Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w demo Diablo III? Blizzard ujawnia zawartość Diablo III Starter Edition

49 postów w tym temacie

Adam Berlik

Diablo III doczeka się ogólnodostępnej wersji demonstracyjnej dopiero za miesiąc. Przez ten czas każdy, kto będzie chciał zapoznać się z próbką, będzie musiał otrzymać Guest Pass, czyli zaproszenie znajdujące się w każdym nowym egzemplarzu.

Przeczytaj cały tekst "Chcesz zagrać w demo Diablo III? Blizzard ujawnia zawartość Diablo III Starter Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że tak jak w Starcraft Starter Edition jak potem kupie kod na pełnika to wszystko co osiągnełem zostaję. Dalej mogę grać tymi postaciami co zrobiłem i mam odblokowane achivmenty? I w ogóle mogę grać z ludźmi co mają pełną (oczywiście chodzi mi o ten fragment pierwszego aktu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem, że w pudełku są 2 passy

http://diablo3.com.pl/

daleko nie trzeba szukac ;)

Obiecane fakty o guest pass:
2 karty guest pass znajdziecie w każdym pudełku z Diablo III - zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Są to drukowane karty z kodem, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które kupią pudełkową wersję gry
Guest pass pozwala na granie bez limitu czasowego do starcia z Królem Szkieletem - czyli zwiedzenie contentu dostępnego w becie. Kod guest pass dodajecie do konta tak, jak kod pełnej wersji gry i możecie zacząć z nim grać, gdy tylko ruszą serwery.
Postępy w przechodzeniu gry zostają zachowane, jeśli ulepszycie guest pass do do pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jutro przyjdzie do mnie EK, więc będę w niej miał 2 zaproszenia. Czy mogę je oddać znajomym, którzy narazie nie są przekonani do tej gry, aby sobie pograli w to "demo"? Czy muszę je przypisać do swojego konta i dopiero wtedy wysłać im zaproszenia na email. Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 11:42, KrzysztofT napisał:

Mam pytanie. Jutro przyjdzie do mnie EK, więc będę w niej miał 2 zaproszenia. Czy mogę
je oddać znajomym, którzy narazie nie są przekonani do tej gry, aby sobie pograli w to
"demo"? Czy muszę je przypisać do swojego konta i dopiero wtedy wysłać im zaproszenia
na email. Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi.


Nie musisz im dać tylko kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dostałem się do bety poprzez wpisywanie wygranego klucza... i na koncie mam już nawet Diablo III Starter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąć zawartość tego demka można dopiero po przypisaniu klucza do swojego konta czy może jest możliwość ściągnąć wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co zamówili na gram powinni dostać klucz do startera na e-mail by móc zacząć grać od północy a nie czekać na drugi dzień na kuriera jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego o wiele lepiej bylo zamowic sam kluczyk :) ja mam juz diablo 3 przypisane do konta od 9.00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować