rob006

Gramstaty – nieoficjalne statystyki Forum Gram.pl ruszają!

167 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2013 o 15:33, ManweKallahan napisał:

Chyba coś się zepsuło, przestało zliczać po 7 grudnia.


Poprawione, dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staty działają jak należy, wielki szacun dla roba, jednak jedna rzecz mnie drażni. Otóż nie można sprawdzić czy ktoś jest Wrogiem Ludu, czy nie, bo w starych statystykach było napisane w nawiasie "Wróg Ludu", a teraz jak ktoś został zbanowany załóżmy jako Robotnik, to nadal jest napisane "Robotnik" zamiast "Wróg Ludu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:32, Prince_Miki napisał:

bo w starych statystykach było napisane w nawiasie "Wróg Ludu", a teraz jak ktoś został zbanowany załóżmy
jako Robotnik, to nadal jest napisane "Robotnik" zamiast "Wróg Ludu".


Tak jest bo aby wykryć czy ktoś jest wrogiem ludu trzeba by mieć dostęp do panela administracyjnego, a tego rob006 z oczywistych powodów nie posiada.
Poprzednie statystyki gdzie ta opcja była były zrobione przez Vilmara, początkowo jednak jego staty też nie tego nie miały, bo jak powstały pierwsze staty Vilmar nie był jeszcze tu pracownikiem. Dopiero jak go zatrudnili i dostał odpowiednie uprawnienia do panelu administracyjnego mógł taką funkcję dodać.
Także bez oficjalnego wsparcia zielonych tego się nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 15:27, Prince_Miki napisał:

Szkoda, że nowe staty nie aktualizują się co 5 minut, jak stare, tylko raz na dobę. :(

ja nie widzę potrzeby aktualizacji co 5min, to nie jest żadna giełda czy coś, w jeden dzień nie wydarzy się aż tyle by musiałoby to być na bieżąco aktualizowane. Zresztą i tak nie mają aż tak wielkiej oglądalności (wg. tabelki Rob-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 15:27, Prince_Miki napisał:

Szkoda, że nowe staty nie aktualizują się co 5 minut, jak stare, tylko raz na dobę. :(

A to chciałeś sprawdzić ile pytań zadałeś w godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:21, Wipu napisał:

A to chciałeś sprawdzić ile pytań zadałeś w godzinę?

Po prostu chodzi mi o to, że stare lepiej działały i były dokładniejsze, ale i tak wielki szacun dla Rob''a, bo i tak odwalił kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:32, Prince_Miki napisał:

Po prostu chodzi mi o to, że stare lepiej działały i były dokładniejsze, ale i tak wielki szacun dla Rob''a, bo i tak odwalił kawał dobrej roboty.

Stare działały tak dobrze że całe forum się przez nie sypało (choć była to bardziej wina forum niż statystyk). IMO aktualizowanie statystyk raz na dzień w zupełności wystarcza, większa częstotliwość była by zbędnym obciążeniem które niczemu sensownemu by nie służyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tym aktualizowaniem to masz absolutną rację, bo dopiero przypomniało mi się, że stare statystyki ładowały się zawsze strasznie długo, a te wczytują się bardzo szybko i to jest definitywnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:25, Prince_Miki napisał:

W sumie z tym aktualizowaniem to masz absolutną rację, bo dopiero przypomniało mi się,
że stare statystyki ładowały się zawsze strasznie długo, a te wczytują się bardzo szybko
i to jest definitywnie na plus.

zresztą na początku to aktualizowane były raz na kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jest pewien problem. Otóż naprawdę mam napisanych 2025 (nie licząc tego) postów, jednakże statystyki pokazują, że mam ich 2019. Czy może to zostać jakoś odświeżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 12:43, Prince_Miki napisał:

Od kilku dni jest pewien problem. Otóż naprawdę mam napisanych 2025 (nie licząc tego)
postów, jednakże statystyki pokazują, że mam ich 2019. Czy może to zostać jakoś odświeżone?


Nie może. Chyba że zlokalizujesz, których postów brakuje w statystykach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 12:43, Prince_Miki napisał:

Od kilku dni jest pewien problem. Otóż naprawdę mam napisanych 2025 (nie licząc tego)
postów, jednakże statystyki pokazują, że mam ich 2019.


Och Miki, gdybym ja miał takie problemy jak 6 brakujących postów. ;)

Btw. właśnie zajrzałem na ranking według ilości postów. Tyle lat i wciąż przewaga Budo jest miażdząca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 12:43, Prince_Miki napisał:

Od kilku dni jest pewien problem. Otóż naprawdę mam napisanych 2025 (nie licząc tego)
postów, jednakże statystyki pokazują, że mam ich 2019. Czy może to zostać jakoś odświeżone?


A jak Ty żeś się doliczył tych brakujących 6 postów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 15:09, Phobos_s napisał:

A jak Ty żeś się doliczył tych brakujących 6 postów? :D


Wg http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?uid=876291&page=1 (suma na GS''ie) jest wiecej niz wg gramstatow.
Albo dlatego, ze na gramstatach sa aktualizowane raz dziennie i za pare godzin bedzie aktualan liczba, albo dlatego, ze Prince_Miki mial pare postow usunietych (moze, moze nie, nie wiem czy wtedy licznik na GS''ie sie zmienia), albo dlatego, ze gram.pl gubi posty, a gramstaty sa ograniczone do tego co jest widoczne (o ile mi wiadomo rob nie wspolpracuje z gram.pl i nie ma dostepu do bazy danych).

Co prawda widzialem to wczesniej glownie postow pod newsami z lat 2005-2007, a Prince_Miki pisze dopiero od 2010. Albo majac URL do posta mozna go odczytac, ale calego tematu juz nie.

U mnie w gramstatow mam 6349 postow. Wg GS''a mam 6370.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 15:29, kuba9876543210 napisał:

Wg http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?uid=876291&page=1 (suma na GS''ie) jest wiecej
niz wg gramstatow.


A widzisz. Nie pomyślałem o tym, że GS też pokazują liczbę postów.
No ale żeby o 6 się martwić? :)
Z resztą po tematach w jakich Miki się wypowiada widać, że na dobrą sprawę to nabija sobie tylko posty ;)
Ale cóż, każdy pisze na forum z innego powodu, jedni bo lubią, inni dla statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się