Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carmageddon: Reincarnation, czyli Max Damage powraca

21 postów w tym temacie

W 3 min po tym jak uslyszalem, ze sie pojawil ten projekt na Kickstarterze dolozylem swoja wirtualna, 15$, cegielke :). Po dwoch dniach jest prawie 100tysiecy, wiec w tym tempie do polowy maja zbiora pelna kwote ;).

Licze tylko, ze za nadwyzke kasy przygotuja HD wersje jedynki i dwojki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:07, Laid_back napisał:

Chętnie bym zagrał w odnowione pierwsze części Carmageddon - trójka, czyli TDR 2000,
był kiepski

Pomysł był świetny, ale wykonanie fatalne. Dawać mi model uszkodzeń z C2, to po stopach będę całował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 15 lat ? Ale ja stary jestem. Będzie trzeba się dorzucić. Ciekawe w ilu krajach tym razem zbanują tę grę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale szykuje się nieźle jeżeli wszystko im wypali i gra będzie wierna oryginałowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo ten projekt to Ja na pewno wesprę:)
Uwielbiam do tej pory Carmageddon 2, nie ma to jak beztrosko rozjeżdżać przechodniów do muzyki "2 minutes to midnight" Iron Maiden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo interesujący zbieg okoliczności. Ostatnio tak sobie właśnie myślałem, że już od bardzo dawna nie było czegoś na wzór carmaggedonu. Mam nadzieję, że kultowe babcie z balkonikami powrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną namiastkę w/w babć mieliśmy w SR2, gdzie niektórzy emeryci chodzili z balkonikami. Byli też skaterzy i rolkarze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:44, GraczZ napisał:

Haha i te ich głosiki jak uciekały... A co tam przyznam się: uwielbiałem je przejeżdżać!
;D

Hmm, hmm.
Ja też xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carmageddon to jedna z gier, której zawdzięczam skrzywienie i spaczenie mojego dzieciństwa. Nie mogę doczekać się kontynuacji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:43, Jarden napisał:

Nooo ten projekt to Ja na pewno wesprę:)
Uwielbiam do tej pory Carmageddon 2, nie ma to jak beztrosko rozjeżdżać przechodniów
do muzyki "2 minutes to midnight" Iron Maiden:)

Ta muzyka to była połowa zabawy i klimatu gry. Mam nadzieję na coś porównywalnego z częścią drugą, tylko tym razem bez zombiaków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham Carmageddona i nie mogę się doczekać nowej odsłony. ja z kolei największym sentymentem dzielę 1 część gry, podobały mi się tam mapy, model jazdy i muzyka z Fear Factory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:26, Namaru napisał:

Ta muzyka to była połowa zabawy i klimatu gry. Mam nadzieję na coś porównywalnego z częścią
drugą, tylko tym razem bez zombiaków ;).


Też mam taką nadzieję, jednak Carmageddon bez jakiegoś metalu w tle to będzie nic specjalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę! Dawać mi Carmageddon''a! Dla mnie oczywisty must have, oby udało im się wszystko zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować