Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj film Ghost Recon: Alpha, zgarnij kod na dodatkową broń w Ghost Recon: Future Soldier

17 postów w tym temacie

Wie ktoś czy dziś będą dostępne te kody? i jak one działają? czy są jednorazowego użytku na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jumper20 - najprawdopodobniej będą one gdzieś umieszczone w filmie - wystarczy zapamiętać i następnie wklepać w Ghost Recon: Future Soldier. No i na pewno są dla wszystkich, spokojnie :)

Chłopaki, dzięki za informację odnośnie możliwości obejrzenia tej krótkometrażówki na NG! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę musiała poczekać kiedy wrzucą film na YouTube :/ Wydaję mi się, że na jakiejś stronie (wrzucą coś na Facebook''u, albo przyślą wiadomość na mail''a każdemu, kto ma konto Ubi/ Uplay) z pytaniem o jakiś fragment filmu. To tylko przypuszczenia, ale nigdy nie wiadomo ;) Możliwe, że będzie też coś w stylu tego, co mówi Jumper, ale nie lubię tego sposobu zdobywania kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siuski dzięki za info
Eguroll - faktycznie jest o 20:30
W życiu bym nie pomyślał, że na nat geo będzie film i to taki
Przy okazji - ciekawe porównanie 2 zwiastunów - polski - chaos, sieczka, krótki - angielski - spokojny, długi. Angielski lepszym imho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:48, piomink napisał:

Siuski dzięki za info
Eguroll - faktycznie jest o 20:30
W życiu bym nie pomyślał, że na nat geo będzie film i to taki
Przy okazji - ciekawe porównanie 2 zwiastunów - polski - chaos, sieczka, krótki - angielski
- spokojny, długi. Angielski lepszym imho


A sam zobaczyłem reklame NG ;) i jutro się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj film Ghost Recon: Alpha, zgarnij kod na dodatkową broń w Ghost Recon: Future Soldier

A te kody to na filmie na NG ?? jakis trick?? czy ściema żeby zobaczyc program?? no bo jak wiedziec że to co pokazują to kod do gry?? bardzo proszę o INFO z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladał ktoś ? ja nie wróciłem na czas :/ w moim pytaniu chodziło mi dokładnie czy te kody nie są jednorazowego użytku? Bo jeśli nie to itak obiegną one internet, a jeśli tak, to co wtedy jeśli były np.4 kody na emisje to kto pierwszy je wbije? Zna ktoś odpowiedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować