Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored - znamy już daty premier!

17 postów w tym temacie

Zapowiada się rewelacyjnie ale ponieważ gram na PS3 to kiedy widzę napis Bethesda, wolę zaczekać pół roku aż gra będzie w miarę działać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super i w sumie tyle. Fajnie że ta gra wyjdzie w tym roku i w ogóle dobrze, że twórcy mi o niej przypomnieli. Bym przegapił grę, na którą czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niespodzianka - nie spodziewałem się, że ukaże się tak szybko. Twórcy nie kłamali mówiąc, że pracują nad nią od dawna. I tak powinno być - zapowiadamy grę i ukazuje się max. rok później, a nie 2-3 lata po zapowiedzi ;p Dla mnie to jedyny must-have tej jesieni, oprócz Borderlands 2... I może Tomb Raidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ MJSZ

Tyle że Beth nie robi tej gry a jest jedynie wydawcą. Producentem jest Arkane Studios czyli Ci od Arx Fatalis i Dark Messiah of Might & Magic.


Ja tam czekam na ten tytuł bardziej niż na jakikolwiek inny. Cieszę się, że już w październiku teraz tylko pre-ordery potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka jest genialna.Gierka jest już na mojej liście zakupów.Dziwi mnie jedynie brak pre-ordera na końcu artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock: Infinite zrobił miejsce dla Dishonored :) Premiera niebawem a czy wiadomo juz kto bedzie polskim dystrybutorem? Dla mnie ta pozycja to również priorytetowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka nie jest genialna..Okładka jak okładka, pełno takich. Gra nie może byc "must-have''em" dopóki nie zobacze jak gra wygląda, jak działa mechanika no i jaka będzie ta mechanika.
Oczywiście chyba nikt z Was nie ma wątpliwości że gra nie będzie wyglądała jak na tym (jedynym) pre -renderowanym trailer''ze. Bardzo bym chciał żeby była grafika przynajmniej taka jak w RED Engine. Troche się obawiam że może być gorsza niż w Assassin''s Creed II +...Obym sie pozytywnie zaskoczył.
No cóż, zobaczymy jak to będzie bo jak na razie to zapowiada się interesująco - czekam(y) na dalsze info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wychodzi za 5 miesięcy i jeszcze żadnego (chyba) gameplaya nie było? Dziwne... Zazwyczaj już powinny być setki z pre-alphy, alphy, bety, post-bety itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Perełka w zlewie sequeli. Nasza branża ma coraz mniejsze jaja i boi się nowych marek. Dużo jednak zależy od nas, graczy (srsly, po co kupować co roku tę samą FIFĘ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować