rob006

Gramstaty – nieoficjalne statystyki Forum Gram.pl ruszają!

167 postów w tym temacie


************************** CHANGELOG **************************

Poprawiłem w końcu błąd związany z błędnym wyświetlaniem awansów z Przewodniczącego na WT i odwrotnie. Dotychczasowe błędne awanse zostały usunięte z bazy, nowe nie powinny się już pojawiać.
Niektóre informacje są cache''owane, np ilość użytkowników z danym statusem, w związku z czym mogą być lekko nieaktualne - odświeżą się przy najbliższej aktualizacji, czyli za jakieś 9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


************************** CHANGELOG **************************

Korzystając z okazji, że w końcu zajrzałem do tego projektu, postanowiłem zrobić jeszcze kilka rzeczy:
- Statystyki miesięczne: http://gramstaty.rob006.net/stats/ \o/
- Lista tematów założonych przez danego użytkownika.
- Link do gramsajta (określany jest na podstawie nicka, więc niektóre mogą prowadzić donikąd, ale ogólnie powinno działać)

Enjoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 21:28, kuba9876543210 napisał:

Nie dzialaja linki do wszystkich postow w temacie zalozonym przez uzytkownika.


Dzięki, poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może zgłoszę fakt, że na liście użytkowników figuruję pod starym nickiem (Gumiś2), co prowadzi do braku możliwości wyszukania mnie poprzez wyszukiwarkę oraz błędny link do gramsajta w moim profilu. Inni figurują pod swoimi nowymi nickami. Problem wystąpił stosunkowo niedawno, jeszcze ok. dwóch tygodni temu wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 23:20, Gumisiek2 napisał:

To ja może zgłoszę fakt, że na liście użytkowników figuruję pod starym nickiem (Gumiś2),
co prowadzi do braku możliwości wyszukania mnie poprzez wyszukiwarkę oraz błędny link
do gramsajta w moim profilu. Inni figurują pod swoimi nowymi nickami. Problem wystąpił
stosunkowo niedawno, jeszcze ok. dwóch tygodni temu wszystko było w porządku.


Hmm... U mnie jest OK. http://gramstaty.rob006.net/users/user/612684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... chciałem uwiecznić jakoś swojego trzydziestotysięcznego posta, ale oczywiście zamuliłem i spóźniłem się o jakieś 1100... xD teraz czekam następne 9 000 do czterdziechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 00:13, Budo napisał:

Cholera... chciałem uwiecznić jakoś swojego trzydziestotysięcznego posta, ale oczywiście
zamuliłem i spóźniłem się o jakieś 1100... xD teraz czekam następne 9 000 do czterdziechy
:)

Z miesiąc i opanujesz 40k :D

Panie "The Prime Spamer" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wiem czy zdazyles zauwazyc albo czy w jakims logu tego nie masz, ale na wszelki wypadek podam jakbys byl zainteresowany

Warning: Invalid argument supplied for foreach() php in line 14 albo 15 (dokladnych sciezek nie pamietam, bo za dlugie)


najgorsze, ze po tych zmianach nie dziala hover zoom w chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Wiele razy na forum mieliśmy odmienne zdanie, za jedną z Twoich wypowiedzi nawet prywatnie Cię zbanowałem - ale cofam wszystko. Wykonałeś wielką pracę (nawet jeśli, jak skromnie zaznaczyłeś, zajęła Ci tylko tydzień). Mnie statystyki mało interesują (mało, to nie znaczy, że wcale!) i za Twoją pracę dziękuję. Bo była to praca bezinteresowna, z której korzystają inni. Chapeau bas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że KM cię prywatnie zbanował ? :P to pamiętam również jak pisałeś, że już nie pamiętasz czy zapomniałeś w ogóle tą akcje :P
Zajedwabistość to ty masz ;] bo doczekałeś się prywatnego odbanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się