Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 16:37, HumanGhost napisał:

Ja tam widze tylko siedem, łącznie z tym niekonkursowym. Lipa.



Jest 7 łbów, to żaden pic, żadna podpucha, to tak formalnie mówiąc.
Sam tez długo nie mogłem znaleźć jednego, aż się doszukałem [i tez miałem podejrzenia, że tu jest jakiś kant, ale jednak nie :)].
Tak więc z konkursowym jest łącznie 8 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:50, VanHarden napisał:

Jest jakaś szansa, że napiszesz jakąś podpowiedź? Przykładowo na wiadomość prywatną?


A to by było raczej średnio fair ?
To równie dobrze można by wkleić linki do stron i liczyć na ślepy fart w losowaniu [nie, że jestem pies ogrodnika co to się tak trzęsie do każdego konkursu, nie w tym rzecz, ale jakieś fair play obowiązywać chyba powinno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:47, Pietro87 napisał:

Tak więc z konkursowym jest łącznie 8 sztuk.


No nie wiem. Mów mi Tomasz. ;]
Mam tylko nadzieję, że na koniec konkursu napiszą gdzie te łby są i będzie można naocznie się przekonać, że one tam faktycznie są.

Btw. Na fb gramu jest niezłe chamstwo z podpowiadaniem. Wystarczy być laską żeby dostać odpowiedzi od jakiegoś napaleńca. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB generalnie jest tylko chamstwo i trzoda od ładnych kilku lat więc to mnie kompletnie nie dziwi xD
Do tego w necie dzieciaki są rozbrajające, wystarczy założyć gdziekolwiek [jakakolwiek społecznosciówka] konto ze znaczkiem płci jako "F" i już tylko trzeba oczekiwać na trzodę :)
Generalnie poziom intelektualny w sieci stoi tak nisko jak tylko się chyba da lub nawet jeszcze niżej [co świadczy raczej tylko o tym, że osoby tak jarające się na forach userami ze statusem "kobieta" raczej w realu sobie chyba nigdy nie "pociupciają" mówiąc dosadnie, bo jak na litość boga nazwać takie zachowanie, w realu kobity nie widzieli czy jak xD ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 - chciałbym Cię tylko prosić o nie wrzucanie wszystkich do jednego worka, gdyż sam posiadam konto na FaceBook''u, a mi jakoś z dala od Twoich kryteriów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:01, VanHarden napisał:

^^ Human jak chcesz możemy połączyć siły :)


Tak! To jest dobry pomysł! W ten sposób... obaj nie będziemy wiedzieli gdzie jest siódma głowa. Ale nie będziemy tego wiedzieć razem a to już będzie coś! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:05, Xard napisał:

Ja tak samo 6/7, pewnie wszyscy mamy tą samą szóstkę więc połączenie sił nic nie da :P


Skąd taka pewność? :) A może jednak jak coś dostań się na mój gramsajt i po prawej stronie kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam wszystkich ot generalizuję, że dobre powiedzmy ... 80% użytkowników tego portalu to osoby które chyba co rano siadając "na tronie" wydalają ze stolcem kawałek mózgu...[lub przynajmniej mają objawy pasujące do takowego "schorzenia"].
Generalnie każdy portal społecznościowy kończy podobnie : Grono, Nasza Klasa, teraz FB...
Początki zacne i całkiem przyzwoite, rozwój równający w dół z roku na rok i koniec żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się... A tak wracając do tematu to ogólnie wszyscy 6/7 posiadają linki z tego samego miejsca... Pietro wybawco wejdź na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:14, Pietro87 napisał:

Nie wrzucam wszystkich ot generalizuję, że dobre powiedzmy ... 80% użytkowników tego
portalu to osoby które chyba co rano siadając "na tronie" wydalają ze stolcem kawałek
mózgu...[lub przynajmniej mają objawy pasujące do takowego "schorzenia"].
Generalnie każdy portal społecznościowy kończy podobnie : Grono, Nasza Klasa, teraz FB...
Początki zacne i całkiem przyzwoite, rozwój równający w dół z roku na rok i koniec żałosny.


Dlatego kto się zachowuje jak stolec to leci z ''znajomych'' dzięki czemu można się oddzielić od chłamu i egzystować sobie spokojnie w własnym zaciszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznę tego łba szukać po szafkach i szufladach w pokoju... Mam już tego po dziurki i nie tylko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś może to niech podpowie chociaż gdzie szukaj ja mam 4/7 i od 2 h nie mogę znaleźć chociaż jakaś podowiedź ja przeszukałem wszystkie galeria tagi i plan wydawniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować