Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein 3D, czyli 20 lat walki z nazistami

14 postów w tym temacie

A ja starego Wolfa3D dostałem kiedyś za free jako dodatek do edycji specjalnej Return to Castle Wolfenstein :)
Nawet jakoś miesiąc temu sobie pogrywałem :)
Heh... stare dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja dopiero co zakupiłem W3D na steamie za piątaka, ale nie żałuje. Jeszcze,żeby Doomy i Qwaka obniżyli do takiego poziomu i bym był zupełnie happy:) "Die fuhrer die"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się do kumpla chodziło i grało się w tą grę. Jarałem się wtedy tym produktem niesamowicie. Aż łezka się w oku kręci ;] Jeśli chodzi o Return to Castle Wolfenstein to także miło wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeem z mojej wiedzy to jeszcze jakiś czas temu można to było pobraćza darmo na staregry.pl więc jakiejś innowacji w tym nie widzę, chyba że to się zmieniło. A swoją drogą to jakby wydali edycję pudełkową Wolfa 3d, Return to the castle i tego nowego co wyszedł jakiś czas temu to chętnie bym to widział u siebie na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Wolfa za czasów jego świetności i to były naprawdę mocne przeżycia!:D i choć teraz gra jest już pikselozą, to jakoś dalej coś się czasem zdarzy, że zapykam:) ostatnio jako port na Nintendo DS;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspierane są: Chrome 16, IE 9, Firefox 11 i Safari 5

^^ No właśnie ;-) A w pracy mam IE8 (9 nie ma pod XP) i ten przeglądarkowy Wolf tnie się jak jasna cholera, grać się nie da. Chodzi gorzej niż dobre 16 lat temu kiedy odpalałem go na (wtedy już mocno przestarzałym) 286 na lekcjach informatyki :P. Wiadomo, że komp biurowy to komp biurowy, ale żeby nie dawał rady takiemu klasykowi, toż to jaja są :D

BTW. Dwudziestolecie obchodzi tez Epic Games - z tej okazji prezent dla audiofilów:

http://epicgames.com/community/epic-20th-anniversary-commemorative-soundtrack/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=soundtrack

^^ Po pracy zasysam, z przyjemnością sobie przypomnę zwłaszcza kawałek z Jazz''a Jackrabitta. To była gra, aż się łezka w oku kręci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 09:51, Lordpilot napisał:

Wiadomo,
że komp biurowy to komp biurowy, ale żeby nie dawał rady takiemu klasykowi, toż to jaja
są :D


No jak to możliwe, że an IE , jedynej słusznej przeglądarce, ta gra ni chodzi płynnie ;D To przecież szkandal ;D

Dnia 10.05.2012 o 09:51, Lordpilot napisał:


Dzięki za info :) Bardzo chętnie zaciągnę po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 22:16, Mysurek napisał:

Eeeem z mojej wiedzy to jeszcze jakiś czas temu można to było pobraćza darmo na staregry.pl
więc jakiejś innowacji w tym nie widzę, chyba że to się zmieniło.

Nie, żebym coś mówił, ale to raczej nie było do końca legalne, bo Wolf 3D wciąż jest w sprzedaży i nie określa się go mianem "abandonware" (pomijam też to, że oficjalnie abandonware nie istnieje i nie jest uznawany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować