Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Ok, siódma czacha znaleziona. Można wreszcie położyć się spać. :)
Jednak na te głowy trzeba czasami chwilkę poczekać, bo te dwie ostatnie znalazłem w miejscach, w których już szukałem lecz za szybko je wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:14, murasz227 napisał:

mam już 4 czachy morze mała wskazóweczka od tych co wiedzą

Nikt nikomu nie będzie raczej nic podawał oraz proponował. Takie rzeczy tylko zmniejszają juz pewnie z góry małą szanse na wygraną a zwiększają szanse na wygraną komuś innemu. Koło się zamyka :)
Life is brutal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 05:15, Kielus napisał:

Mhm, ciekawostka, ja już mam 8 :)


Niemożliwe, chyba że liczysz tę, która jest w informacjach o newsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle mam wrażenie ze te co sa najtrudniejsze do znalezienia to juz mam tylko musiałem cos gdzies przeoczyć... Tylko niewiem gdzie... DZIEN2 - Poszukiwania zaginionej czaszki w wersji mobilnej czas zaczac^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to, że na stronach, których głowę znalazłem po ponownym wejściu na nie trzeba kilka (5-6) razy odświeżyć zanim łeb się znowu pojawi. No nic, ja już nie daje rady. Powodzenia tym, którzy znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawi mnie jedna kwestia. Niektórzy chwalą się, że znaleźli nawet wiecej niż 7. Nasuwa się w związku z tym pytanie: skoro znaleźli te 7 to na cholerę jeszcze szukali? Bo nie wierzę, że to ot tak przypadkowo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś z tymi skryptami musi być nie tak, bo przeszukałem już dosłownie WSZYSTKO i nie mogę nigdzie tej ostatniej głowy znaleźć. A byłem już w takich miejscach, gdzie aż się prosi o wstawienie jej. I szukaj teraz igły w stogu siania, jak głowa robi co jej się podoba. Zresztą, założę się, że już trafiłem odpowiednią stronę, tylko się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeżeli : Siedem ruchomych diabelskich łbów ukryło się w różnych sekcjach na gram.pl powiązanych z kultową serią Blizzarda to są one ukryte tylko w stronach powiązanych z diablo czy z innymi grami blizzarda też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystko. Poważnie, WSZYSTKO. Chyba trochę przesadziliście z ukryciem tych głów. Miało być fajnie, jest frustrująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 11:04, HumanGhost napisał:

Przejrzałem wszystko. Poważnie, WSZYSTKO. Chyba trochę przesadziliście z ukryciem tych głów. Miało być fajnie, jest frustrująco.

Ja zrezygnowałem, wysłałem Im 6 głów. Wnerwiłem się jak dzisiaj nie było łba na stronie, na której wczoraj go znalazłem, zwykłe odświeżanie nic nie dało, dopiero ctr+f5 pomogło i głowa się pokazała. Jakbym miał od nowa sprawdzać wszystkie strony i za każdym razem je odświeżać to jednak podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze na stronie z glowa ktorej mi brak bylem pewnie ze 3 razy... ale co z tego jak teraz z ciekawosci wlaczylem wszystkie strony na ktorych juz mam lba i na ZADNEJ mi sie nie wyswietlil odrazu... trzeba za kazdym razem odswiezac po kilka razy a jak bym mial to zrobic na kazdej stronie w serwisie to zycia by mi zbraklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem również wszystko, galerie, filmy, wyszukiwarke gram.pl użylem, potem google , forum gram.pl , wszystko co mozliwe gdize jest wpiane tekst diablo, oraz pozostale gry blizza, mam tylko 5 (a szukam juz 4h, i przejrzałem tagi , newsy po 4-5 razy a tag diablo znajduje mi 202 stron , juz znam je po obrazkach). to jest naprawde frustrujace, a czytaja komentarze ze po odswiezeniu kilku krotnym moze sie pojawic glowa, to ja dziekuje po raz 6 przegladac znowu 250 stron. Niektorzy znaleźli wiecej niz 7 ? no ja tez jesli mialbym liczyc te glowy ktore pojawialy na kazdej stronie komentarzy zalozonych do jednego tematu, to mialym juz ich 50... ale to nie to raczej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że te głowy są dobrze poukrywane. Jakoś tego nie łapię do końca, co oznacza "dobrze". Na sześciu stronach, na których je znalazłem przelatywały centralnie przed oczami. Ślepy by ich nie zauważył. A siódmej głowy brak. Po prostu się nie pojawiła nigdzie. NIGDZIE. Przejrzałem nawet każdy cholerny obrazek w każdej galerii.

Koniec konkursu, zdrowie psychiczne ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować