Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zapowiedź

134 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 17:47, gizmu? napisał:

przepraszam że pytam :) ale czy dostarczacie JeRzemu jakieś płyny i pokarmik przez kroplówkę
skoro ciągle gra ? żeby posłóżył jako dobro ogólne jak najdłóżej :D

Na szczeście musi regularnie wychodzić z domu - ma poważną robotę dziennikarską na etat, więc po drodze jest w stanie kupić coś na ząb. Płyny podrzucamy mu w weekendy poprzez kuriera.
Mogę tu odważnie o nim pisać, bo wiem, że tego nie przeczyta. Testuje... hmm... pewną grę i nie ma czasu na nic innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:45, boogie85 napisał:

(dla mnie np. ogromniastą wada
jest liczba czarów - jak dla mnie kpina).


Liczba czarów wcale nie jest taka mała, w czasie grania w duelu chociażby w ogóle się tego nie zauważa, czasami nawet nie wiadomo jakiego zaklęcia użyć, gdyż chciałoby się kilka naraz;)
Btw, w poprzednich częściach liczba czarów była teoretycznie większa, jednak często się one powtarzały w różnych szkołach, czasem się inaczej nazywały i wyglądały, lecz skutki były identyczne, innym razem z kolei była masa podobnych do siebie zaklęć, z których przeważnie i tak się tylko stosowało te wydajniejsze.
Wg mnie te "tylko" 40 czarów absolutnie nie przeszkadza w rozgrywce, jeśli do tego dołoży się specjalne umiejętności bojowe (których zresztą jest baardzo wiele) to bitwa może wyglądać naprawdę ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 19:00, Majkell napisał:

Wg mnie te "tylko" 40 czarów absolutnie nie przeszkadza w rozgrywce, jeśli do tego dołoży się
specjalne umiejętności bojowe (których zresztą jest baardzo wiele) to bitwa może wyglądać naprawdę
ciekawie;)


Za to ja bardzo to odczułem, specjalne zdolności są naprawdę fajne zgodze się. Czary w poprzednich cześciach rzeczywiscie czasami sie powtarzały jednak zazwyczaj w wykluczajacych się szkołach magii (np. jesli chodzi o HoMM 4 magia natury i chaosu - owszem można było znac obie naraz, ale nieczęsto się to zdarzało). Cóż ja za lepszą czesc uważam właśnie ta czwarta więc HoMM 5 to dla mnie w wielu aspektach krok wstecz, co tam jakoś to przeboleję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demie zobaczylem ze scenariusze i historie kampanii sa nieciekawe. W zadnej czesci

Dnia 13.05.2006 o 16:37, globbi napisał:

herosow kampania nie byla na bardzo wysokim poziomie


Tutaj sie nie zgodze, pomimo mojej ogromnej nienawisci musze przyznac ze H4 mialo bardzo ciekawege kampanie.(Gralem tylko w podstawke) Jak dla mnie kampania undead wymiatala, z zaciekawieniem czytalem coraz to nowe scrolle pozerajac je niczym dobra ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"atrakcje jak Heroes of Might & Magic III (pewnie przez sentyment), ścieżka dźwiękowa z gry"
przeciez sciezke dzwiekowa zabrano z zestawu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem - kto narzekał na brak baśniowego klimatu w "czwórce"? Czego jak czego, ale tego akurat nie można jej odmówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 20:04, Pelieton napisał:

wszystcy krytykują IV a według mnie niemożna jej nic zarzucić

No to chyba nie grałeś w III!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas the Great "LOL Aż tak trudno zgadnąć? ;)" >>> przepłaszam że zmusiłem cie do wysiłku jakim była odpowieć na moje pytanko zawierające w sobie niezwykłą głębię :D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 18:56, Lucas the Great napisał:

> a jaką grę testuje jeśli można zapytać ? :)
LOL Aż tak trudno zgadnąć? ;)


mam nadzieje ze zauwazyl pewien blad a mianowicie w zamku HEaven droga prowadzaca do zamku wchodzi w mur - nie ma tekstury odpowiadajacej za brame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te wiadomości z zapowiedzi zawiele di mi nie dały. Bo o większośći z tego co tam było zawarte wiedziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Heroes of Might and Magic - seria, która w Polsce ma lepiej wyrobioną markę niż Age of Empires, Warcraft, Quake, czy Doom..."

Dla mnie seri gier takich jak HM&M czy Warcraft nie da się porównać pod względem marki. Obie gry są gigantami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podobala IV a jak sie mialo dodatki to juz bylo milo a szczegolnie w IV podobal mi sie bardzo edytor mapy byl latwy ze nawet dziecko 5letnie by wiedzialo co i jak mam nadzieje ze w hommV bedzie taki sam edytor latwy i czytelny ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować