Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

196 postów w tym temacie

Moje pytania:
Czy Diablo 3 będzie mroczniejsze od Diablo 2, czy wręcz odwrotnie?

Czy na gameplay''ach i innych materiałach z Diablo 3, są pokazane mroczne, nie dostępne i nie gościnne lokacje, specjalnie, aby nie zniechęcić do zakupu gry fanów, którzy już się przyzwyczili do mrocznych, ciemnych i bezludnych miejsc?

Czy Diablo 3 podtrzyma swój poziom trudności?


Będę wdzięczny za odpowiedzi : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest najciekawszy system, który nie trafi do gry z uwagi na to, że się nie sprawdził lub był zbyt skomplikowany do implementacji?
2. Screeny, które wyciekły już jakiś czas temu prezentujące grę w 2005 - co to właściwie było? Diablo MMO? Czemu nie wyszło?
3. Jak aktualnie działa system klejnotów? Od dłuższego czasu nie słyszałem nic nowego o nim.
4. Czy moduł PvP będzie zawierał dodatkowe tryby poza team deathmatch?
5. Kiedy możemy się spodziewać trybu PvP? Słyszałem niepokojące informacje, że nie jest dużo bardziej zaawansowany niż to co pokazaliście gdy go ujawniliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy bedą przedmioty z cechami do konkretnej broni co sprawi że bardziej sprecyzujemy co bedziemy dzierżyć w ręcę a nie zmieniac jak nam sie podoba z 1 recznych na 2 reczne ?
2. Tryby pvp jakie przewidują ? I jeśli byłby team deathmatch to po ile osob na drużyne.
3. Ile zajmie przejście na poziomie normal całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi: Czy planujecie dodatek do Diablo 3 jeżeli Tak to jaki by nosił tytuł i prosiłbym chociaż o jedną rzecz która się w nim pokaże ?Drugie pytanie: Czy według was(Ekipa z Wlizzarda)miało by sens zrobić kolejny dodatek do Diablo II i ożywić w drugiej części grafikę i dodać lepszy klimat poprzez stworzenie dodatku który by wniósł wiele poprawek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł na wskrzeszenie Mnicha? i czemu zdecydowaliście że w Diablo 3 zabraknie Nekromanty?
Czy tworząca klasę Demon Hunter wzorowaliście się na na jakieś ksiązkach lub filmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co zawiera pudełko gry Diablo III oprócz płyty z grą? Jakaś instrukcja?

2. Czy możliwe będzie zwiększenie limitu postaci na battle.net z 4 do, na przykład 8?

3. Jaką cenę dodatków do Diablo III przewidujecie?

4. Czy wydana zostanie kolejna Antologia Blizzard (zawierająca Warcraft 3, Diablo 2, Starcraft[?]) ?

5. Czy ujrzy światło dzienne Diablo (ponownie) lub Warcraft Battlechest i pojawi się w sklepie?

6. Ile będzie kosztować Starcraft II Heart of the Swarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ile macie w planachu trybów pvp i ilu osobwe drużyny w team deathmatchu jeśli bedzie ?
2. Czy bedą zbroje z dodatkowymi cechami do konkretnej broni np. 2 reczny miecz ?
3. Ile zajmie przejście wątku głównego na poziomie normalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w waszej ekipie tworzącej Diablo III pracuje jakiś polak?Jeśli tak to pozdrówcie go od jego rodaków :)
2.Czemu w najnowszej częsci Diablo nie będzie nam dane zobaczyć symbolów religijnych typu krzyż lub pentagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie atrakcje planujecie na polską premierę gry w Warszawie? Czy dla pierwszych kupujących w planach są jakieś nagrody/bonusy? Czy będzie można wygrać w czasie eventu Nogę Wirt''a? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 09:41, zibi20 napisał:

> mam urodziny w maju.. czy mogę dostać kopię D3 za darmo od Blizzarda?

wiesz tak sie sklada ze wszyscy tutaj zgromadzeni na forum...wiec kazdy z nas ma urodziny
w maju ! to czy oznacza to ze my wszyscy dostaniemy D3 za darmo !

pomysl tak... Diablo3 ma wlasnie urodziny 15maja wiec w ramach prezentu z tej okazji
powinines mu podarowac 170zl..


Masa pytan tutaj graiczy z absurdem...masa z tych miala juz odpowiedz od blizza dawno
temu i wystarczy tylko poszukac...wystarczy google lub nawet YT...



do twórców wiedzmina przeszło pytanie "czy w grze będzie można zjeść budyń", więc wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pystanie to ja blizzard poslalem fly all mapy w wow summon ghost wilki w wow i demon hunter do diablo3 i nie ma nawet małe info ze to moje dziełoa chiałem tylko dostacie sie do blizzard teamu by zrobicl diablo3 i nowy wow i nadal chce i jestem dobrym game artist artist czyli all czeba sie samemu uczyc a nie szkoły pogramowanai i potem klonowac pomysły z inych gier nie mam tysionce pomysluw wisje i to tego niezle radze sie z robienie postaci wyglonduw postaci zrboi skiluw miast map otoczen tylko czekam az blizzard zechce meic jednego pro game artist z polski w team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta ja mam pytanie z kont ma blizzard pomysł ala demon hunetr w diabl3o latanie na wszysktich mapahc w world of warcfat i przywoływanie wilkuw jako shaman w world of warcraft bo o ile pamietam w maju 13 2011 to ja te pomysły posłalem do blizzard jako pokaz ile mam originalnych i dobreych do gier pomysłuw i ze zam moge mapy robic postacie wyglond i wszytko co ma jakis wyglond tlyko nie skrybty prubuje ciogle sie dostac do team blizzard by zrobic diablo3 do konca i pokazac ze demon hunter nie jest pompletnom klasom bo granaty to nei podstawowy skil tlyko obrony nie moze byc razem z atakami z kusz he mam setki świerzych pomysłuw i sam moge je dodac do wow i diablo3 tylko musze miec dostamp do plikuw z gry i team z 2 ludzi blizzard do pomocy grafika i kogos od scryptuw a gwaratuje blizzardowi ze ja co zaczynalem pc gry od diablo2 i zostałem waszym jak wiekszym fanem na świecie tyle gm napiasl mi na email jak posłalem mu demon hunter i zakochałem sie w diablo2 to tak samo mnie boli widziec ze diablo3 nie jest godne fanuw diablo2 ze za slabe za krudkie ze mało aktuw i stanowczo za słabe klasy role bakc to pierwszego miasta i tlko 6 skiel som i czemu blizzard skil system skopjowal z guild wars 2 a te hp kulki z devil mey cry to nie sprawdza sie w grze za bardzo i nie jest originalne wogle bo juz capcom to ma pograjcie devil may crey tam to jest a ze kazdy z teamu gada z npc ze tlyko durnom fotke widac a nie filmik jak miało byc to cos ala star wars old repubic ze kazdy z team gada sie cos od siebie do np lea varri cain nie powini zginoc i połonczyc diablo2+ diablo3 ze starzy bochaterowie + diablo3+ plus moi bohaterowie i pełna wersjia demon hunter a nie demo pokaże wam jak chcecie jak powinien wyglondac demon hunetr bo skiel som pomieszane na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować