Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LittleBigPlanet Karting nie na PS Vity

12 postów w tym temacie

hmm może to i dobrze sądząc po wybrakowanych modnation na psv.. "brak mutli na psv bo na psp ludzie mało grali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 12:50, qlaker napisał:

A orientuje się ktoś, czy zwykłe LittleBigPlanet jest dostępne na PS Vitę?


będzie w niedalekiej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qlaker możesz kupić wersję z PSP :/

A co do tematu, to jakaś paranoja. Najpierw Mortal Kombat niedostępny na polskim store, teraz kolejna gra, która jest olana przez PSV. No ludzie :/ Do czego Sony zmierza? A niech potem przeczytam, że Vita się źle sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo brak Mortal Kombat na PSS to wina Sony a nie wydawcy gry i jego umowy z lokalnym dystrybutorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 14:15, Henrar napisał:

Tak, bo brak Mortal Kombat na PSS to wina Sony a nie wydawcy gry i jego umowy z lokalnym
dystrybutorem...


Ale co mnie to obchodzi. Ja jestem klientem i nie interesują mnie zagrywki producent - wydawca itp. itd. Czy to wina Sony czy to nie wina Sony i tak odbija się to na produkcie Sony, którego obecna sytuacja (i jeszcze przez bardzo długi czas) jest gorzej niż tragiczna. To na PSP było więcej gier (+ praktycznie co 2 miechy pojawił się jakiś produkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:46, djsound napisał:

Sytuacja Vity jest tragiczna. Czy na tą konsolę wychodzi cokolwiek? Bo słyszałem tylko
o MK

Lumines :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"udane" i Modnation Racers w jednym zdaniu jest co najmniej nie na miejscu. wersja ps3kowa była nędznym klonem Mario Kart, w którym absolutnie nic nie wyszło: od koszmarnego AI, rubber-bending, kosmiczne loadingi, kompletnie zwalony model jazdy itd. wersje na konsole przenośne były juz tylko gorsze(jako to możliwe , że wersja z Vity wygląda w zasadzie gorzej od tej z psp?)

Sony ma coraz durniejsze pomysły - doskonale wiedzą, że Vita praktycznie umiera i potrzebuje każdej gry. niech później nie narzekają na kiepską sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, no to teraz już sam nie wiem co myśleć. Sony raz już próbowało klonować Mario Karta (MNR właśnie) i jak wyszło, wiemy wszyscy. Teraz próbuje robić to samo drugi raz, z użyciem lekko zmienionego stylu, a w dodatku olewa swoją najnowszą platformę która zdycha zanim jeszcze zdołała się rozpędzić i niedługo zamiast gier będzie wymagała po prostu defibrylatora...

Biorąc pod uwagę ilość gier na 3DSa i tempo wychodzenia nowych - przy obecnym kursie statek Sony kieruje się prosto na skały. I ma całkowicie zblokowany ster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować