Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analiza trailera Call of Duty: Black Ops II - wszystko co do tej pory wiadomo

29 postów w tym temacie

A to przypadkiem black klops I nie działo się w latach 60 - 70? Był Wietnam i był nie jaki John Fitzgerald Kennedy (którego sprzątnęli w 1963r.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam mieszane uczucia do tego czegoś, niby odmiana jakaś bo w przyszłości, ale czy to na pewno będzie dobrym wyborem, no cóż czas pokaże. A Woods przypadkowo nie wybuchł razem z Krawczenko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o lata 80'' to zapewne chodzi o Wojnę w Afganistanie pustynia, konie, te klimaty, ale moim zdaniem ta gra to będzie porażka. Chyba podłapali pomysł od Ubi i jego Future Soldier.

A poprawiając, akcja pierwszego BO miała miejsce w latach 60'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:23, paulthemen napisał:

A Woods przypadkowo nie
wybuchł razem z Krawczenko?


Nie, nie wybuchł. Jesteś około 15612 osobą która o to pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem COD w przyszłości, wg mnie bomba :)
Wg fabuły jednak nie będziemy mieli sporej ilości gadżetów, szkoda, uwielbiam nowoczesne pole walki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie pomału "future" COD podziekuje chyba temu wydaniu... jak dla mnie klimaty to II Wojna Światowa, Wietnam ok, Modern Warfare ujdzie... ale przenosiny do 2025 r a pewnie w dalszych częsciach Modern Warfare nam to też zaserwują... dzięki ale wysiadam i seria się dla mnie kończy... a pewnie skończy się dla innych... jak zaczną grzebać w portfelach wydawcy to może przejrzą na oczy... ale zapewne będzie już jak to się potocznie mówi "musztarda po obiedzie" czego im osobiście życzę :) bo ta maszynka do generowania pieniędzy kiedyś się skończy... powielanie fabuły, stary silnik gry itp. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:38, Kreek napisał:

Nie, nie wybuchł. Jesteś około 15612 osobą która o to pyta.


Dobra, skoro nie to co się z nim stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 19:12, Kubala000 napisał:

Dobra, skoro nie to co się z nim stało?


Na komputerze (w menu głównym) znaleźć można wiadomości o tym że trafił do niewoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 19:20, Hartus napisał:

Byle tylko zombie nie spartolili. Reszta mi zwisa.

Byle tylko zombie nie dali w ogóle. Ten tryb może i jest fajnie zrealizowany, ale absolutnie nie pasuje do konwencji CoDa. Tu jest miejsce na misje coopowe jak w Modern Warfare, nie na zombiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombie są już oficjalnie potwierdzone, to raz. Zombie są już tradycją każdej odsłony CoD od Treyarch, to dwa. Miliony osób pokochało ten tryb więc jaki byłby sens z jego rezygnacji? I dlaczego nie pasuje do konwencji? Tryb kooperacji? Czemu nie, ale na pewno nie kosztem zombie. To nie jest ani możliwe, ani sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem umieszczanie akcji nowego CoD''a (choć na nowy on nie wygląda... bo wygląda tak jak poprzednie części, stary engine) to błąd, gdyż jednak moim zdaniem przyniesie to wielki niedosyt, gdyż ludzie zaczną tę grę porównywać np. do świetnych gier takich jak: Crysis 2, czy GR:Future Soldier, bo jednak nie będzie tam super bajerów, a zwykła strzelanka wojenna, ale moim zdaniem już sam pomysł na kampanie jest do bani... USA, jedno z największych mocarstw świata pod względem technologii i wogóle dostaje kolejne baty? To juz było! Ciekawe, czy w rzeczywistośći, ktoś by się odważył na taki desperacki atak... przecież taki kraj ma swoje formy ochronne, to trochę śmieszne nie prawdaż?? Tak więc moje odczucia co do tej gry, a nawet całej serii blakną. Tak, tak... Wiem... Zaraz tysiące fanów CoD''a rzuci się na mnie za ten komentarz, ale poprostu nie mogę znieść tej serii porażek CoD''a, wiem, że chcą zrobić widowiskową kampanie solową, ale nie można przesadzić... Niech zrobiądobry multi, na miarę Battlefield 3, albo chociaż Battlefield: Bad Company 2 czy Crysis 2. Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować