Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 na PC bez GfWL

54 postów w tym temacie

Bardzo dobrze. Niech to całe GfWL zgnije, bo większego badziewia już chyba wymyślić nie można. Już nawet Origin bije go na głowę, bo tam przynajmniej można bezpłatnie zmienić maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GFWL to g%%$# jakich mało, nie dość że wywalili przeglądarke w marketplace, to połowa DLC to Bioshock 2 nie chce mi się pobierać mimo ich zakupu i posiadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:52, EmperorKaligula napisał:

pewno dennego social cluba :) To rockstar przeciez.


Social Club nie jest sam w sobie DRM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:31, Kwietas napisał:

Na pewno Was zdziwię, ale szkoda, że nie będzie GfWL. Wiem, że są problemy z tym itd.,
itp., ale jako gracz grający i na PC i na Xboksie, MOIM ZDANIEM, było to wygodne, bo
w końcu mogłem zdobywać gamerscore''a także w grach na PC korzystających z tej usługi.
:)


Ja też mam X360 i dlatego lubie GfWL, szkoda tylko że w zasadzie już od lat MS wiedząc że sporo osób z nim ma problemy (chociaż Ja osobiście nigdy nie miałem nawet z grami Stemowymi które mają również GfWL) nic w kierunku ich rozwiązania nie robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 20:04, Jarden napisał:

Ja też mam X360 i dlatego lubie GfWL, szkoda tylko że w zasadzie już od lat MS wiedząc
że sporo osób z nim ma problemy (chociaż Ja osobiście nigdy nie miałem nawet z grami
Stemowymi które mają również GfWL) nic w kierunku ich rozwiązania nie robi:/


Bo problemy mają tylko gimbusy, które nie umieją się obsłużyć a na to MS nic nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:10, kesik93 napisał:

Bo problemy mają tylko gimbusy, które nie umieją się obsłużyć a na to MS nic nie poradzi.


Co za bzdura. GfWL to po prostu dziadostwo, którego rozwój kompletnie zarzucono. Umiejętność obsługi nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:10, kesik93 napisał:

Bo problemy mają tylko gimbusy, które nie umieją się obsłużyć a na to MS nic nie poradzi.

Widać wielce dorosły 93 rocznik się odezwał xD [Wnioskuję po cyferkach po nicku choć mogę się mylić ale pewnie się nie mylę] Dlaczego zakładasz, że wszyscy co nie umieją to gimbusy ;l
I popieram zadanie Vojtasa, że GfWL to czyste dziadostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O radości iskro bogów :D Windows kiczowi dziękujemy, chyba jeden z najlepszych powodów, dla których trzeba kupić tą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:10, kesik93 napisał:

Bo problemy mają tylko gimbusy, które nie umieją się obsłużyć a na to MS nic nie poradzi.


Też popieram tą teorię, jednak niestety ci którzy mają problemy się ze mną nigdy nie zgadzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:10, kesik93 napisał:

Bo problemy mają tylko gimbusy, które nie umieją się obsłużyć a na to MS nic nie poradzi.


LOL xD Ledwie 19 letni chlopczyk jeszcze z mlekiem pod nosem mieszkajacy z rodzicami co dopiero co mature zdal (albo i nie) wyzywa od gimbusow xD Gimbus to stan umyslu gimbusie.

Dziekuje za brak tego syfu od microsoftu moge spokojnie kupic teraz te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamordowali nam Maxa na yotubie są gameplay-ie z całej gry.
Prześledziłem fabułę aż do koncertowo spapranego

Spoiler

zakończenia cóż Człowiek w ogniu i tyle

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 21:30, Henrar napisał:


Nie mogli przecież skopiować wszystkiego dokładnie prawda.
W każdym bądź razie razie końcówka

Spoiler

jako żywo przypomina zakończenie westernu bohater oddala się w kierunku zachodzącego słońca i oczywiście happy end :(


Oczywiście śmierdzi to też
Spoiler

Brucem Willisem w przepoconym podkoszulku , Elitarni (2007) i paroma innymi filmami akcji.


Nie mam pretensji do Rockstar że zrobili grę akcji mam do nich pretensję że zamordowali dobrą markę pt. Max Payne tworząc grę akcji w której nie ma nic nowego ponadto to dostaliśmy w poprzednich odsłonach Maxa
sorry ale
Spoiler

znajdżki Golden Gun

, lepsza grafika i efekty specjalne to jednak trochę za mało żebym leciał kupować tę grę.
I te kolejne kłamstwa jakoby
Spoiler

klimat filmów noir został zachowany czemu kompletnie przeczy zakończenie oraz cała stylistyka gry.



Skoro już dyskutujemy to skrobnąłem list do CDA odnośnie a zresztą poczytaj sam

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=22

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=20

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=21


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:49, kerkas napisał:

Nie mogli przecież skopiować wszystkiego dokładnie prawda.
W każdym bądź razie razie końcówka

Spoiler

jako żywo przypomina zakończenie westernu bohater
oddala się w kierunku zachodzącego słońca i oczywiście happy end :(


No sorry, ale z

Spoiler

tym jest taki problem, że "smutne" tudzież "złe" zakończenia są nagminnie stosowane (pozdrawiam Mass Effecta 3), także przez Rockstara. GTAIV ani RDR nie kończyły się happy endem. Gdyby w MP3 zastosowali ponowny manewr to dostaliby baty od graczy, że jadą na tym samym schemacie. I tak źle, i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje sztuka którą już dawno opanowali m.i.n. filmowcy zwie się ona sztuką niejednoznacznych zakończeń :) np.

Odyseja Kosmiczna 2001

Śmiertelny pocałunek (1955) polecam ten czarny kryminał

Gabinet doktora Caligari (1919)

Wielki sen (1946)

Ruchomy cel (1966)

Ptaki Alfreda Hitchcocka

Czterowymiarowy człowiek (1959)

Inwazja łowców ciał (1956)

Wyspa tajemnic

Czysta formalność

Incepcja

itd. itp.

Rockstar po prostu się nie przyłożył i zrobił grę akcji na zasadzie mnóstwo wybuchów , strzelanin , sikającej krwi , masakrowania przeciwników bo kto tam będzie zawracał uwagę na takie drobiazgi jak fabuła lub zakończenie.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 23:21, kerkas napisał:

Istnieje sztuka którą już dawno opanowali m.i.n. filmowcy zwie się ona sztuką niejednoznacznych
zakończeń :) np.

Pomijając fakt że robi się tu straszny offtop i śmietnik- chyba za dużo wymagasz od Rockstara. Raz, że dwa pierwsze Max''y miały absolutnie jednoznaczne zakończenie, a dwa- jak daleko sięgam pamięciom, nie przypominam sobie wielu gier które by takiego nie miały, przynajmniej gier akcji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować