Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądał Assassin`s Creed w 2004 roku, gdy był jeszcze spin-offem Prince of Persia

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

W fazie pre-produkcji gra Assassin's Creed fukcjonowała pod nazwą Prince of Persia: Assassin's i była spin-offem przygód Księcia Persji. Chcecie zobaczyć krótki materiał wideo z tamtej wersji?

Przeczytaj cały tekst "Tak wyglądał Assassin's Creed w 2004 roku, gdy był jeszcze spin-offem Prince of Persia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pod względem grafiki trochę chyba odstaje od Piasków Czasu, ale już pomysły mieli bardzo dobre.
P.S. ten Indiana Jones chwilę później się fajnie prezentuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jeśli te niektóre ruchy nie były skryptami, to szkoda, że ich nie było w AC (np. ten blok ciosu miecza od góry, bardzo fajnie wyglądał). Ale dobrze, że gra stała się samodzielna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś jedynie planowany spin-off, a teraz najważniejsza marka Ubisoftu, która zostawiła w tyle mocno podupadłego PoPa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra w pre-produkcji miała animację wchodzenia po schodach (o ile nie było to wszystko skryptowane), a żadna z 4 pełnoprawnych gier nie miała :)
Jako wielki fan zarówno Prince of Persia, jak i AC, uważam, że Ubisoft powinien w końcu wrócić do świata pokazanego reboocie PoP z 2008 roku. Niech chociaż zrobią jedną grę, która zakończy historię, bo ja, i pewnie większość fanów PoP, czuję się, jakby nagle sezon ulubionego serialu skończył się cliffhangerem i producenci zdecydowali się go anulować bez żadnych wyjaśnień.
Wiem, że AC to o wiele potężniejsza i bardziej zyskowna marka, ale to właśnie dzięki Prince of Persia (i Splinter Cellowi) Ubisoft doszedł do pozycji na rynku, w jakiej się obecnie znajduje. Mogliby chociaż pożegnać się z fanami, albo powiedzieć COKOLWIEK o nowym PoP, jeśli mają zamiar teraz tylko robić nowe AC, bo więcej ludzi to kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:55, Kadaj napisał:

Heh, kiedyś jedynie planowany spin-off, a teraz najważniejsza marka Ubisoftu, która zostawiła
w tyle mocno podupadłego PoPa. ;p

Ale ja, wielki fan, mówię, że gameplay nie dorósł jeszcze do miodności z tej alphy, nawet w Revelations :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc to jest ten asasyn który miał wyjść na konsole poprzedniej generacji.
Szkoda, że nie wyszedł. Z chęcią pograłbym sobie w coś takiego na starym Xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w sumie dobrze, że zmienili plany. Jakoś PoP mi się zawsze kojarzył z tym tytułowym Księciem, a nie z jakimiś Assasynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:35, kampo89 napisał:

Cholera, jeśli te niektóre ruchy nie były skryptami, to szkoda, że ich nie było w AC (np. ten blok ciosu miecza od góry, bardzo fajnie wyglądał).


W 100% zgodzę się z Twoimi słowami. Po oglądnięciu materiału twierdzę, że gra jak na rok (2004) graficznie prezentowała się całkiem znośnie. Owszem, co do animacji, które przedstawiały walkę, to wielka szkoda, że zabrakło ich w AC. Mi szczególnie przypadł do gustu ten cios w kolano i szybka ucieczka, czego widocznie brak AC (tam jak już wplączesz się w walkę, to trudno z niej wyjść tzn MOŻNA, ale nie tak szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że planowali więcej interakcji z otoczeniem niż jest obecnie (mimo wszystko). Kocham Assassin''s Creed, ale przyznam szczerze, że w Revelations nie daję rady grać. To tak, jakbym grał w moda poprzedniej części z tą różnicą, że fabuła pociagnięta jeszcze gorzej niż w brotherhood (a tam w porównaniu do dwójki było już słabo). Żyję nadzieję, że w trzeciej części nie zaserwują nam po raz kolejny tego samego. Ta gra potrzebuje innowacyjności lub chociać czegoś co wciagnie gracza na długie godziny. Czegoś takiego, czym jest Mass Effect 3 dla serii lub czym był Assassin''s Creed 2 w sferze rozgrywki i pokazania historii...ubisoft ewidentnie odcina kupony od marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:35, majkel666 napisał:

mam wrażenie, że planowali więcej interakcji z otoczeniem niż jest obecnie (mimo wszystko).
Kocham Assassin''s Creed, ale przyznam szczerze, że w Revelations nie daję rady grać.
To tak, jakbym grał w moda poprzedniej części z tą różnicą, że fabuła pociagnięta jeszcze
gorzej niż w brotherhood (a tam w porównaniu do dwójki było już słabo).


Gusta, gustami - dla mnie " Revelations " jest lepszą grą niż " Brotherhood " - lepszą graficznie, stylistycznie trochę nawiązującą do jedynki ( klimat ) oraz z pewnymi, choć niewielkimi nowościami.

Też chciałbym żeby Ubi pociągnęło dlaej PoP z 2008 roku, tyle tylko żeby akcja toczyła się zarówno w poziomie jak i w pionie, a nie tylko w poziomie ( wspinaczki na wysokie budynki, może duże, otwarte miasto? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asasyn jest o niebo lepszy od księcia. Mnie nie przypadł do gustu wcale a wcale, w tej grze nie można było przegrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 19:27, SerwusX napisał:

Asasyn jest o niebo lepszy od księcia. Mnie nie przypadł do gustu wcale a wcale, w tej
grze nie można było przegrać. :/


Za to w Assassin''s Creed gdy coś nie wyjdzie, to wyskakuje ogromny napis GAME OVER i musimy zaczynać od nowa całą grę, jak w Super Mario Bros. Assassin''s Creed jest świetną grą, ale wyjątkowo wymagającą już nie.
Khasim ma rację, ciąg dalszy Prince of Persia z 2008 roku byłby naprawdę miłą niespodzianką dla fanów Księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AC zawsze trochę brakowało mi tego, co jest na filmiku, czyli ''bohaterskiej'' reakcji tłumu, czyli że próbują Altaira/Ezio powstrzymać, złapać, straż wezwać, wszcząć alarm itp. Są tylko dwie reakcje - neutralność i panika, trochę to ''tępe'' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:49, KingShaq32 napisał:

W AC zawsze trochę brakowało mi tego, co jest na filmiku, czyli ''bohaterskiej'' reakcji
tłumu, czyli że próbują Altaira/Ezio powstrzymać, złapać, straż wezwać, wszcząć alarm
itp. Są tylko dwie reakcje - neutralność i panika, trochę to ''tępe'' ;p

Ogólnie widać, że ekipa miała naprawdę wiele ciekawych pomysłów (i po tym, i po pierwszym gameplayu), ale jakimś cudem ostatecznie wiele z nich nie zostało wprowadzonych ani do gry, ani do całej serii, a zaledwie kilka ujrzało światło dzienne w kolejnych odsłonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh moje dawne przypuszczenia miały rację. Też kiedyś myślałem, że będzie "Assassin of Persia", ale dobrze że zostało to zamienione na inną produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować