Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Black Ops II jest zmęczone. Activision: szykujemy wielkie innowacje

68 postów w tym temacie

epicki realizm, autentyczność

Dobre ;)

Poza tym, EA i Activision są siebie warci, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ... nie nie nie .... (smiech) no [m - 007] ..... rece mi opadają...."realistyczna grafika''.... hmm. ( smiech).. no żesz...;D yyyyyyooooooooo.. Co tu duzo mówić, chyba zrobie o tym vloga na yt. Tylko boje się że za bardzo zbesztam gre, mimo iz jednak powiem prawde. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:31, Dared00 napisał:

Czyli jest podobny, czy nie jest podobny? Bo piszesz jedno, a później sobie zaprzeczasz.


Niczym sobie nie zaprzeczam. Przeczytaj mój post jeszcze raz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF jest jeszcze gorszy, więc EA może się przymknąć. A granie w jakiekolwiek gry na ich serwerach to mordęga, co miałem ostatnio okazję się przekonać.

BO2 będzie albo hitem, albo gwoździem do trumny serii. Z tego co widzę to są ambitne plany rzeczywiście. Ciekawe jak to wpłynie na nastepną część od IW, bo w takim wypadku klona MW nie mogą już dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:25, pit_87 napisał:

Zamiast się wyżywać na Activision niech lepiej zrobią coś ze swoimi serwerami bo znów
są problemy z ME3

Pewnie EA powoli zalatwia formalnosci z zamknieciem servera, dodatkowo musza skupic swoja uwage na blokowaniu/wylaczania gier/serverow gier/dodatkow do gier/ przeterminowanych kodow online i uwaznie obserwowac poczynania konkurencji(Activision), zeby moc znowu zatrol... skomentowac ich poczynania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realizm i CoD? A może Acti, IW i Trey by sobie chociaż z asg postrzelali? Biorą się za robienie FPS''ów kiedy to żaden z nich nie miał w ręku nic co nawet przypomina prawdziwą broń... Ich realistyczność kończy się na poziomie biegania z patykami i zabawy w wojne. :) Tak samo z knife to the knee i kill. Widać nawet z bronią białą mają rzadkie styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, znowu ten sam silnik graficzny. Dodaj jeden efekt lub dwa i mów jak to przesuwasz granice graficzne. Żenada. Już wspominali przy MW3, że nie zrobią nowego silnika graficznego, bo ten jest jeszcze super, extra i wogóle, a zrobienie nowego to praca na 3-5 lat i oni nie mają na to ani czasu, ani pieniędzy(eghm... nejlepiej sprzedająca się gra w historii.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:38, Face7 napisał:

Już wspominali przy MW3, że nie zrobią nowego silnika graficznego,
bo ten jest jeszcze super, extra i wogóle, a zrobienie nowego to praca na 3-5 lat i oni
nie mają na to ani czasu, ani pieniędzy(eghm... nejlepiej sprzedająca się gra w historii.).

Licencję na silnik zawsze można kupić. Kupić CryEngine 3 oraz UE 3 dla takiego giganta jakim jest Activision, to jak wydać na kieszonkowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... przy pierwszym Black Opsie bawiłem się przednie. Aby uniknąć monotonii, w zeszłym roku zaopatrzyłem się w konkurencyjny BF3. Również świetnie się bawiłem, ale odsłony od Treyarch bardzo mi się podobają więc tym razem ponownie postawię na CoD.
Tym bardziej, że kilka dni temu sprzedałem swoje konto Origin i z EA nie chcę mieć nic wspólnego. Między innymi za takie prostackie traktowanie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 15:27, czopor napisał:

Napiszę przy okazji twoim gimbusianym językiem.


Wyzywając kogoś od gimbusów sam zjeżdżasz z poziomem. Masz wrażenie, że jak chodzisz do (może) liceum jesteś lepszy? Wątpię żebyś był gdzieś wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 16:16, cHICEK napisał:

Ta... tylko że nowe BFy wprowadzają coś nowego, widać że DICE się stara.

Gdzie niby? Wymienili silnik tylko raz i w dodatku cofnęli się w rozwoju w gameplay''u (brak samolotów, ograniczenia klas, mniejsze mapy), by zaraz potem zapowiedzieć BF3 i krzyczeć o rewolucji. Dobry żart - największymi zmianami w BFach były zmiany realiów, ale CoD robi to już od lat - i wszyscy krzyczą o kotletach, bo prawda jest taka, że wszystkim narzekającym zależy tylko na grafice. Tak można wywnioskować z komentarzy w Internecie. Kij ze skryptami, kij z korytarzami - dadzą to w odpowiedniej polewce (czyt. na "boskim" silniku FB2) i rewolucja, mimo że szkielet ten sam.

Dnia 03.05.2012 o 16:16, cHICEK napisał:

Pewnie że nie każdy trzyma poziom, ale i tak lepiej go trzyma niż jakikolwiek CoD.

Tak, zwłaszcza w kwestiach technicznych...

Dnia 03.05.2012 o 16:16, cHICEK napisał:

To że jakąś grę
robi kilka zespołów pokazuje tylko jak bardzo CoD jest traktowany jako marka którą się
sprzedaje a nie jako gra którą tworzy jakieś studio z pasją.

Tak, bo Battlefield to gra robiona z pasją od graczy dla graczy. Ba, to dzieło sztuki tak wyrafinowane, że nie trafia w gusta growego plebsu. Jasne, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epicki realizm i autentyczność . . . a myślałem że 1 kwietnia jest tylko raz do roku =.=" Z chęcią również zobaczę ten przeskok graficzny, bo po filmikach widać że silnik dalej renderuje kiepską grafikę :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Kolejny rok w klimatach wojenkii fanboyów? Tym razem CoD vs MoH, ale ile można?
W następnym roku zapewne CoD vs BF:BC. Call of Duty to taki growy Najman, tylko jakoś zawsze wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ich "innowacje" mają polegać na zwiększeniu wymagań gry do podobnych jak w Max Payne 3 (Max Ból dla komputera 3 :P) to dzięki ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:43, Janek_Izdebski napisał:

Licencję na silnik zawsze można kupić. Kupić CryEngine 3 oraz UE 3 dla takiego giganta
jakim jest Activision, to jak wydać na kieszonkowe. :)


Oczywiście, ale po co kupować coś nowego jak ciągle stare dobrze się sprzedaje ? :}
By chcieli coś zmienić to by zrobili, ale widocznie kopiuj i wklej w ich przypadku dobrze się sprawdza ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 11:24, Crew_900 napisał:

Oczywiście, ale po co kupować coś nowego jak ciągle stare dobrze się sprzedaje ? :}
By chcieli coś zmienić to by zrobili, ale widocznie kopiuj i wklej w ich przypadku dobrze
się sprawdza ciągle....

Tak, bo zmiana silnika na koniec generacji konsol to znakomity pomysł, zwłaszcza na silniki, które na konsolach w 60FPS nie chodzą...

Najlepszym kandydatem byłby idTech 5, ale Carmack nie ma zamiaru go sprzedawać...

Już pomijam fakt, że uważanie gry na nowym silniku ze starym gameplay'em za "coś nowego" to czysta głupota. Silnik nie powoduje, że gra jest lepsza ani gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować