Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto pierwsze ujęcia rozgrywki z Assassin`s Creed III

47 postów w tym temacie

co ty chcesz animacyjnie prezentuje się o niebo lepiej od poprzednich części, zobaczymy co nowego dadzą. Ja osobiście tylko podciągnąłbym większy poziom trudności i więcej skrytej walki - zabójstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, widzę że w tej serii wprowadzą sporo nowości, jak np. walka ze zwierzętami, skakanie po drzewach czy wchodzenie do domów przez okna. Nie to co w CoDach: nowy 5-godzinny singiel, 10 klaustrofobicznych map i nowe bronie. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko niech kur""" zrobią w tej części fajniejsze walki...
poza tym wszystko fajnie, ale opad szczeny miałem tylko raz: gdy zobaczyłem, że będzie możliwość wbiegania do budynków.
jeszcze jedno: mam nadzieję, że poziom trudności będzie przynajmniej przyzwoity. AC 2 był tak banalny, że przy grze trzymała mnie po pewnym czasie tylko fabuła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś ta seria połączy się ze Splinter Cell i okaże się, że Sam Fisher to tak naprawdę któreś tam wcielenie Desmonda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale "nothing nu". Ta gra staje się nudna jak dziesiąty piatek trzynastego. Zmiana scenerii niestety nie wystarczy, ale znając politykę Ubisoft (patrząc na serię The Settlers) to już nie uraczą nas niczym nowym. Szkoda. Zobaczycie, po tej części Ubi zrobi dłuższą przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:19, majkel666 napisał:

Przykro mi, ale "nothing nu".


Troll harder.

Bieganie po drzewach, wspinaczki górskie, nowy klimat, nowy bohater, nowe animacje, nowe finishery, nowy silnik graficzny, bieganie przez domy, walka ze zwierzętami itd.

Hejters gonna hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 00:32, Smooqu napisał:

Bieganie po drzewach, wspinaczki górskie, nowy klimat, nowy bohater, nowe animacje, nowe
finishery, nowy silnik graficzny, bieganie przez domy, walka ze zwierzętami itd.


Nowy silnik owszem ale wygląda to tak jak w Revelations... Może gdyby to nie zależało od konsol to by było lepiej.
Walka ze zwierzętami? Od kiedy odskok od niedźwiedzia to już walka?
Z tym bieganiem przez domy to bym nie przesadzał, pewnie w jakiejś sekwencji pościgu będzie taka cutscenka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować