Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #16

10 postów w tym temacie

gram.pl

Pora na kolejny odcinek naszego cotygodniowego podsumowania - tego, które stawia Was, Gramowiczów, w samym centrum uwagi. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, płcie mieszane i płcie nijakie. Przed Wami czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku z LOL.gram.pl #16!

Przeczytaj cały tekst "LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #16" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam... to było tylko po to żeby sprawdzić jak to działa ;) Bawić się w to nie będę i wiedziałem że tak to się skończy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robisz! To z CoD niby najlepsze?! Dżizas...

No trudno, ty tutaj rządzisz. Od siebie powiem, że przydałoby sie usprawnić dodawanie LOLi, bo jak ja wysyłałem tamte 2, to nie było żadnego potwierdzenia, że sie udało. Byłem wręcz pewien, że nic z tego nie wyszło. I dzięki, że tym razem napisałeś mój nick jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, hejterzy CoDa nawet demota z nim (a raczej o nich samych) krytykują, bo to Call of Duty :D

Gratulacje Dared, oby tak dalej. Epic trolling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dared niezły hipokryta - niby CoD go nie obchodzi, a i tak newsy komentuje.
Czyżby znowu oddanie znanej pru paniczom na tym forum zasadzie "Czy się stoi czy się leży hejtować wszystkich i wszystko należy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:42, Henrar napisał:

Hehehehe, hejterzy CoDa nawet demota z nim (a raczej o nich samych) krytykują, bo to
Call of Duty :D

Gratulacje Dared, oby tak dalej. Epic trolling :)


Tu nie chodzi a coda tylko o samego demota.Akurat treść bardziej mi się podobała w democie Muradina, a ty jak zawsze wielki obrońca "wspaniałego" coda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować