Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Black Ops II jest zmęczone. Activision: szykujemy wielkie innowacje

68 postów w tym temacie

Nic nowego. Acti - bajkopisarze, EA - chamy i prostaki (bajkopisarze zresztą też, wystarczy przypomnieć sobie co się działo rok temu z BF3, i co BĘDZIE się dziać z MoH: Warfigter).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie robią takich ludzi jak ci z EA? Nic innowacyjnego sami nie mają a najeżdżają na CoDa, zapomniałbym- Battlefield czyli lepsza grafika WOW LEPSZA GRAFIKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu pojawił się na mojej twarzy szeroki uśmiech po przeczytaniu newsa. :D
No nie mogę hahaha... przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ale mogę się zapytać co do tego ma ten obrazek na końcu? Bo jakoś nie mogę go sobie skojarzyć z niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się wyżywać na Activision niech lepiej zrobią coś ze swoimi serwerami bo znów są problemy z ME3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:23, Muradin_07 napisał:

Heh... ale mogę się zapytać co do tego ma ten obrazek na końcu? Bo jakoś nie mogę go
sobie skojarzyć z niczym...


Jakbyś przeczytał news to byś wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pominąłem ten środek mówiący o zombie. Ale bardziej mi to przypomina grafiki z UTIII niż coś związanego z zombie i CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA krytykuje LOL xD Niech sie EA wezmie za swoje gry bo BF3 tyle miesiecy po premierze wciaz ma problemy a po premierze to byl niegrywalny crap wywalajacy sie do pulpitu i wieszajacy. System przeciwko oszustom nie dziala w BF3 ale co tam lepiej miec uzytkownikow tam gdzie slonce nie dochodzi xD ME3 - problemy z serwerami od samego debiutu i totalne olanie spolecznosci przy BF3 zreszta tak samo. Banowanie niewinnym uzytkownikom kont za posty na forum czy przez bledy systemu zabezpieczen BF3 xD I oni kogokolwiek pouczaja a co rok wypuszczaja te same strzelaniny xD EA jest bezczelne i pod wieloma wzgledami Activision powinno stanowic dla nich wzor. Nie wspomne juz o Origin ktory po ostatniej aktualizacji nie chce laczyc mi sie z siecia przez co nie moge grac w zakupione od EA gry. I EA poucza LOL xD

Nie mogłem powstrzymać uśmiechu przytaczając wypowiedzi Erica Hirshberga i Marka Lamii.

Zapomniales o lekach? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam do EA jakoś nie mam nic. Pewnie że nie są idealni, jak żadna firma. Ale jak ich postawić obok Acti to wychodzą jak najwspanialsza firma na świecie. Nigdy nie miałem żadnego problemu z grami spod ich "skrzydeł". A to że "BO2 jest zmęczony" to każdy głupi widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA akurat wie najlepiej jak wydawać crapy na świecie. Więc nie wiem dlaczego w ogóle się odzywają w tym temacie. Chamstwo i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w ani jedno słowo Acti. Kolejny tasiemiec.

BTW: wyłączcie reklamę Vity!!! Włącza się po każdym kliknięciu lub dodaniu postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat EA niech zamknie paszczę, bo sami też dużo tasiemców wypuszczają i jakoś CoDa dalej przebić nie mogą.
Choć to Acti blokuje filmiki na Youtube i zmusza pewnego youtubera do robienia filmików tylko o MW3, ale to mniejsze zło jak Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:53, L33T napisał:

Drogie EA to kiedy kolejny "nowy" Dragon Effect ? :)


Haha nice ! Lepiej napisać, kiedy kolejny Crysis field 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 15:08, Janek_Izdebski napisał:

Hej, kto mi poda definicję "epickiego realizmu" z cytatu Pana Hirshberga?? Dla
mnie to są dwa sprzeczne określenia... :)


Call of Duty i realizm to sa sprzecznosci zacznijmy od tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 15:14, Zgreed66 napisał:

Call of Duty i realizm to sa sprzecznosci zacznijmy od tego ;p

Tego nie musisz mi tłumaczyć, to tak oczywiste jak konstrukcja cepa. Po prostu chciałem i nadal chcę, by ktoś mi rozszyfrował ten PR-wski bełkot tego prezesika-pseudomarketingowca zawarty w określeniu, które zacytowałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:37, dragnor napisał:

EA krytykuje LOL xD Niech sie EA wezmie za swoje gry bo BF3 tyle miesiecy po premierze
wciaz ma problemy a po premierze to byl niegrywalny crap wywalajacy sie do pulpitu i
wieszajacy. System przeciwko oszustom nie dziala w BF3 ale co tam lepiej miec uzytkownikow
tam gdzie slonce nie dochodzi xD ME3 - problemy z serwerami od samego debiutu i totalne
olanie spolecznosci przy BF3 zreszta tak samo. Banowanie niewinnym uzytkownikom kont
za posty na forum czy przez bledy systemu zabezpieczen BF3 xD I oni kogokolwiek pouczaja
a co rok wypuszczaja te same strzelaniny xD EA jest bezczelne i pod wieloma wzgledami
Activision powinno stanowic dla nich wzor. Nie wspomne juz o Origin ktory po ostatniej
aktualizacji nie chce laczyc mi sie z siecia przez co nie moge grac w zakupione od EA
gry. I EA poucza LOL xD

Nie mogłem powstrzymać uśmiechu przytaczając wypowiedzi Erica Hirshberga i Marka Lamii.

Zapomniales o lekach? xD


Napiszę przy okazji twoim gimbusianym językiem.

Nie wywalało mi gry po premierze xD Cheaterów jest tyle co w każdej grze, LOL. Origin mi się normalnie łączy xD Gdzie co rok masz battlefielda? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować