Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Guild Wars 2 już liczona w setkach tysięcy kopii

33 postów w tym temacie

setki tysięcy ? czyli co ? 200 ? 500 ? 800 ? Nie chwalą się (a preordery pod bańkę to powód do dumy), więc obstawiam jakieś 200-300 ;) Będzie beta, będzie kasa ArenaNetcie - nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:09, EmperorKaligula napisał:

setki tysięcy ? czyli co ? 200 ? 500 ? 800 ? Nie chwalą się (a preordery pod bańkę to
powód do dumy), więc obstawiam jakieś 200-300 ;) Będzie beta, będzie kasa ArenaNetcie
- nie wcześniej.


Po becie i po masie najaranych ludzi (w tym ja) mysle ze spokojnie mozna mowic o jakies 500tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*kaszle* "Beta" BF 3 *kaszle*

Mój optymizm studzi item shop i niejasna polityka walki z gold farmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem bardzo negatywne wrażenie co do kwestii wizualnej tej gry. Screeny i video krążące po sieci wskazywało na to że będzie szał a szału nie było. Grafika jednak to nie jest najwazniejszy element dlatego nie powiem nic złego na tą gre, pogramy-zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi z grafiką. Jest bardzo ładna. Od początku było wiadomo że nie idą w fotorealizm tylko w bardziej artystyczne podejście żeby grafika się nie starzała zbyt szybko.

Po becie jestem bardzo pozytywnie nastawiony. ZWŁASZCZA że w przeciwieństwie do Bioware które wypuściło grę nie praktycznie jej nie poprawiając zaznaczyli że premierę ustalą po testach a z bety na betę można zobaczyć zauważalne postępy.

Popularność mnie nie dziwi. O GW2 pozytywnie wypowiadają się niemal wszyscy a dodatkowo jeszcze jak grałem w SWTOR to tamtejsza społeczność zawiedziona żałosnym PVP bez przerwy mówiła o tym co szykuje ArenaNet w GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:06, Hartus napisał:

Datę premiery by ujawnili w końcu...

Data jest uzależniona od beta testów. Anet sami nie wiedzą kiedy ona będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie boje item shop i takich rzeczy, nie rozumiem dlaczego się tego boicie. Takich gier nie psuje się wprowadzaniem kupowania siły za pieniądze. Ja mam nadzieje ze pójdą z item szopem bardzo głęboko w kierunku urozmaicania wyglądu postaci. I XP boostery. To na pewno ludzie by kupowali, a ci co będą grali dla samej fabuły bez PvP i tak będą grali tyle, ze to co zapłacili za sama grę im opłaci spędzony czas na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wbijam dzisiaj na betę, chociaż o 19:00 to ona będzie w Anglii, a nie w Polsce ;]
Tylko stress test, więc nie spodziewam się szału. A jeśli ktoś narzeka na grafikę w gw2, to lepiej niech idzie sobie grać w jakieś shootery, a nie w mmo, poza tym to tylko beta. Wg mnie grafika jest już bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:03, Ravenear napisał:

Pepsi od 20.00 tutaj jest licznik nawet http://www.guildwars2hub.com/ jeśli liczyłeś
z oficjalnej strony to wychodzi 19.00 ale dodaj +1h czas letni ;)


Tylko, że w beta weekend grałem od 19:00 (pomimo, że była informacja o 20:00) a z tego, co pamiętam, to pierwszy betta weekend był już po przestawieniu zegarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast sceptycznie podchodzę do tego tytułu. Poczekam, aż hype opadnie to może wtedy dam tej grze szanse, chociaż wydaje mi się, że będzie to po prostu kolejne mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście bardzo się zawiodłem na GW2. Twórcy uciekli od fenomenu GW1, a poszli w stronę słabego WoW`a...
Kasa rządzi światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMPARTIAL92Brygadzista14.05.2012, 18:30

W gw1 grałem 5 lat, a w GW2 spędziłem prawie całą betę, w tym jeden dzień na pvp. Gra jest chaotyczna, bez zgrania i sensu. Takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:30, IMPARTIAL92 napisał:

Rizzan
chyba nikt z was nie gral w GW2
A Rizzan ty chyba nie grales nigdy w mmo


L2, EVE, WoW, Cabal, SWTOR, Conan. Jeśli te gry nie są mmo no to mamy jakąś inną definicję. Z resztą Guild Wars nie był wysokich lotów. Poza kampanią Factions ta seria nie oferowała niczego ciekawego. A po przejściu fabuły nie było już kompletnie nic do roboty. Zapewne ktoś powie: A PVP TO GDZIE?!?!?!?!?1. Owszem PvP się grało fajnie, pare walk w tygodniu, ale tak to nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować