Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

196 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 20:41, adis505 napisał:

Czy Krowi Król będzie trudny na inferno? <trollface>

Krowiego levelu ma nie być. [Jak na ten moment]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie odsłony. Warto zagrać w trzecią część nie znając ich? I jeszcze jedno. Planowana jest konsolowa wersja gry? Jeśli taka miałaby powstać to odpuściłbym sobie wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jesteście dobrze przygotowani na start diablo3?? a dokładniej czy nie będzie takich problemów ze startem jak to było w przypadku Cataclysmu?? gdy dopiero po 2-3 godzinach udało mi się zalogować na serwer;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na wprowadzenie limitu slotów w party? Chciałbym pograć np z 1-2 osobami w public grze. I chciałbym móc ograniczyć te miejsca. A nie open albo private.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Jay''a Wilsona które mnie strasznie nurtuje:

-Jak to się stało że to właśnie Ty zostałeś dyrektorem produkcji Diablo 3?
(oglądając wywiady z nim jakoś nie mogę uwierzyć że to własnie on wszystkim kieruje)

-Czy pracujecie obecnie nad dodatkiem do Diablo 3?

-Na jakim etapie są prace nad wprowadzeniem areny PVP? Kiedy możemy go oczewkiwać?

-Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie Diablo 3 wyjdzie w ojczystym języku. Jest nam bardzo miło że nie zostaliśmy pominięci. Co spowodowało że zdecydowaliście się wydać grę po Polsku?

-----P.S.-----
- I DLACZEGO TA GRA MA TAK PIEKIELNIE WYSOKIE WYMAGANIA!!!!??? Jak na grę która była po raz pierwszy prezentowana 4 lata temu to jest lekkie przegięcie!. Dwa lata temu kupiłem dobrego lapka do gier i muszę go zmienić bo nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:53, Lord_Vaillur napisał:

Czy dlc wyjdzie w tym roku ?

Blizzard się w takie rzeczy nie bawi jak śmieszne DLC :). Prędzej dostaniesz porządny dodatek do gry aniżeli typowe DLC do Diablo III

@TEMAT
Ludzie czy wy na serio macie coś z głową bądź cierpicie na ułomność intelektualną ?
Myślicie, że Blizzard to jedna wielka mega ekipa, gdzie wszyscy się zajmują na raz Diablo, StarCraftem i WoWem ?
Są ludzie od Diablo, SC i WoWa
Z resztą nazwa tematu daje to jasno do zrozumienia: Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!
a nie Zadaj pytanie pracownikom Blizzarda. =.=

@TEMAT2
Pytanie do ludzi odpowiedzialnych za ten news. Liczę na odpowiedź. Czy bo wyborze najlepszych wg Was pytań podacie jakąś listę pytań, które wybraliście ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:08, Duke_PL napisał:

- I DLACZEGO TA GRA MA TAK PIEKIELNIE WYSOKIE WYMAGANIA!!!!??? Jak na grę która była
po raz pierwszy prezentowana 4 lata temu to jest lekkie przegięcie!. Dwa lata temu kupiłem
dobrego lapka do gier i muszę go zmienić bo nie wyrabia.

Jeśli ta gra ma piekielnie wysokie wymagania to jakimi wymaganiami nazwiesz wymagania do Wiedźmina 2, BF3 Crysisów czy o zgrozo Max Payne 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:08, Duke_PL napisał:

I DLACZEGO TA GRA MA TAK PIEKIELNIE WYSOKIE WYMAGANIA!!!!??? Jak na grę która była
po raz pierwszy prezentowana 4 lata temu to jest lekkie przegięcie!. Dwa lata temu kupiłem
dobrego lapka do gier i muszę go zmienić bo nie wyrabia.


Trzeba było kupić kompa stacjonarnego to na tych samych podzespołach gra chodziłaby na full ustawieniach graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować