Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 22:31, HumanGhost napisał:

> Dobra mam już wszystkie

Ufff teraz będę mógł spokojnie zasnąć. ;D


:D


Noo, konkurs trwa jeszcze jeden dzień. Emocje sięgają zenitu ^^.

I nadal powodzenia w poszukiwaniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 22:31, HumanGhost napisał:

Ufff teraz będę mógł spokojnie zasnąć. ;D


Biorąc pod uwagę mojego farta i fakt że zwróciłem uwagę na konkurs dzień przed rozstrzygnięciem to i tak nic nie wygram, ale sama świadomość że mogę poirytować innych że ja znalazłem coś czego im się jeszcze nie udało napawa mnie satysfakcją, więc warto o tym było poinformować :D trollface.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 21:16, Pietro87 napisał:

Moja opinię znasz :P
Fair play powinno być, z resztą pisałem to kilka postów temu.

Bo na dobra sprawę to albo podać gotowca wszystkim i równe szanse są, albo nie podawać
nic nikomu [ni to linkków, ni podpowiedzi].
Od biedy można sobie grupowo łbów szukać w swoim zacisznym gronie i tu nie mam nic do
takich ludzi, spoko, chcą się łączyć w grupy - ich broszka, czy podziela się nagrodami,
czy tez robią to tylko w celu zwiększenia szansy indywidualnej - ich sprawa, póki się
z tym nie afiszują tutaj jest git [czego oczy nie widza, tego sercu nie żal, nie oszukujmy
się nie ma w 100%uczciwych konkursów :)

a tam, ja to jestem tak leniwy że jak zobaczyłem znajdź w poleceniu to zrezygnowałem :)
ale fakt jak ktoś podawałby innym odpowiedzi to zmniejszałby swoją szansę na wygraną , a to podchodzi pod głupotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie tracić nadziei. Macie jeszcze 2,5h - zjedzcie kolacje, weźcie kąpiel, posłuchajcie muzyki i ostatnią godzinkę poświęćcie na konkurs ^^.

Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:27, Hyubios napisał:

Powodzenia !!


[Napisał, bez cienia fałszywej nadziei, że jednak nikomu więcej się to nie uda]

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:32, HumanGhost napisał:

> Powodzenia !!

[Napisał, bez cienia fałszywej nadziei, że jednak nikomu więcej się to nie uda]

;D



Oh shut up! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem 6 i chciałbym powiedziec że ich nie wyslalem bo znając moje szczescie, czas wysłania linkow i to że mam tylko 6(tak wiem dla niektórych to jest aż 6) to mam ok. 4% szans na to ze wygram co kolwiek wiec mam nadzieje że po konkursie glowy nie zostaną usunięte ze stron i będą podane linki do nich. A na ta chwile pozostaje mi tylko rzucić sie na łużko i rozpłakać sie jak male dziecko i wmawiać sobie jakim jestem nie udacznikiem i że nie potrafię znaleść nawet jednej głupiej glowy...^^ a teraz tak na powaznie życzę powodzenia tym którzy znaleźli wszystkie glowy:) i jednocześnie gratulacjie za znalezienie 7^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem raptem 5 w ciągu 3h. Kolejne 13 poświęciłem na prestudiowanie każdego tematu na forum, sklepów i wswzystkich innych stron w odpowiedniej tematyce. Na nic to... Na stronie na której byłem w międzyczasie ponad 10 razy nie było nigdy głowy... jednak, przy którmś wejściu - szok. Pojawiła się głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karnifex - nie wiadomo, jaki admini mają klucz wybierania osó. Może to będzie 1, 3 i 5 osoba która znalazła 7 głów, otrzymuje myszki, kolejno dalej 7, 9 i 12, która znalazła 7 otrzyma 50zł, a kolejne dwie całkiem losowe osoby z 6 łebkami na koncie otrzyma reszte ? Nie wiesz tego, więc nie warto olewać sprawy, bo nie znalazło się jednej.


No i poczekamy na linki - jestem pewien, że gdy zobaczycie, gdzie była 7 główka, to się na siebie troszku wku*wicie :D No, znaczy ja bym się ten tego na siebie...


Pozdrawiam, dobranoc.
Czekam na wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aww, przydałoby się wygrać chociaż te 50zł, żeby na Dziabolo 3 dorzucić :D

130zł to już nie "aż" tak dużo, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh shit, właśnie mi się myszka zepsuła :D Może to jakiś znak :D Fajnie by było wygrać tutaj, przynajmniej nie musiałbym wykładać na nową :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować