Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes 2 w produkcji! Zagramy Rosjanami

56 postów w tym temacie

Zrób sobie filtr na adblocku i będzie po reklamie. Nie wiem czemu serwisy online są przekonane że agresywna i wkurzająca reklama pomaga. Wg mnie odnosi zupełnie inny skutek.

Na grę czekam :) W CoH zagrywałem się jak szalony :) Piękna gra. Mam komplet (grę + dodatki) i czekam na CoH 2 bo jeżeli tego nie zapieprzą będzie to najlepsza strategie od Shoguna 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, Ruski? Na Polaków nie można było liczyć, bo nie mieliśmy wówczas praktycznie żadnego liczącego się sprzętu i chyba byśmy mogli tam wymachiwać co najwyżej szabelką. Ale zdecydowanie wolałbym Niemców. Scenerie zimowe również niezbyt mi akurat odpowiadają. Tak czy siak pewnie zagram jak w większość tytułów rozgrywających się w realiach II WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 22:56, dave03 napisał:

No nie, Ruski? Na Polaków nie można było liczyć, bo nie mieliśmy wówczas praktycznie
żadnego liczącego się sprzętu i chyba byśmy mogli tam wymachiwać co najwyżej szabelką.

WAT?! Przeciez ''u boku'' Armii czerwonej funkcjonowało Wojsko Polskie, które stalo się poczatkiem powojennej organizacji militarnej Polski. Owszem, można w wielu miejscach słusznie kwestionować postępowanie Sowietów wobec tych formacji oraz krytykować to że ostatecznie stały się narzędziem okupacyjnym, ale zaprzeczać ich roli w działaniach na froncie wschodnim... bez przesady.

News pozytywny generalnie. Z drugiej strony ostatnimi czasy mieliśmy tylko jedno dobre jakościowo wznowienie serii (Deus Ex), więc jestem pełen wątpliwości. Tym bardziej, że drug część Dawn of War nie była raczej godnym następcą pierwowzoru, a juz teraz twórcy wypowiadają się o grze pod kątem ''krwawości'' bitew. To już teraz trąci ryzykiem nadmiernego efekciarstwa co zaburzy dość jak na grę realistyczny charakter odwzorowania pola walki - jedną z przyczyn sukcesu pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość ! I wreszcie nie będzie nudnego i oklepanego do granic wytrzymałości ''44 normandy itd :)
1941 i front wschodni - dla mnie wypas :) uraaaaa za Sta.... tfu aby też germańcami można był pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wszystkie RTSy stworzone przez Relic razem z dodatkami, ale front wschodni i kampania armii czerwonej? Cóż, czas zrobić wyjątek. Czekam na CoH 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować