Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie Bears of MOBA, pierwszą kolekcję koszulek L2P - nowej marki odzieżowej dla graczy

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jesteś fanem gier z gatunku MOBA? Zagrywasz się w DOTA 2, League of Legends czy Heroes of Newreth? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. L2P, nowa marka odzieżowa dla graczy, wprowadza koszulki tematycznie powiązane z tymi produkcjami.

Przeczytaj cały tekst "Poznajcie Bears of MOBA, pierwszą kolekcję koszulek L2P - nowej marki odzieżowej dla graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he Tadeusz na zdjęciach, a co do koszulek... yyy jakby to powiedziec wygladaja niezbyt fajnie i popieram Undertaker. Kto ogląda hyper+ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będzie innej kolorystyki niż czarne tła to ja odpadam. Mam juz dosyć koszulek dla graczy/geeków, które sa czarne. Ludzie! Lato idzie! Gdzie mi tu z czarnidłami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Tank mi się podoba... ale fakt, trochę słabiutka reszta. Ciekawe jak będzie prezentowała się reszta koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nawet nie trzeba być fanem danej gry jeśli design jest ciekawy.
Dla przykładu - nie trawię WoW''a, ale koszulki od level77 z wszelakimi bohaterami tej gry wyglądają super i z chęcią bym się w jedną zaopatrzył.
Te tutaj natomiast wyglądają imo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować