Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyczny pogromca potworów powraca! Ogłoszono The Incredible Adventures of Van Helsing

25 postów w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słłłitaśśne te artworki >.<
Jak słusznie przyrównano powyżej - klimatu z filmu to to niestety nie przypomina, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te "art"worki miały mnie zachęcić- to odniosły wręcz przeciwny skutek. Kijem tego nie tknę, jeśli nie zmienią podejścia w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa... no ale takiej własnie grozy i dojrzałości oczekuje dzisiejszy gracz/czytelnik/widz/etc. Jakość artów absolutnie do niczego, żadnego klimatu - kolejna licencja idzie do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wersja może nie Emo ale i tak komuś przy tworzeniu tego nie poszło :)

W Anime, Van Helsing wygląda tak jak powinien. W filmie Hugh Jackman też się świetnie w tej kreacji prezentuje a tutaj to tak jak Wojak0074 napisał: Włuczykij a nie "Badd-Ass, Vampire Killer".
Ale potwory to jeszcze jakoś dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... Chyba zaszła jakaś pomyłka panowie, screeny bowiem nie przedstawiają Van Helsinga tylko jakiegoś bohatera gier z Kraju Kwitnącej Wiśni ;) Mam nadzieję, że któryś z newsmanów zauważy błąd i wrzuci odpowiednie screeny/artworki, gdyż te obecnie zdecydowanie nie przedstawiają szanownego pana Van Helsing.
Cieszę się, że mogłem pomóc.

(Czekam na ludzi, którzy nie doczytają i nie załapią sarkazmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:30, Graffis napisał:

Katastrofa... no ale takiej własnie grozy i dojrzałości oczekuje dzisiejszy gracz/czytelnik/widz/etc.

Ajajaj, ajwaj, jak to dzisiaj poczucie smaku upada, ajajaj, jaki upadek obyczajów, ajajaj, jakie to wszystko kiczowate i masowe, ajwaj ajwaj.

Chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerkam na tytuł newsa: "....Hellsing"! Potem przeczytałem tytuł od początku i zobaczyłem jednak "...Van Helsing". Następnie wszedłem do artykułu i spojrzałem na screeny...

I właśnie w ten oto sposób osiągnąłem dzisiaj dno mentalne w ciągu kilku sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałem tytuł to pomyślałem że to coś na licencji filmu będzie, i od razu zastanowiłem się czy Hugh użyczy twarzy i głosu a tu takie anime cuś tam :/
I znowu ten wielki miecz na plecach, po Japońsku pełną gębą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow co to za zmanierowany chłopczyk do bicia? haha. Prawdziwy łowca potworów powinien mieć ok 30-40lat, nieogoloną gębę ze szramą na policzku, żółte zęby i oczy pełne nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować