna była by większa. Polacy to dziwy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... najprostszym i najbardziej podstawowym argumentem jest fakt, że tak przynajmniej rząd i prezydent musieliby do JAKIEJŚ zgody dojść... teraz też niby tak będzie - będzie zgoda jak się braciszkowie przy niedzielnym obiedzie dogadają...

... będziemy żyć w kraju rodzinnym (należącym do rodziny kaczorków), religijnym (a niech ktoś zaprzeczy to się dobry ojciec R. wami zaopiekuje i przekona...), prostolinijnym i bezstresowym (wszystko będzie szło "na górze" wprost po myśli... "góry") O_o


pozatym już rozmach i sposób prowadzenia kampanii "anty-Tusk" był śmieszny... ojciec-dyrektor "żondzi" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sprawdził się najczarniejszy scenariusz- będą mogli się wymieniać! "Ej Lechu dzisiaj ja jestem prezio"

A tak na serio to wygrał Rydzyk, Lepper, Radio Maryja (razem z jego słuchaczami) oraz kłamstwa wyborcze w stylu tej demonstracji kupionych studentów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno chciałbym dodać, nie wyolbrzymiał bym aż tak faktu, że oto teraz Ryzyk bedzie miał wpływ na cokolwiek. Lechu dostał poparcie RM ponieważ Donlad jest liberałem, a za liberalizmem idzie legalizacja aborcji, eutanazjii. Rydzyk to wszak katolik, który uważa takie rzeczy za coś bardzo złego. Poza tym wszyscy księża z mojej parafii zagłosowali na Lecha (wiem, bo robiłem sonde :). Tak więc Rydzyk pokazał tylko postawe całego Kościoła, chociaż ten oficjalnie się do wyborów nie miesza i zrobił to (tak przynajmniej mi się wydaje) ze względów ideologicznych, a nie z chęci na jakikolwiek zysk, i ma do tego pełne prawo, a to że zrobił to w troche nieodpowiedni sposób ("Platforme trzeba zatopić") to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kaczyński może zawdzięczać ten wynik elektoratowi A. Leppera i całej reszty (lewej, socjalistycznej - jak kto woli). Coś nie samowitego!

Przed wyborami do senatu PO też miało we wszystkich sondażach przewagę. Tak samo tu. Ja jestem rozczarowany. W sumie to, żaden z tej dwójki nie jest moim kandydatem. Ale mniejsze zło wg mnie to Tusk, ale i tak pewnie będzie bez różnicy.

A zresztą, co ja mam do gadania.. 17 latek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym żę w naszym kraju jest jeden podstawowy błąd. Jesli zakazuje czegoś religia - ma to zakazywać państwo. Ale państwo to nie tylko jedna religia, są też inne religie lub ich brak. Jesli ktoś jest naprawde wierzącym człowiekiem to nie dopuści do aborcjii u siebie, tak samo eutanazjii, nie bedzie stosował antykoncepcjii, bo wiara mu tego zabrania. A ateista- czemu narzucać mu swoją wiarę? Wiem że akurat aborcja nie jest tu najszczęśliwszym przykładem (bo tu dochodzi też pytanie czy płód to już istota ludzka), ale są i inne - eutanazja - to jest decydowanie o sobie, nie robię tym nikomu krzywdy, chcę umrzeć, dlaczego więc niektórzy narzucają mi swoją wolę? Czy oni wiedzą co ja czuję? Każdy ma prawo sam decydować o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:31, michal19 napisał:

nie martw się. Niedługo ty będziesz miał coś do gadania, a zwolennicy radia maryja i rydzyka są coraz mniej liczni z powodów
naturalnych...


Wykupili nas.. A nie wiem czy wiesz ale radio M ma swoją młodzierzówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:30, Brill napisał:

(...) Tusk byl tylko i wylacznie produktem politycznego marketingu... (...)


A Kaczyński to bajkopisarz-populista, który wszystko wszystkim obiecuje, chociaż mało prawdopodobne, żeby się z tych obietnic wywiązał.

Na tym między innymi polega demokracja, że trzeba stosować różne chwyty, żeby przekonać do siebie jak największe grono wyborców. Osobiście popierałem Tuska jeszcze kiedy miał ok. 10 procent poparcia i startował ze swoją kampanią, na jego zabiegi o poszerzenie elektoratu mogłem popatrzeć trochę z dystansem - i absolutnie mnie te działania nie dziwiły, bo takie są zasady walki o władzę. Starczy przypomnieć, dlaczego Kwaśniewski pokonał w 95 roku Wałęsę.
Zresztą, Kaczyński był znacznie gorszy pod względem kampanii - nie dość, że kłamał w żywe oczy zarzucając, że nie stosuje negatywnej kampanii, to jeszcze pokazał swoje oblicze socjalistycznego populisty. A takiej postawy cholernie nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś Młodzież Wszechpolską na paradzie normalności?

Lol słowo młodzież jest po to żeby jej członkowie dobrze się czuli. Młodzież wszechpolska na paradzie normalności miała średnią wieku na oko 70 lat wyglądała jak przed śmiercią, darła się jacy to homo są źli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum powinno zmienić kolorystykę na "czarnobiałą" po dzisiejszym dniu O_o

Kolejne zmarnowane 5 lat, znowu brak reform, triumf populizmu, wygrana ksenofibii, fanatyzmu i hipokryzji...
Dwóch takich co porządzą państwem, z odpowiednim poparciem by wprowadzić każde - nawet najbardziej szalone zmiany... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 00:11, Don Lizak napisał:

Cholera!! Wszyscy nażekają!! To jak to jest, że Kaczyński wygrał a nikt na niego nie głosował?! :>


znaczna wiekszosc ludzi z kompami i laczem do neta glosowala na pana Tuska :)
reszta ktora nie ma neta glosowala na pana Kaczynskiego, a ze nie maja neta w domach to sie nie moga wypowiadac

widac to zwlaszcza po opisach ludzi w moim gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować