Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes 2 w produkcji! Zagramy Rosjanami

56 postów w tym temacie

Ja już szczerze mówiąc rzygam tym frontem wschodnim. Temat wałkowany już tyle razy, że mała głowa. Bałkany, Włochy, Polska, Chiny, Pacyfik i Afryka nawet - na to gry czekają, RTSy przede wszystkim. Także nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mechanika pozostanie zasadniczo ta sama, to moze byc niezla gra. Mam tylko nadzieje ze kampania bedzie dluzsza, bo w jedynce i dodatku jest zdecydowanie zbyt krotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy kampania w singlu będzie się rozpoczynała od zdradzieckiej inwazji na Polskę, bo zawsze miałem dziwne wrażenie, że developerzy jakoś omijają ten epizod.

Ach, nie... zaczynamy w 1941. Hm, ciekawe dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak rozwiążą problem z Ruskami, bo oni nie dbali o jednostki tylko wysyłali wszystskich jak mieso armatnie aż w końcu ktorej grupie sie uda zdobyć cel... A Company of Heroes 2 słyneło tym że się dbało o jednostki szczególnie o mechaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć cichą nadzieję,że przeniesiemy się rok później na Bitwie Stalingradzkiej? Ciekawe,czy w multi za wycofywanie będą oficerowie zabijać ;o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagramy Rosjanami, ale nie wykluczono jeszcze drugiej kampanii... Zresztą, Niemcy na pewno będą dostępny w potyczkach, poza kampanią.

Genialna informacja, pierwsza część jest świetna. Już porzuciłem nadzieję, że sequel powstaje, przez kłopoty THQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczekam się towarzyszy w CoH! Dla mnie wręcz cudowna informacja, bo CoH jest chyba jedną z tych strategii, które zawsze będą dla mnie najlepszymi. Jeszcze tylko niech mi łupną kampanię Rzeszy w Afryce... to by był cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część dla mnie świetna. Zimowa sceneria? Sowieci? Jestem jak najbardziej za. Wojenno-zimowe klimaty to coś co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi to słyszeć. Company of Heroes, zaraz po serii Command & Conquer: Generals, było moją ulubioną strategią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie gra powinna zaczynać się w roku 1939 od najazdu na Polskie ziemie wschodnie 17 września st ramach porozumienia III rzeszy niemieckiej i ZSRR. Według propagandy sowieckiej był to najazd chroniący z perspektywy komunistów Słowian zachodnich przed faszyzmem. Wojna dla Rosjan jak to wszyscy chętnie podają nie zaczęła się w 41 roku lecz właśnie w 39 od najazdu na Polskę. Warto było by te wydarzenia pokazać w tak dobrej produkcji jak CoH 2 przytaczajac w ten sposób prawdę ze sowieci nie byli tylko ofiarami wojny a potem "wybawicielami" Europy ale tez agresorami i w stepnych fazach wojny sojusznikami faszystowskich Niemiec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować