• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Piterson

AMD EYEFINITY

Pytanie

Posiadam kartę graficzną AMD Radeon HD 6700 Series czy istnieje podłączenia do niej kilku monitorów?
I zastosować technologię "Eyefinity"? Jestem w tym zielony, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.05.2012 o 14:29, Magok napisał:

Tak można, ale jeśli jesteś w tym zielony to po co sie w coś takiego bawić.

No wiesz, ale zawszę można zacząć z tym zabawę jeśli jest takie coś oferowane przez producenta.
Interesuję mnie jakie kable są najlepsze, HDMI czy DP i jak to wpływa na pracę karty i jej temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2012 o 15:44, Piterson napisał:

> Tak można, ale jeśli jesteś w tym zielony to po co sie w coś takiego bawić.
No wiesz, ale zawszę można zacząć z tym zabawę jeśli jest takie coś oferowane przez producenta.
Interesuję mnie jakie kable są najlepsze, HDMI czy DP i jak to wpływa na pracę karty
i jej temperaturę.


Kurczę blaszka ,podałbym ci linka ale zaraz go wykasują, bo to będzie reklama ;/ W każdym razie zacznij od tego:

http://www.amd.com/pl/products/technologies/amd-eyefinity-technology/how-to/Pages/how-to.aspx

a potem to:

http://sklep-setup.com.pl/eyefinity.html

Z tego co wyczytałem na innych stronach będziesz potrzebował przynajmniej jeden monitor mieć podłączony przez display port, niestety nie wiem czy może być przejściówka.
Ah i wejdź na stronę z benchmarkiem w nazwie, tam był artykuł o tym jak zrobić proste eyefinity.


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ahh, ta mała ilość przejściówek na polskim rynku...
Dziękuje Tobie Maniekk, trochę mi rozjaśniłeś, może znajdzie się ktoś bardziej kumaty w tej sprawie. ;)
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karta graficzna umieszczona jest na samej górze panelu, jak próbowałem podłączyć kabel HDMI to nie wchodził z powodu wystającej blaszanej krawędzi obudowy, są na to jakieś sposoby? Pod spodem podłączonego ekranu widać wejście DVI które wychodzi z karty graficznej, po podłączeniu komputer nie reagujęi. Może jakieś pomysły?

20120508171013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować