Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Rozumiem że jak znajdę mniej niż 7, to także mam szansę? Bo znalazłem 5 i nie mam siły już szukać, oczopląsu dostałem od tego przeszukiwania, a zależy mi na tej myszce. (a jakbym wygrał zniżkę 50zł to bym dołożył do Diablo 3 :)) Gratuluję tym którym udało się znaleźć 7 O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 20:13, Traitor napisał:

Nie chcę niepotrzebnie tracić czasu :) Znalazłeś jakąś głowę na stronie kolektywu? mi
nie działa, więc jak tam została ukryta to mógłbym przestać się męczyć


Na stronach kolektywu nie ma i na gramsajtach tysz nie :)
Szukaj dalej :)
Jest 7 na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj już tak nie podpowiadaj Phobos :)
Też wracam z tarczą! Nie moge uwierzyć, że wystarczyło odrobinę bardziej pomyśleć, żeby go znaleźć. Myślałem, że tam będzie, ale nie miałem zbytnio jak się do niego dostać, a tu proszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem z 6 przed wyjściem na uczelnie. Teraz dosłownie 2 minuty zajęło mi odnalezienie 7 diabełka. Troszkę szkoda, bo pewnie załapałbym się co najmniej do pierwszej 10, ale i tak wysłałem swój głos, skoro nagrody mają być przydzielane według klucza.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... około 250 stron przejrzałem i wszystkich nie mam...

Może jakaś podpowiedź ? :D


Pozdrawiam i z góry dzięki za konkurs - no bo wypada podziękować ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech ktoś powie, głęboko trzeba szperać, żeby znaleźć wszystkie 7? Bo wszedłem na wszystkie odnośniki z gramu, LOLe, poradniki, quizy itd. itp. i ciągle jednego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dosyć głęboko, w sensie trzeba sie kilku tych łepków twardo domyśleć [z 7 3 są imho dosyć dobrze skitrane, reszta jest skrajnie oczywista xD, ale 3 są mocniejsze, do tego jedna to w sumie mała perełka =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 22:40, Kazak napisał:

Dobra, niech ktoś powie, głęboko trzeba szperać, żeby znaleźć wszystkie 7? Bo wszedłem
na wszystkie odnośniki z gramu, LOLe, poradniki, quizy itd. itp. i ciągle jednego brak.

Czyli jednak to wciąż za mało :) Ja swoich 7 już wysłałem. Oczywiście po ich odszukaniu wydaje się to oczywistą oczywistością :)
Jeden z łbów pewnie się gdzieś śmieje i cieszy bo przecież gdy człowiek się śpieszy do Diabeł pfuu morda Diablo się cieszy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:19, Kallypto napisał:

Tego diabła można znaleźć tylko na stronach gdzie są informacje o Diablo III?


"Siedem ruchomych diabelskich łbów ukryło się w różnych sekcjach na gram.pl powiązanych z kultową serią Blizzarda."

To Ci powinno całkowicie wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować