rob006

Gramstaty – nieoficjalne statystyki Forum Gram.pl ruszają!

167 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2012 o 16:26, Braveheart napisał:

Taaa pewnie ten programista jeszcze skończył pierwszą lepszą polibudę XD

Taa, bo polibuda to najważniejsze źródło wiedzy dla programisty ;)

Anyway, świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:42, Mercuror napisał:

Taa, bo polibuda to najważniejsze źródło wiedzy dla programisty ;)

Nie, ale po polibudzie i tak jest tyle co kot napłakał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, szacun dla Ciebie ;)
Nieźle ośmieszyłeś ekipę gramu, która przez parę miesięcy nie może sobie poradzić ze statystykami, aż w końcu je usuwa, a tu "zwykły użytkownik" z nudów zrobił nowe w kilka dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:19, Demagol napisał:

Bo się popsuły i nie miał kto ich naprawić?


Ale na serio, czy zgadujesz? Oficjalne staty zrobił Vilmar, kiedy jeszcze był zwykłym userem chyba. Potem go zatrudnili, a potem zdaję się przestał pracować w gramie i może dlatego usunęli jego staty. W sensie nie wiedzieli jak naprawić, albo on sobie zażyczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietna sprawa ;)

az, zeby zobaczyc czy dziala wszystko :P, czytam swoje stare posty apropo WoWa.. heh, czasy bycia zielonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 18:59, Nikodem95 napisał:

Brawo. Masakra, moja wyobraźnie nie pajmuje nawet tego, jak to zacząć :D Gz!


rob wszystko przecież dodaje w excelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów, jestem pod wrażeniem chęci i poświęconego wolnego czasu :) Gram.pl powinno brać z Ciebie przykład.

Daelor - ja słyszałem, że Rob tylko zbiera statystyki, a do excela wszystko dodajesz Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 19:37, Mohair napisał:

Daelor - ja słyszałem, że Rob tylko zbiera statystyki, a do excela wszystko dodajesz
Ty ;)


To prawda, ale to Budo dorzuca węgla do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:21, Braveheart napisał:

Ile Tobie zajęło zrobienie tego projektu ? można wiedzieć ?.


Ciężko powiedzieć, bo robiłem to na raty. Jakby zsumować dni, w których coś przy tym dłubałem, wyszłoby pewnie coś koło tygodnia. Przy czym wykazywałem się raczej niską dzienną wydajnością, bo w taką pogodę nie dało się długo siedzieć przed kompem. :P Wyceniłbym to na 4-5 dni pracy. Gdybym miał dostęp do jakiegoś API forum, albo do bazy, czas byłby pewnie o połowę krótszy, bo sporo zabawy było z napisaniem skryptu do indeksowania forum.

Poza tym wstrzymałbym się z komentarzami że ośmieszyłem gram, nie taki był cel i nie chcę żeby to było tak postrzegane. Gram to komercyjny serwis, i o ile ja mogę sobie dłubać przez tydzień przy czymś co nie przynosi żadnych zysków, to oni już nie bardzo bo mają inne priorytety i nawet jeśli naprawa statystyk miałaby zająć 3 dni, to spokojnie mogliby sobie to olać bo mają ważniejsze rzeczy na głowie.
Inna sprawa że obecnie w ogóle nie widać aby ktoś cokolwiek robił przy tym serwisie (nie licząc coraz nowych pomysłów na serwowanie reklam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 19:04, Daelor napisał:

rob wszystko przecież dodaje w excelu.


W notatniku. Excela nie potrafiłem zainstalować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:50, Budo napisał:

Ale na serio, czy zgadujesz?


Wygląda na to, że serio, bo faktycznie było tak, że najpierw coś się chrzaniło (chociaż mi akurat statystyki działały, o ile dobrze pamiętam, ale też bardzo rzadko z nich korzystałem), ludzie narzekali przez długi czas, w końcu coś się schrzaniło totalnie, a potem statystyki po prostu zniknęły. Normalnie jak u BioWare, gdy coś im nie wychodzi :D.

Możliwe jednak, że potajemnie nad czymś pracują (Laid_back na swoim gramsajcie zapowiadał też, że tworzą zupełnie nową platformę a la gramsajty), może to całkowicie przebudowany serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zmarnowanego czasu. Cóż, przynajmniej niektórym maniakom uśmiechną się twarzyczki, gdyż powróciły ich ukochane statystyki.


Niemniej, wielkie propsy za to co zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratsy, czekalem az komus sie bedzie wystarczajaco nudzilo, zeby cos takiego napisac :d

Brakuje jeszcze paru rzeczy (ilosc obrazkow uploadowanych, link do gs, tematy utworzone przez usera), ale fajnie, ze masz pare nowych rzeczy (zmiany statusow, takze tytuly WT :P)

Hosting masz na linuxpl? Moze warto rozejrzec sie za czyms tanszym, ile juz masz trafficu z gramu?
Napisz moze do gramu, zeby znow wstawili ikonke statsow, z linkiem do Twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, statystyki, a to niespodzianka.
Można by rzec: "Też bądź bohaterem na swoim forum" :P

Dzięki, czasem miałem potrzebę żeby do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się