Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 na PC bez GfWL

54 postów w tym temacie

Dziwne, myślałem że będzie on w max payne 3 na 100% i nawet pogodziłem się z tym, a jednak zaskoczenie.
Sądziłem tak ponieważ można na social clubie linknknąć swoje konto z Games for windows live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:38, Undertaker napisał:

No i wreszcie sprawdzimy! Myszki vs. pady.


Niestety, ale chyba nie sprawdzimy. Nie ma nic o tym, będzie mozna grać cross platformowo. W takim wypadku bf3 też jest chyba cross platformowy skoro można tam przynależeć do plutony niezależnie od platformy, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast podawać bezużyteczne informacje mogliby powiedzieć jakiego DRM''a będzie używał, mam nadzieję że Steam (i wiele na to wskazuje) aczkolwiek potwierdzenie by się przydało:/

Ja ciągle nie mam nic przeciwko GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2012 o 14:50, Jarden napisał:

Ja ciągle nie mam nic przeciwko GfWL.

Ja akurat mam pre-ordera na steam tak więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:50, Jarden napisał:

Zamiast podawać bezużyteczne informacje mogliby powiedzieć jakiego DRM''a będzie używał,
mam nadzieję że Steam (i wiele na to wskazuje) aczkolwiek potwierdzenie by się przydało:/

Ja ciągle nie mam nic przeciwko GfWL.


pewno dennego social cluba :) To rockstar przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wydawca Rockstar zrezygnował z GFWL po GTAIV (EFLC) i całe szczęście. LA Noire też nie miało, nie rozumiem skąd zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:38, Undertaker napisał:

No i wreszcie sprawdzimy! Myszki vs. pady.


tu nie ma co sprawdzać, nie ta czułość, nie to dokładność, łączenie platform nie ma sensu w shooterach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie zastosowali limitu instalacji ani przypisania gry do konkretnej maszyny nie wspominając o stałym dostępie do internetu. czy ktoś wie jak wyglądały zabezpieczenia w l.a noire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Was zdziwię, ale szkoda, że nie będzie GfWL. Wiem, że są problemy z tym itd., itp., ale jako gracz grający i na PC i na Xboksie, MOIM ZDANIEM, było to wygodne, bo w końcu mogłem zdobywać gamerscore''a także w grach na PC korzystających z tej usługi. :)

@Undertaker, a powiedz mi, czy jeśli gra nie będzie cross-platformowa to nie możesz tego sprawdzić? Ja nawet na PC w wiele gier gram na padzie od X360, bo po prostu mi jest wygodniej. Także na multi i kooperacji.
Wydaje mi się, że możliwość grania między platformami znacząco by ożywiła multi w niektórych grach, które będą miały znacznie większą bazę fanów na konsolach niż na PC (np. GTA IV na PC, na którym gra znacznie mniej osób niż na wersji konsolowej oraz Gears of War, które na PC jest praktycznie martwe, a na konsoli jeszcze jest mnóstwo chętnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mówią, że GfWL jest dobry to chyba nie grali w F1 2011. Niestety, ale ciężko jest czasem przeprowadzać wyścigi w lidze ponieważ, z niewiadomych powodów, gra kogoś wyrzuca albo ktoś ma lagi. W innych grach wyścigowych, które nie korzystają z tego systemu, nie ma żadnych problemów. Ja jestem zadowolony, że twórcy przestają korzystać z tego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować