Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zapowiedź

134 postów w tym temacie

V bedzie super! trzeba tylko tygodnia na przyzwyczajenie sie do 3D. Ale grafa to nie wszystko, po demku moge smialo powiedziec, ze gra bedzie zajebiscie grywalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i bedzie lepsza od 3!!! warto pamietac ze autorzy nie ekspermyntowali za duzo a po prostu wysluchali porad graczy i wzieli je pod uwage tworzac V. W przypadku Heroes to znakomity pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:01, Sandos napisał:

po prostu wysluchali porad graczy i wzieli je pod uwage tworzac V. W przypadku Heroes to znakomity pomysl.


Taa...dlatego np. zrezygnowali z kontynuacji universum M&M. Którzy "gracze" im to podsunęli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 12:30, Selv napisał:

a Ty wiesz, że idac na slepo do przodu, możesz trafić na slepy zaułek?


A kto mówi o "ślepym podążaniu do przodu". Po prostu ,żeby seria mogła się rozwijać należy usuwać systematycznie błędy poprzedniczek, a tego najwyraźniej nie zrobiono. Na ślepo to Nival biegnie tworząc swój świat i odcinając się od dziedzictwa M&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapowiedź. Nie śledziłem dokładnie news''ów opisujących zawartość Heroes V i wiele nowego się z tego tesktu dowiedziałem. Nie podoba mi się idea 30 misji podzielonych na 6 kamapnii. Przecież to daje średnio 5 misji na nacje. Zbyt mało by się z daną frakcją ''zżyć'' Spodobały mi się podpisy pod obrazkami a już w szczególności ten pod ostatnim: ''Bojówki dobrej wróżki, czyli pastelka-rewelka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich minusów III/V tutaj przez przedmówców wyluszczonych dodam jeszcze jeden i nie wiem czy nie najwazniejszy - walka, a dokładniej dlaczego powrócono do debilnej zasady "najpierw biję a to co z bitego zostanie to mi oddaje" - jest to tak glupie ze az zalosne. Niestety IV byla o cale lata swietlne lepsza poza jednym - nie byla zbalansowana, zabraklo tworcom czasu (przede wszystkim bohater samotnie rozwalający dziesiatki czarnych smoków).
Dla mnie plusem jest to ze im blizej wydania V to tym wiecej jest osób chwalących czwórkę. Dwa lata temu bylliśmy w mniejszości.
Jak slusznie napisał Seldon stanie w miejscu nie posluzy V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:21, shinian napisał:

Fajna zapowiedź. Nie śledziłem dokładnie news''ów opisujących zawartość Heroes V i wiele nowego
się z tego tesktu dowiedziałem. Nie podoba mi się idea 30 misji podzielonych na 6 kamapnii.
Przecież to daje średnio 5 misji na nacje. Zbyt mało by się z daną frakcją ''zżyć'' Spodobały
mi się podpisy pod obrazkami a już w szczególności ten pod ostatnim: ''Bojówki dobrej wróżki,
czyli pastelka-rewelka''.

nio to se przeczytaj napisy pod true crime new tork city zapowiedzią to sie dopiero usmiejesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w postaci nieaktualnej zawartości edycji kolekcjonerskiej poprawiłem.
Prosimy Was o wybaczenie tego potknięcia. JeRzy pisząc zapowiedź odruchowo oparł się o reklamę, którą zamieszczono w piśmie, które jest jego głównym chlebodawcą.
Jednocześnie (zupełnie niechcący) udowodniliśmy, że nasi autorzy naprawdę nie są związani bezpośrednio z CD-Projekt - gdyby było inaczej, JeRzy znałby aktualną zawartość edycji kolekcjonerskiej na pamięć i recytował ją obudzony w środku nocy.

Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za obywatelską czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 14:57, Lucas the Great napisał:

Jednocześnie (zupełnie niechcący) udowodniliśmy, że nasi autorzy naprawdę nie są związani bezpośrednio
z CD-Projekt - gdyby było inaczej, JeRzy znałby aktualną zawartość edycji kolekcjonerskiej
na pamięć i recytował ją obudzony w środku nocy.


Rozumiem ,że budziliście kogoś żeby sprawdzić ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że ta skrzyneczka to nie będzie jakieś badziewie z cieniutkiej sklejki tylko porządnie zrobiona DREWNIANA szkatułka. Ciekawi mnie też prezent w postaci H III, zy to będzie ZE czy podstawka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:11, Przemek t74 napisał:

mam nadzieję że ta skrzyneczka to nie będzie jakieś badziewie z cieniutkiej sklejki tylko porządnie
zrobiona DREWNIANA szkatułka. Ciekawi mnie też prezent w postaci H III, zy to będzie ZE czy
podstawka ??


tylko podstawowa wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gralem w demo i sam wiem jaka ta gra jest, tak wiec juz tej zapowiedzi nie czytalem :). Juz naprawde nie moge sie doczekac tego HOMM''a, a przelozyli na tego 8 czerwca ;/...Oby juz wogole nie przylozyli, i aby tego 6 czerwca gierka trafila w nasze rece :) (w nasze czyli gosci ktorzy zapreorderowali gre :) ). Szkoda tylko ze nie bedzie soundtrack''a gratis do pakietu ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:14, Gofer31 napisał:

Ja juz gralem w demo i sam wiem jaka ta gra jest, tak wiec juz tej zapowiedzi nie czytalem
:). Juz naprawde nie moge sie doczekac tego HOMM''a, a przelozyli na tego 8 czerwca ;/...Oby
juz wogole nie przylozyli, i aby tego 6 czerwca gierka trafila w nasze rece :) (w nasze czyli
gosci ktorzy zapreorderowali gre :) ). Szkoda tylko ze nie bedzie soundtrack''a gratis do pakietu
;/.

zawsze bedzie mozna sobie wyeksportowac muzyczke z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, ale podobno ktoś ma wydać osobno muze z H5. Może dadzą ją do gadżetów, to bym sobie ją nabył i powiększył skład mojej EK ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:22, Przemek t74 napisał:

Ano szkoda, ale podobno ktoś ma wydać osobno muze z H5. Może dadzą ją do gadżetów, to bym sobie
ją nabył i powiększył skład mojej EK ;)))



he he :D figurmi moze beda robic potworkow jak do diablo :) tylko zeby byly ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować