Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy przybliżony termin wydania gry Neverwinter, są też nowe screeny

27 postów w tym temacie

Będzie można w to MMO grać samemu, bez towarzyszy?

Wiem, że będzie o wiele trudniej, ale czy będzie taka opcja rozgrywki, czy będziemy zmuszeni do zbierania drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 17:06, Essau napisał:

Nie lubię, gdy z serii singlowych robi się na siłę multi. Jestem przekonany, że większość
fanów wolałaby po prostu NWN 3.

NWN w zamyśle nigdy nie było grą dla singli. Początkowo pierwsze NWN miało nawet nie mieć kampanii single. Pewnie dltageo była taka kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzą zamiary? Gra ukazała się w trybie single i osiągnęła ogromny sukces, koniec. Jasne,że miała sporo zarzutów, ale to nie zmienia faktu, że zgarnęła kapitalne recenzje i sympatie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś klient Mistrza Podziemi dołączą? Bo w sumie od superleciwego już NWN nie ma w grach niczego podobnego, a IMHO taki klient byłby dużo ciekawszy od kolejnego postWoWowego MMO.

W każdym razie zmiana była błędem, zapowiada się kolejne LoTRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:09, Essau napisał:

Kogo obchodzą zamiary? Gra ukazała się w trybie single i osiągnęła ogromny sukces, koniec.
Jasne,że miała sporo zarzutów, ale to nie zmienia faktu, że zgarnęła kapitalne recenzje
i sympatie graczy.

Ja akurat pamiętam zbiorowe narzekanie na kampanię single w NWN. Dopiero w dodatkach się bardziej dołożyli. W dwójkę nie grałem, ale słyszałem, że single był b. dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 19:13, Vel_Grozny napisał:

>
Ja akurat pamiętam zbiorowe narzekanie na kampanię single w NWN. Dopiero w dodatkach
się bardziej dołożyli. W dwójkę nie grałem, ale słyszałem, że single był b. dobry.


W jednym dodatku dla ścisłości, Hordy Podmroku były rzeczywiście lepsze od podstawki. Pamiętam recenzje, same 9 i 10. Jasne, że zdarzały się głosy narzekania na monotonne lokacje (chyba największa wada), czy fabułę dobrą tylko do pewnego momentu, ale jak na tamte czasy to był naprawdę przełomowy RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować