rob006

Gramstaty – nieoficjalne statystyki Forum Gram.pl ruszają!

167 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2014 o 14:58, Rick napisał:

Btw. właśnie zajrzałem na ranking według ilości postów. Tyle lat i wciąż przewaga Budo jest miażdząca. :)

I tak pozostanie bo Budo wciąż jest bardzo aktywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 14:58, Rick napisał:

Och Miki, gdybym ja miał takie problemy jak 6 brakujących postów. ;)

Nie no, to oczywiście nic wielkiego, tylko w końcu ten temat jest od tego, by zgłaszać takie babole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 18:27, Prince_Miki napisał:

> Och Miki, gdybym ja miał takie problemy jak 6 brakujących postów. ;)
Nie no, to oczywiście nic wielkiego, tylko w końcu ten temat jest od tego, by zgłaszać
takie babole. :)

w sumie najpewniej to są usunięte posty, bo bot roba skanuje forum i uzupełnia stasy o nową ilość, czy jakoś tak. A wiadomo coś zawsze może wypaść się nie podliczyć, sam rob pisał o skuteczności ~99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 14:58, Rick napisał:

Btw. właśnie zajrzałem na ranking według ilości postów. Tyle lat i wciąż przewaga Budo
jest miażdząca. :)


No, a jak inaczej? :)

Karharot---> bardzo jak bardzo... nie skrobię już tyle co kiedyś, ale jednak aktywnie udzielam się przynajmniej w kilku wątkach, więc przewagę zachowuję i nie zamierzam oddawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 14:58, Rick napisał:

> /.../ Btw. właśnie zajrzałem na ranking według ilości postów. Tyle lat i wciąż przewaga Budo
jest miażdząca. :)

Zależy od punktu widzenia. Patrząc inaczej, to miażdżącą przewagę ma Olamagato: jego posty zawierają średnio ponad 1000 znaków i w sumie napisał dużo więcej, niż Budo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2014 o 14:20, KrzysztofMarek napisał:

Zależy od punktu widzenia. Patrząc inaczej, to miażdżącą przewagę ma Olamagato: jego
posty zawierają średnio ponad 1000 znaków i w sumie napisał dużo więcej, niż Budo.

Swoją drogą zastanawiam się czy cytaty też wchodzą w do ilości znaków posta zliczanych przez statystyki. Z tego co zauwazyłem (to moja obserwacja, nie potwierdzona informacja :D), że Olamagato wypowiada się w tematach związanych z pomocą techniczną (windows, sprzęt). A tam duuuużo się pisze i w sumie dużo się cytuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Swoją drogą zastanawiam się czy cytaty też wchodzą w do ilości znaków posta zliczanych

Dnia 16.10.2014 o 14:25, Rick napisał:

przez statystyki./.../

Sądzę, że cytaty nie wchodzą w ilość znaków zliczanych przez statystyki. Ale nie będę się przy tym upierał. Prawdopodobnie rob006 mógłby to jednoznacznie wyjaśnić, bo to On jest autorem Gramstatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że jest jakiś problem z Gramstatami, bo od dwóch dni przestały się odświeżać. Nie żeby to było dla mnie jakoś bardzo ważne, ale jest tam napisane, by tutaj zgłaszać ewentualne problemy, więc to robię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 12:11, Prince_Miki napisał:

Zdaje się, że jest jakiś problem z Gramstatami, bo od dwóch dni przestały się odświeżać.
Nie żeby to było dla mnie jakoś bardzo ważne, ale jest tam napisane, by tutaj zgłaszać
ewentualne problemy, więc to robię. ;)



Ważne czy nie ważne ale jednak tam wchodzisz ;) To takie moje małe spostrzeżenie.

Co do błędów to czasami gdy sprawdzałem swoje statystyki to zamiast ilości napisanych postów dla poszczególnych rang, pojawiała mi się ilość postów w danych miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 12:11, Prince_Miki napisał:

Zdaje się, że jest jakiś problem z Gramstatami, bo od dwóch dni przestały się odświeżać.
Nie żeby to było dla mnie jakoś bardzo ważne, ale jest tam napisane, by tutaj zgłaszać
ewentualne problemy, więc to robię. ;)

Już powinno działać, dzięki za zgłoszenie.

@Citkowsky

Dnia 10.11.2014 o 12:11, Prince_Miki napisał:

Co do błędów to czasami gdy sprawdzałem swoje statystyki to zamiast ilości napisanych
postów dla poszczególnych rang, pojawiała mi się ilość postów w danych miesiącach.

Takie cuda mogą się dziać, jeśli jednocześnie spróbujesz załadować jedne i drugie statystyki. Aktualnie nie mam możliwości poprawienia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Małe pytanie z ciekawości - czy teraz skrypt dalej będzie działać?

Nie będzie. Aktualny termin dostosowania gramstatów do nowego forum to: nigdy. Liczę, że gram się ogarnie i doda statystyki we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Małe pytanie z ciekawości - czy teraz skrypt dalej będzie działać?
>
> Nie będzie. Aktualny termin dostosowania gramstatów do nowego forum to: nigdy. Liczę,
> że gram się ogarnie i doda statystyki we własnym zakresie.

Myślę, że zrobili to po to, aby userzy nie widzieli jak z miesiąca na miesiąc maleje liczba piszących. Tak, żeby nikt nie marudził, że forum umiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć to żadna tajemnica :D po co ukrywać? Wątpię w teorie spiskowe, ale jeśli obecny stan nieczytelności forum się utrzyma to rzeczywiście może zacząć maleć jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2015 o 16:51, rob006 napisał:

Nie będzie. Aktualny termin dostosowania gramstatów do nowego forum to: nigdy. Liczę,
że gram się ogarnie i doda statystyki we własnym zakresie.

Serio na to liczysz ? kto jak kto ale ty ? :D... To forum a raczej góra już dawna zlała komisyjnie na statystyki i ja grubo powątpiewam że dostaniemy nowe. Chyba, że Muradinowi osobiście na tym też zależy i nazwijmy to "ciśnie górę" aby to powróciło. Ale ogólnie to dzięki za twoje gramstaty. Wiele razy z nich korzystałem. Chociażby po to, by patrzyć jak z miesiąca na miesiąc frekwencja zwyczajnie w świecie spada. Doszło to do momentu, że w top1 znajdowały się osoby które miały dziennie maks 10-15 postów. A jak ktoś miał 20 + to już można go było nazwać "spamerem" ;-).

Oczywiście na ostatnich miejscach 9,8,7 znajdowały się osoby co miały nabite całe 3-4 posty ;]. Reszta których nie mieści skala to szaraki i "nołnejmy" odpowiadające raz może dwa w newsach które od pewnego czasu rosną na forum jak grzyby po deszczu i jest ich co raz to więcej i więcej..... Jakby to było główną dewizą gram.pl: "zalać ich newsami. Nieważne jakimi. Po prostu ich zalać"

:3

Dzięki jeszcze raz. Nawet gdyby ci się kiedyś zachciało znów to zrobić. Taki akt dobrej woli od tak [Zabawa w altruistę ;-)]. To proszę cię nie rób tego. IMO to forum chyba już nie jest tego wart i zwyczajnie w świecie nie zasługuje na takich jak ty czy ziptopafa, który teraz sam stara się polepszyć ludziom żywot tutaj dając te całe toturiale, hotfixy czyli co i jak aby mieć to i tamto by wyglądało trochę po staremu. You know what i mean. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2015 o 16:51, rob006 napisał:

Nie będzie. Aktualny termin dostosowania gramstatów do nowego forum to: nigdy. Liczę,
że gram się ogarnie i doda statystyki we własnym zakresie.


Dołączam się do podziękowań Braveheart''a. Różnie to na przestrzeni ostatnich lat bywało - niekiedy pisałem miesięcznie blisko setkę postów, a kiedy indziej zero, ale dzięki Twojej cybermagii byłem w stanie śledzić własną działalność o raz rozwój tych kilku ukochanych tematów, przez które zaglądam na to forum. Niekiedy miałem nawet powód do "świętowania" gdy zajmowałem wyższe miejsce w rankingu. Rzecz może durna, ale miła gdy jest się numerem 6 w temacie, w którym jest około dwudziestu stałych dyskutantów ;]

Było źle gdy olali statystyki, teraz jest jeszcze gorzej, ale takie nieoficjalne fixy zawsze umilały życie. Serdecznie dziękuję za Twoją dobrą wolę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podlacze do podziekowan. Wielokrotnie z gramstatow Twojego autorstwa korzystalem, sprawdzajac zarowna swoja dzialalnosc, jak i aktywnosc innych. To byl kawal dobrej roboty (ktorego "spece" od IT gramu rzekomo nie byli w stanie ruszyc) i naprawde szkoda, ze przestaly dzialac. Tak czy siak - serdeczne dzieki za to, ze poswieciles swoj czas dla nas, gramowiczow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej no to skoro tak, to ja również dziękuję :) Też nieraz sprawdzałem jak te staty wyglądają. Tak już mam, że lubię cyferki. Tak jak Braveheart napisał, czy byłbyś to ty czy którykolwiek inny gramowicz, szkoda pracy na to co jest teraz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się