Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

196 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 00:14, paulthemen napisał:

czy Macie zamiar zrobić DLC do Diablo?

Blizzard nie uprawia czegoś takiego :) prędzej dostaniesz porządny dodatek, raz a dobrze, a nie jakies śmieszne DLCki. Ewentualne poprawki będą łatać patchami tak jak to było w postaci D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie o WarCrafta IV, Blizzard na pewno zdradzi swoje plany na przyszłe gry w jakimś Q&A z pierwszego lepszego(z całym szacunkiem dla gram.pl) serwisu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:22, saborcat-14 napisał:

> Są ,wystarczy poszukać :)

Gdzie będzie akt 4 to można się domyślać (SC) ale z tego co wiem żadnych oficjalnych
i kąkretnych informacji (filmiku, zdjęć) nie ma.


Przecież z plików bety wydobyto ekran ładowania 4aktu i nazwy lokacji , również mamy masę cinematików z niego ,więc nie ma żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:43, Kojo-Bojo napisał:

Dlaczego nie ma single playera offline i ile by wam zajęło umieszczenie go w grze.

Wystarczy trochę poszukać w google''ach albo chociaż stronę wcześniej:
Wszystkie postacie są przechowywane na serwerach Blizz''a dlatego nie bedzie wersji offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat był już poruszany, ale chciałbym zapytać z trochę innej strony.
Otóż, wyeliminowanie boss-runów polega na zredukowaniu dropów do minimum. Ale jeżeli jednak ktoś się uprze i zechce kontynuować "tradycje" z Diablo II, może liczyć na dobry drop? Czy też nie ma takiej możliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:47, mao_tse_tung napisał:

Wystarczy trochę poszukać w google''ach albo chociaż stronę wcześniej:
Wszystkie postacie są przechowywane na serwerach Blizz''a dlatego nie bedzie wersji offline.


Nie tylko postacie, również dane kluczowe dla działania gry, co pozwala naprawę niektórych błędów bez konieczności wydawania patchów.

Dnia 03.05.2012 o 00:47, mao_tse_tung napisał:

Temat był już poruszany, ale chciałbym zapytać z trochę innej strony.
Otóż, wyeliminowanie boss-runów polega na zredukowaniu dropów do minimum. Ale jeżeli
jednak ktoś się uprze i zechce kontynuować "tradycje" z Diablo II, może liczyć na dobry
drop? Czy też nie ma takiej możliwości ?


Jest, zabijając czempionów zyskujesz męstwo nafalemów(tracisz je przy zmianie umiejętności) które daje ci szanse na porządny drop z bossa bez niego szanse na dobre przedmioty z niego są zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy D3 będzie miało zamkniętą historię, czy może zostawicie furtkę, tak jak w D2, gdzie dołożono historię Baala i kolejny akt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:03, Tomish napisał:

Otóż, wyeliminowanie boss-runów polega na zredukowaniu dropów do minimum. Ale jeżeli
jednak ktoś się uprze i zechce kontynuować "tradycje" z Diablo II, może liczyć na dobry
drop? Czy też nie ma takiej możliwości ?

Ty.... a powiedz mi kto Ci zabroni tak grać? ... Nie uważasz w tym pytaniu nieścisłości ?
Chcesz latać kilka razy na danego bossa bo liczysz na drop, to proszę bardzo leć. Uwierz mi w tej kwestii się nic nie zmieniło i do tego nie trzeba ludzi od Blizzarda by to wiedzieć :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom większości pytań w tym wątku jest zatrważająco bliski dna... Mam nadzieję, że Gram.pl wprowadzi jakąś filtrację, bo inaczej będzie kiepsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:37, Mohair napisał:

Poziom większości pytań w tym wątku jest zatrważająco bliski dna... Mam nadzieję, że
Gram.pl wprowadzi jakąś filtrację, bo inaczej będzie kiepsko :)

A idź Pan w uj. [To zdanie ma zabrzmieć w swój specyficzny styl w jakim się czasem je wypowiada :P.]
Poziom jest bliski dna to fakt. Niektóre pytania sięgają o absurd np ktoś tu wyjechał z pytaniem "Czy będzie multiplayer?"
Pytania odnoście Warcrafta czy SC gdzie już zwracałem uwagę chociażby tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75910&pid=75
Jednak ludzie są wciąż ślepi i głupi =.=

Ludziki myślą, że Blizz to jedna wielka mega ekipa co to wszystko na raz zjada.
Nie powiem kilka pytań jest fajnych. Sam zadałem pytanie dlaczego zrezygnowali z Matta Uelmena. Myślę, że to przejdzie gdyż Matt bądź co bądź OSTa robił mistrzowskiego.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 02:34, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.


Mnie się spodobało pytanie HumanGhosta, tj. "Jakie klasy postaci są wśród pracowników BLizzarda najpopularniejsze?".
Sam na nic oryginalnego jeszcze nie wpadłem ;)

Swoją drogą, to tutaj jest taka sama tendencja jak w watku głównym o Diablo 3 - ludzie często zadają takie pytania, na które odpowiedź jest znaleźć bardzo łatwo, wystarczy użyć wyszukiwarki... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) In game there is plenty of reptile artifacts, armors and helmets Et cetera. Do you plan to make reptilian people in the game and on which side, if so?

2) Why D3 is a game only for BN ?

3) Butcher from demo of Diablo 1 suggested <eat vegetables and brush after every meal - saying it backward>; Do you plan such motives in Diablo 3?

4) Do you like pears?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:02, Valium napisał:

Dlaczego ludzie pytaja o rzeczy oczywiste? Chociazby ten cytat. Ta cena jest NORMALNA
jak w Europie. Polscy dystrybutorzy zawsze wynegocjowywuja nizsza cene dla Polski, ale
z Blizzardem nie ma takich zabaw. Wszedzie w Europie gra na PC 60 euro i gra na konsole-
60 euro.


Nie ma takich zabaw tylko dlatego, że nazywa się Blizzard i jest w rękach Activision? (PS. W Polsce nie ma Euro, a zarobki są jakie są więc przelizcanie 1:1 jest moim zdaniem bez sensu - poczekam aż stanieje do 50 zł ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie dodać normalny atak z różnego typu broni dla każdej postaci? ponieważ trzymając miecz chciałbym żeby były zadawane normalne obrażenia a nie magiczne. Podstawowy atak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego zrezygnowaliście ze słów runicznych ?? Był to znakomity pomysł, skladać itemy z run w dodatku bardzo klimatyczny, dzięki ich nazwom.
2. W jakim miejscu znajdziemy diablo w diablo III ?? W drugiej części był w sanktuarium chaosu, które robiło niesamowite wrażenie.
3. Czy w dodatku do diablo III zobaczymy bossów znanych z 2 części, np: Baal, Mephisto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Auction House i wiedząć o prawie 30% stracie zysku (15% blizza za towary + 15% PayPal), jak zamierzacie walczyć z bardzo prawdopodobną sytuacją, że ludzie będą umawiać się na forach, a później korzystać ze zwykłego Trade między postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować