Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II bez beta-testów

28 postów w tym temacie

Zgadzam się z Pepsim w 100%. Kupiłem Black Opsa na PC tuż po premierze i gra przez jakiś miesiąc czy nawet więcej była nie grywalna mimo, że na moim ówczesnym sprzęcie nie było gry, która by nie poszła w 60 klatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops to optymalizacyjna tragedia. Ostatnio próbowałem grać pół roku temu, ale na sprzecie który ciągnie BF3 w wysokich ustawieniach BO był niegrywalny. Tak to jest jak nooby się za coś biorą. ;]

PS. Wyłączcie reklamę Vity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jajcach jakie działy się i cały czas dzieją z pierwszym Black Opsem, takie stanowisko to jawna kpina z graczy i plucie im w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:02, olo-koksik napisał:

bojkotuje serwis do czasu aż zniknie ta pieprzona nachalna reklama Vity!



A nie lepiej zainstalować sobie adblock ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Call of Duty: Black Ops II bez beta-testów" - Po co odstraszać potencjalnych klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:03, Sebo1020 napisał:

A nie lepiej zainstalować sobie adblock ??


Osobiście, mam zainstalowany adblock i nie wiem o co wam chodzi z tą reklamą.
P.S.: Używam najnowszą Operę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie powiedzieli wprost, że graczy mają głęboko w nosie... ale to można wyczytać między wierszami.

I też się dołączam: trochę te reklamy przeszkadzają, tym bardziej że pojawiają się prawie za każdym razem kiedy włączam news, z newsa przełączam się na forum, a potem na stronę główną forum. A adblockera nie mam... chrzani mi wiele innych stron więc zrezygnowałem z jego usług :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, CoD-y nigdy nie mają testów beta... Więc nihil novi. Ale jeżeli optymalizacja na PC będzie taka jak w pierwszym BO, to chyba się potnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie po co im beta? silnik delikatnie mowiac jest ''sprawdzony'', w koncu od quake3 duzo sie nie zmienil, wiec problemy techniczne juz raczej byly wyeliminowane. inna sprawa to bledy i niedorobki samej gry, ale taka beta predzej ostrasza potencjalnych klientow niz zacheca. nie oszukujmy sie - oni po prostu nie maja co pokazac w takiej becie :)

no i musza sie spieszyc, bo juz najwyzszy czas rozpoczynac prace nad nastepna czescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra miała już beta testy... Modern Warfare I, II, III, Black Ops, World at War... 6 lat testują tą gre :) przeciez to tylko nowa 3-4 godzinna kampania i kilka nowych map do multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:03, Sebo1020 napisał:

> bojkotuje serwis do czasu aż zniknie ta pieprzona nachalna reklama Vity!


A nie lepiej zainstalować sobie adblock ??


No niestety. Sami się o to proszą. Ja też instaluję zanim szlag mnie trafi. Jak z Black Opsem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:18, Zdenio napisał:

Cóż, CoD-y nigdy nie mają testów beta...

CoD4 i WaW miały, o ile dobrze pamiętam.
Dopiero od MW2 porzucili betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gościu nie może wprost przyznać ze nie będzie beta testów bo mu Acti nie pozwoli gra ma się ukazać na końcu tego roku i basta żadnych zmian, a po premierze to nas mało obchodzi, potem jedynie będziemy słyszeć śmieszę/żałosne tłumaczenia twórców jak w przypadku BO ze oni nie maj zielone pojęcia skąd się biorą lagi/przycięcia oraz fatalna optymalizacja, w przypadku BO zrobiłem błąd ze kupiłem owa grę w dniu premiery drugi raz na pewno tego nie zrobię i coś mi się wydaje ze wielu graczy PC-twych i konsolowych (PS3) zrobi podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tak, można tak. Okres produkcyjny krótki, a technologia już sprawdzona. Jedyne, co można testować i poprawiać, to balans rozgrywki. Można to zrobić w becie, można zbierać feedback po premierze. MW3 ma dobry balans, być może dzięki becie właśnie, kto wie... Lepiej w sumie tak niż jakby mieli zrobić demo i nazwać to betą, jak to robi większość studiów, którzy bety robią. A może po prostu beta to koszta, których Activision nie ma zamiaru ponosić :P
Najwyżej w kierunku Treyarch poleci więcej mięcha, choć co prawda rzucanego głównie przez niedorozwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:02, olo-koksik napisał:

bojkotuje serwis do czasu aż zniknie ta pieprzona nachalna reklama Vity!


To sobie bojkotuj ;] Ja od dobrych kilku lat nie widzialem żadnej reklamy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 11:35, Undertaker napisał:

PS. Wyłączcie reklamę Vity!!!

Mnie też to irytuje. Aż odechciewa się korzystać ze strony. Zresztą co za miszcz prowadzi taką politykę? Agresywna i nachalna reklama, ma skutek dokładnie odwrotny niż założenia geniuszy marketingu z "prywatnych uczelni". Po tym wyskakiwaniu & działaniu na nerwy, przez pół roku nawet nie spojrzę na vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować