rob006

Gramstaty – nieoficjalne statystyki Forum Gram.pl ruszają!

167 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2015 o 16:51, rob006 napisał:

Nie będzie. Aktualny termin dostosowania gramstatów do nowego forum to: nigdy. Liczę,
że gram się ogarnie i doda statystyki we własnym zakresie.


Przyłączam się do podziękowań za lata bezinteresownej pracy włożone w statystyki. ;)

Pewnie mail z podziękowaniami z gram.pl przeszedł, czyż nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, rob006 napisał:

Z kronikarskiego obowiązku: dzisiaj całkowicie wyłączyłem Gramstaty.

 

Szkoda, że wyłączyłeś. Tak, wiem, od dawna nie były aktualizowane. Tak, wiem, użytkowników coraz mniej. Ale szkoda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, rob006 napisał:

Z kronikarskiego obowiązku: dzisiaj całkowicie wyłączyłem Gramstaty.

 

Pojedyncze dusze jeszcze tam od czasu do czasu wchodziły :) Chociaż fakt, po zmianach jakie wszędzie się zadziały, nie ma sensu trzymać zamrożonego projektu dla prawie już martwego tworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kindziukxxx napisał:

Pojedyncze dusze jeszcze tam od czasu do czasu wchodziły

Ja nawet przejrzałem wyrywkowo statystyki wejść na stronę: prawie wszystkie wejścia były z wyników google, a większość to statystyki tematów pomocy technicznej. Ludzie po prostu szukali pomocy z grą w google i trafiali na bezużyteczną stronę ze statystykami, bo akurat nazwa zaindeksowanego tematu pokrywała się z problemem, który mają. Na tym etapie statystki bardziej zaśmiecały internet niż oferowały jakieś wartościowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rob006 napisał:

Ja nawet przejrzałem wyrywkowo statystyki wejść na stronę: prawie wszystkie wejścia były z wyników google, a większość to statystyki tematów pomocy technicznej. Ludzie po prostu szukali pomocy z grą w google i trafiali na bezużyteczną stronę ze statystykami, bo akurat nazwa zaindeksowanego tematu pokrywała się z problemem, który mają. Na tym etapie statystki bardziej zaśmiecały internet niż oferowały jakieś wartościowe informacje.

Domyślam się, w przeciągu powiedzmy ponad roku to może z jeden raz byłem na gramstatach. Jak forum leciało jeszcze na starym silniku i codziennie była aktualizacja, to z czystej ciekawości co jakiś czas sprawdzałem jak to wygląda w "topkach". Obecnie jednak twór niepotrzebny. Forum umierało wiele razy, ale teraz to jest zwykła agonia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się