Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zestaw map do Ghost Recon: Future Soldier już zapowiedziany

17 postów w tym temacie

"Ubisoft zapowiedział Strike Force, pierwszy zestaw dodatkowych map do Ghost Recon: Future Soldier."
A na obrazku "Arctic Strike" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę się przyzwyczaić do tej współczesnej polityki DLC, gdzie dodatki zapowiadane są wcześniej niż sama gra, razem z ceną i datą premiery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę pojąć polityki producentów, którzy przed wyjściem gry na rynek dają od razu do zrozumienia: będziesz mógł dokupić coś do niej. Nie mogą od razu dać to wszystko, a potem systematycznie dodawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to już jest po prostu bezczelność! Dodatek za 40zł półtora tygodnia po premierze! To jest chyba rekord. Ludzie, błagam, nie kupujcie tego. Niech w końcu wydawcy zobaczą, że nie można tak pogrywać z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednej rzeczy otóż gra ma status gold czyli właśnie jest tłoczona. Już nic nie można dodać do gry dzięki czemu twórcy mogą zacząć pracę nad nową zawartością itp.

Tylko proszę bez tekstów typu powinno być darmowe czy wycieli zawartość gdyż to nikogo obecnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:35, Cyp3k napisał:

"Ubisoft zapowiedział Strike Force, pierwszy zestaw dodatkowych map do Ghost Recon: Future
Soldier."
A na obrazku "Arctic Strike" :)


Nie wiem co ja z tym Strike Force. Najmocniej przepraszam za ten błąd... Co też za bzdury człowiek potrafi w pośpiechu pisać!

>Lol ja rozumiem oburzenie ale zaszła pomyłka. July nie June. Dodatek ma pojawić sie w Lipcu.

Oczywiście, jeszcze raz mea culpa i klęczenie na grochu. Nieuważnie przeczytałem informację prasową, w której jest też mowa o dacie premiery na PC "June 12th". Gdzieś mi to musiało się pomieszać. Jeszcze raz gorąco przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:15, jaruto7 napisał:

Nic się strasznego nie stało ^^


Można i tak na to spojrzeć, ale to głównie dzięki Waszej szybkiej reakcji można było nanieść niezbędne poprawki. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na PC będzie za darmo =] Takie akcje bardzo zachęcają do kupowania gier i na szczęście coraz więcej osób kupuje gry na kompy a nie kopiuje z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieobowiązkowy dodatek -> za chwilę 3/4 lemingów będzie grać na tych mapkach i chcąc nie chcąc trzeba będzie je dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:31, pepsi napisał:

> Nic się strasznego nie stało ^^

Można i tak na to spojrzeć, ale to głównie dzięki Waszej szybkiej reakcji można było
nanieść niezbędne poprawki. Jeszcze raz dzięki!

Drobiazg ; )

Jest jeszcze obszerny wywiad o fabule: http://www.justpushstart.com/2012/05/ghost-recon-future-soldier-story-qa/
Wygląda na to że nowy Ghost Recon przełamuje stereotypy wojenne.
Czarny koń 2012 roku? Mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę na pewno zakupie, ale co do DLC to raczej nie, jak narazie w moim życiu nie kupiłem żadnego DLC i chyba nie zamierzam, musiał bym mocno pokochać jakąś grę żeby kupić DLC. Ale dodatek do DIABLO III będę musiał kupić :D wiem że dodatek do diablo III to nie będzie DLC tylko porządna paczka nowych postaci, aktu i skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować