Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przygotuj się na premierę Diablo III! Nowe akcesoria SteelSeries dostępne w sklepie gram.pl!

28 postów w tym temacie

gram.pl

W ofercie sklepu gram.pl pojawiły się nowe akcesoria SteelSeries powiązane tematycznie z nadchodzącą wielkimi krokami grą Diablo III! Czas najwyższy odpowiednio przygotować się na premierę najnowszej części kultowej serii, prawda?

Przeczytaj cały tekst "Przygotuj się na premierę Diablo III! Nowe akcesoria SteelSeries dostępne w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Hype jest!! kupować no tu podkładki!! ;p
Będziecie FAJNI! "

Dla prawdziwego fana Diablo tylko gra jest najważniejsza, bo po co komuś jakieś gadżety czy odjechane myszki.
Oczywiście jeżeli ktoś chce się aż tak wprowadzić w nastrój to nie zabraniam, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jak widzę takie produkty i ich ceny to uświadamiam sobie że jestem fanem gry a nie marketingowego chłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby nie ten napis Diablo to ceny były by o 50% niższe. :)
Jeśli ktoś lubi takie gadżety to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:55, Gar napisał:

Pewnie gdyby nie ten napis Diablo to ceny były by o 50% niższe. :)
Jeśli ktoś lubi takie gadżety to czemu nie.

Chyba nie. Taki sprzęt kosztuje. Może byłby tańszy gdyby:
a) nie było by powiązań z Diablo
b) nie byłby to sprzęt SteelSeries a jakiejś podrzędnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:58, Mange napisał:

Chyba nie. Taki sprzęt kosztuje. Może byłby tańszy gdyby:
a) nie było by powiązań z Diablo
b) nie byłby to sprzęt SteelSeries a jakiejś podrzędnej firmy.


OK, z tymi 50% to przesadziłem, ale na pewno napis Diablo podbił cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:58, Mange napisał:

Chyba nie. Taki sprzęt kosztuje. Może byłby tańszy gdyby:
a) nie było by powiązań z Diablo


Cena co najmniej -50 proc. przy takim stanie rzeczy.

Dnia 10.05.2012 o 11:58, Mange napisał:

b) nie byłby to sprzęt SteelSeries a jakiejś podrzędnej firmy.


To SteelSeries nie jest podrzedna firma sprzedajaca slabe produkty z metka "dla graczy" ktora to metke niektorzy lykaja jak pelikany ryby bo fajne logo i "esportowcy graja" placac krocie za tani chinski produkt? To cos nowego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 12:04, Gar napisał:

OK, z tymi 50% to przesadziłem, ale na pewno napis Diablo podbił cenę.

W przypadku Razera, BlackWidow normalna i do DA3 mają taką samą cenę. Więc tutaj też różnica 20zł pewnie nawet nie wyniosła. No chyba, że byłby to sprzęt kompletnie wykonany pod daną grę, jak na przykład, klawiatura Razera do SWTOR za 1k zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2012 o 12:15, dragnor napisał:

To SteelSeries nie jest podrzedna firma sprzedajaca slabe produkty z metka "dla graczy"
ktora to metke niektorzy lykaja jak pelikany ryby bo fajne logo i "esportowcy graja"
placac krocie za tani chinski produkt? To cos nowego xD


A gdzie ja napisałem, że Steel to podrzędna firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 12:16, Mange napisał:

A gdzie ja napisałem, że Steel to podrzędna firma ?


Zalecam lekcje czytania ze zrozumieniem bo kiepsko z nim u Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostanę przy mojej starej pokładce-naklejce z gazety, która towarzyszy mi od niepamiętnych czasów. Dla mnie sama gra jest już droga a podkładka mi za tą cenę nie potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny sa od czapy. Pierwsze pol ceny to placenie za znaczek Diablo 3, drugie pol ceny to placenie za znaczek SteelSeries. Wyprodukowanie takiej np. myszki to koszt rzedu 5zl w produkcji masowej, a i to niekoniecznie. Liczac z transportami kolejnymi (czesci, podzespoly i w koncu same myszki) miedzy fabrykami, az do sklepu to taki produkt nie powinien kosztowac wiecej niz 20zl.

Ergo - jest to zwykla kradziez, jak wiekszosc spraw w naszym swiecie. Wszyscy kradna i nikt sie nie przejmuje, wiec wszyscy kradna coraz wiecej... Ja twierdze, ze kupujac cos za cene wygorowana czlowiek staje sie wspolwinny tworzenia trendu rynkowego umozliwiajacego kontynuowanie takich. Ergo - zasluguje za zglanowanie i zostawienie na jezdni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, ledwo po pierwszych zapowiedziach, byłem bardzo napalony na tą myszkę. Doszedłem jednak, że szkoda kasy na takie akcesoria "dla graczy". Nic specjalnego, a znane logo podwyższa wartość o 100%.
W dodatku gdy zobaczyłem ją na żywo w sklepie to stwierdziłem, że ona jest po prostu... brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 12:15, dragnor napisał:

To SteelSeries nie jest podrzedna firma sprzedajaca slabe produkty z metka "dla graczy"
ktora to metke niektorzy lykaja jak pelikany ryby bo fajne logo i "esportowcy graja"
placac krocie za tani chinski produkt? To cos nowego xD

Dokładnie. Przypomnijcie sobie nowe myszki od nich - Kanę i kinzu v2 - toż to buble roku. Nie wiadomo co bardzie śmieszy - żałośne sensory, czy jakość myszek. Wracając do sprzętu związanego z d3. Mysz jest w porządku - sensor a9500, czyli solidny & dobry laser. Taki jak w xai, qpadzie 5k, logitechu g500, nanosie 5000 itd. Jednak wymaga do idealnego działania twardej podkładki. Ale skoro idzie o granie d3, to precyzja na miarę Cs'a ważna chyba nie jest :p.
Jest jeszcze sprawa tego czegoś na uszy - nawet nie chce mi się komentować kwestii słuchawek dla graczy. Kto jest w temacie i zna się na rzeczy, wie jaką mają rzeczywistą wartość tego typu gadżety od ss, razera & reszty firemek dla graczy - zerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są bardzo ładne i pasuje pod kolor Diablo 3. Mam zaoszczędzone 500 zł, więc się zastanawiam nad zakupem dobrych słuchawek. Nigdy nie miałem do czynienia z produktami SteelSeries :P Ktoś kupował coś od nich ? Produkty są dobrej jakości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to pasmo przenoszenia rules o_O ale za drogie troche i tak mam słuchawki do uszne za 120zł i grają dobrze, podkładki tez dobre cena jeszcze może być ale myszki bym nie kupił bo mam lepszą, 3200 DPI STEEL SERIES WOW MMO gaming mouse 14 klawiszy, najważniejsze klawisze są dla mnie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować