Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II już z pierwszym rekordem. Futurystyczne podejście planowane od dawna

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Osadzenie Call of Duty: Black Ops II w nieodległej przyszłości nie jest przypadkową decyzją - zapewniają twórcy. Tymczasem brytyjski Amazon zbiera rekordową liczbę zamówień przedpremierowych.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops II już z pierwszym rekordem. Futurystyczne podejście planowane od dawna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze, że próbują czegoś nowego. Skoro nie mamy nowego silnika graficznego (już od wielu lat ;] ) to chociaż tym razem dostaniemy futurystyczny sprzęt itp. Czekam z niecierpliwością na nowego CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda gadać. Skoro CoD nadal tak dobrze się sprzedaje to nie ma co liczyć na nowy silnik czy dobre multi na PC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby poprzednie CoDy byly fajne (pomijajac 1 i 2, ktore w owym czasie niszczyly konkurencje), ale to co widac na trailerze to jakas zenada. Jestem w szoku ze cos takiego moze kogos zainteresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi interesująco- futurystyczne Call of Duty, no w to to mogę zainwestować w ciemno, z czystej ciekawości :) Oby tylko dobrze śmigało i będzie dobrze;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia odsłona serii, na którą dałem się nabrać to Black Ops. Grę szybko odsprzedałem i obiecałem sobie, że więcej kasy ode mnie na tym nie wyciągną. W przeciwieństwie do większości ludzi, którzy tak mówią i latają co roku z wywalonymi językami po kolejną część, ja trzymam się tej zasady twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:42, Ichvander napisał:

Ludzie to idioci... upewniam sie co do tego stwierdzenia czytajac tego newsa.. co za
glupie owce.


A ty na pewno jesteś wybitną jednostką :)

Dnia 04.05.2012 o 00:42, Ichvander napisał:

Nie zeby poprzednie CoDy byly fajne (pomijajac 1 i 2, ktore w owym czasie niszczyly konkurencje),
ale to co widac na trailerze to jakas zenada. Jestem w szoku ze cos takiego moze kogos
zainteresowac.


To że ty czegoś nie lubisz nie oznacza ze innym się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę jedną rzecz. Dwa lata temu tych zamówień na jednym amazonie w tym czasie mogłol być 1000-2000. Na Black Ops 2 możę to być już 3000-6000. Małe liczby ale "trzykrotność" się zgadza prawda?

Tak się tworzy PR właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze do konca obiektywny nie jestem, jako ze jednak w battlefielda gralem wiecej. Jednak jestem swiadom ze czwarta czesc CoD-a byla naprawde dobra gra, podobnie jak ktos stwierdzil wyzej czesc pierwsza i druga. W MW2 nie gralem wiec sie nie wypowiadam. Gralem jednak w black ops i naprawde gra mnie totalnie odrzucila, byla jakas dziwna, jeden z niewielu fps-ow ktore zakupilem i nie doszedlem nawet do polowy po czym szybko sie pozbylem jej. Akurat ten pomysl z przeniesieniem akcji wg mnie jest bardzo dobry, moze w koncu bedzie powiew swiezosci, mozna wprowadzic wiele rozwiazan i gadgetow ktore w grach jeszcze nie zaistnialy, a ktorych nie mozna by wprowadzic w grach dziejacych sie w terazniejszosci. Jednak jak zawsze jest pewne ale, a tym ale jest trailer, przeciez to wszystko wyglada tragiczne, dawno nie widzialem tak kiepskiego trailera gry, mam na mysli oczywisci strone techniczna, szczerze powiedziawszy wyglada on tak zle ze dziwie sie tworcom ze w ogole go wypuscili do sieci. Gdybym nie wiedzial ze to CoD to bym strzelal ze to jakas strzelanka ktora wyjdzie odrazu w taniej serii za 9.90. Naprawde mam nadzieje ze to bym wypadek przy pracy, bo jak gra ma tak wygladac to ja nawet gameplaya na yt nie chcem widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jeden dzień i pewnie już setki tysięcy złożyło pre-order :) można narzekać ile wlezie, ale pod kątem kasy to każdy by pozazdrościł takiej siły przebicia jaką ma CoD, mimo, że jest trochę zagadkowa bo strzelanka jak strzelanka, szczególnie jeśli idzie o SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:36, TigerXP napisał:

Jednak jak zawsze jest pewne ale, a tym ale jest trailer, przeciez to wszystko wygląda
tragiczne.
(...)
Gdybym nie wiedział ze to CoD to bym strzelal ze to jakas strzelanka
ktora wyjdzie odrazu w taniej serii za 9.90.


Mam dokładnie to samo odczucie. Moim zdaniem problem serii to nie coraz słabsza fabuła, ani przestarzała technologia, tylko fakt, że twórcy chcą więcej tym samym kosztem (mam na myśli silnik graficzny). Otoczenie jest bogatsze, więcej ludzi, więcej budynków, więcej skryptów (co samo w sobie nie jest złe)... To wszystko na ekranie tworzy wrażenie ogromnego chaosu. W ostatniej dobrej części (CoD4 - śmiem twierdzić, że najlepszej) całość była wyważona.
Owszem grafika nie jest najważniejsza, ale tu chodzi o estetykę i umiar, a nie technologię. To prostota jest dobra, a nie wrzucanie tysiąca rozwiązań do jednego produktu (statystyki jak w RPG, w grze FPS, pozorowanej na MMO). Odrzuca mnie totalna (już nie umiarkowana) fikcyjność fabuły, nierealistyczność walki, tysiące "wyzwań" i 0 taktyki w multi... i w sumie wiele innych uciążliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem czy jest jakikolwiek sens składania pre-orderu w dniu informacji, że gra jest w ogóle w produkcji. Bo praktycznie nic oprócz trailera i paru informacji ogólnych nie wiadomo zupełnie nic tylko to że będzie się gra nazywać CoD:BOII, będzie jakoś tam nieliniowa i w lekko futurystycznym sosie... ale dobra, może po prostu jestem inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graficznie jak 1 czesc DEUS EX, ludzie to jednak stado baranow i mozna sprzedac im produkt za pomoca trailera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:24, seba26 napisał:

graficznie jak 1 czesc DEUS EX, ludzie to jednak stado baranow i mozna sprzedac im produkt
za pomoca trailera


Ano niestety. I jeszcze ci powiedza, ze to ty jestes jakims kretynem, bo przeciez to jest super, a kupowanie kota w worku jest calkowicie uzasadnione. Szczegolnie za kase rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować