Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefront III skasowany przez "psychopatów z LucasArts"

25 postów w tym temacie

Ja się do ToR nie zgodzę, bo kto nie grał ten nie wie.

Cóż, mi się podoba. Revan pojawia się dla Republiki jako sprzymierzeniec i postać fabularna bardzo, dla Imperium jako jeden z wrogów nr. 1 i legendarny mistrz jedi, którego na dodatek nie zabijasz tylko pokonujesz po prostu. Na pewno mniej skopali story i uniwersum, niż wow dla warcrafta (większośc ważnych postaci po prostu już nie żyje bo ich zabijasz).

ToR fabularnie jest spoko. Poprawią endgame, to będzie gratka dla fanów SW - gra MMO w ich ulubionym świecie z wątkami fabularnymi na przyzwoitym poziomie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 10:46, Tenebrael napisał:

> Co można było tej grze zarzucić? [SW:TFU - dop. Tene]


Pardon, monsieur, ale post był skierowany do dariuszap, który pisał o Star Wars: Racer, TFU mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 12:59, Cadeus napisał:

Ja się do ToR nie zgodzę, bo kto nie grał ten nie wie.

Cóż, mi się podoba. Revan pojawia się dla Republiki jako sprzymierzeniec i postać fabularna
bardzo, dla Imperium jako jeden z wrogów nr. 1 i legendarny mistrz jedi, którego na dodatek
nie zabijasz tylko pokonujesz po prostu. Na pewno mniej skopali story i uniwersum, niż
wow dla warcrafta (większośc ważnych postaci po prostu już nie żyje bo ich zabijasz).

ToR fabularnie jest spoko. Poprawią endgame, to będzie gratka dla fanów SW - gra MMO
w ich ulubionym świecie z wątkami fabularnymi na przyzwoitym poziomie moim zdaniem.


Mi się z kolei nie podoba, bo to jest znaczna przepaść między Revanem z K2(mam tu na myśli Revana opisanego w K2, ale w okresie Wojen Mando), a tym retconem co dostaliśmy tutaj, a który wynikał tylko z lenistwa scenarzystów, którym albo się nie chciało albo nie umieli się połapać o co w K2 chodziło. Ogólnie dla postaci lepiej by było, gdyby ginęła tak jak w becie a nie te cyrki, bo fani się popłakali... I, co znowu go wykoksują do jeszcze bardziej absurdalnych granic niż w tej śmiesznej książce, tylko sama postać zostanie spłycona jeszcze bardziej.

A ogólnie TOR jest fabularnie średni, zdarzają się wyjątki na plus i minus ale taki sposób prowadzenia fabuły jak oni tam mają dodatkowo wszystko rozmywa.

Sam Imperator zaś to właściwie zrzynka z FMA, postaci Ojca jeśli dobrze imiona pamiętam.

Szkoda, że przez politykę LA KotOR 3 nie ma już żadnej racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Battlefronta... Rozumiem frustracje pana z Free Radical Design, ale chyba troche nie rozumie realiów. Ludzie z LA mogą być księgowymi, których interesują tylko oszczędności w $ a nie gry komputerowe, ale na pewno nie są psychopatami tj. nie są nieracjonalni. Skoro LA na tym etapie zdecydowało się skasować BF3 to znaczy, że policzyli ile jeszczę muszą do gry dołożyć, a ile spodziewają się na tym zarobić. Skoro bilans wyszedł taki jak widzimy, oznacza że gry typu Batllefront są za małe na wysokobudżetowy projekt, który może sfinansować istnienie studia dew. Nie jest to ani nowe ani dziwne, więc pora żeby pan Doak zaczał sie ogarniac w rzeczywistiosci AD 2012.
Oczywiscie osobiscie mi szkoda, bo BF to jedna z moich ulubionych serii gier SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować