Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

TOP LISTA - PSP !!!

24 postów w tym temacie

Wpisujcie w jakie gierki Waszym zdaniem na PSP warto zagrać i które najbardziej odpowiadają jej przenośnemu charakterowi.
Moim zdaniem - FIFA 06, nigdy się nie nudzi, nie można praktycznie jej skończyć, do tego na konsoli gra się łatwiej w takie gry niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 18:51, Pablor napisał:

Wpisujcie w jakie gierki Waszym zdaniem na PSP warto zagrać i które najbardziej odpowiadają
jej przenośnemu charakterowi.
Moim zdaniem - FIFA 06, nigdy się nie nudzi, nie można praktycznie jej skończyć, do tego na
konsoli gra się łatwiej w takie gry niż na PC.

Jak fifa na psp bedzie taka jak na kompa to ja podziekuje:) A wg mnie w Tony Hawk''s Underground 2 w wresji na psp warto zagrac, pozatym tony pasuje do takiej konsolki bo to gra zarowno jak i na pare godzin jak i parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Fify 06 to lepiej PESa!
Inne ciekawe tytuly to Burnout Legends jesli sie nie gralo na wielkim bracie, Metal Gear Acid i ogolnie panuje wielki szal na Lumies czy jak to sie pisalo =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 19:21, xRaphaelx napisał:

Zamiast Fify 06 to lepiej PESa!
Inne ciekawe tytuly to Burnout Legends jesli sie nie gralo na wielkim bracie, Metal Gear Acid
i ogolnie panuje wielki szal na Lumies czy jak to sie pisalo =P


PES trochę szokuje ceną, o Burnout słyszałem wiele dobrego. Ostatnio widziałem też Leminngi, jeżeli będą tak dobre jak swego czasu na Amigę to warto czekać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 11:08, olki77 napisał:

GTA LS super giera która mozna grac ,
No i podobno ma wyjsc jeszcze Tekken w to mozna tez ciagle grać a grać.

GTA jest naprawdę świetny, jego cena nieco mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, jego cena nieco mniej ;-)

Tak, ale niedługo ma się pojawić seria platinum (z tym, że nei wiem jak w naszym kraju), w której min znajduje się GTA LCS.. I cena ma spaść w przeliczeniu poniżej 100 złotych. A za takie pioeniądze tę gierkę naprawdę warto. MGA też jest super.. teraz dwójka wyszła ale nie wiem czy równie dobra. Daxter też jest podobno godzien polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:27, Ferilas de Rienne napisał:

Tak, ale niedługo ma się pojawić seria platinum (z tym, że nei wiem jak w naszym kraju), w
której min znajduje się GTA LCS.. I cena ma spaść w przeliczeniu poniżej 100 złotych. A za
takie pioeniądze tę gierkę naprawdę warto. MGA też jest super.. teraz dwójka wyszła ale nie
wiem czy równie dobra. Daxter też jest podobno godzien polecenia.


Wiadomo Ci coś więcej na temat serii platinum na PSP? Będzie więcej tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jeszcze rok może półtorej, a zobaczycie że ceny gierek na PSP znacznie spadną. Jeżeli przynajmniej zbliżą się do cen gier na PC i będą oscylowały w granicach 80-100pln to nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nachętniej na PSP gram w:
-Tom Clancy''s Splinter Cell: Essentials - Bardzo dobra gierka dla fanów Kolekcjonega ( tak nawywa się książka...), sequel Double Agent, który jeszcze nie wyszedł, świetny klimat i grywalność. Gra zdecydowanie nie na chhwilę!
-Lumines - Bardzo fajna gra logiczna, lepsza od tetrisa...
-Prince of Peria: Revelations - Taki PSP-owy Warrior Within ( z dodatkowymi wątkami)
-GO! SUDOKU - Tego chyba nie muszę opisywać...

Te gry łączy jeden producent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z tych, w które grałem: Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz MediEvil Resurrection. Podobno bardzo dobry jest Daxter na którego się teraz czaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:58, WorldWar3PL napisał:

Z tego co wiem, Splinter Cell Essentials to PREQUEL pierwszje części SC, a nie sequel DA...


A z tego co ja grałem gra opowiada historię Sama Fishera po rozbiciu John Brown''s Army, ale dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś wrobił bohatera w zabójstwo pewnego człowieka! W trakcie gry dowiemy się wiele ciekawych rzeczy na temat przeszłości Sama (np. Jak Sam służył w marynarce, praca sama dla CIA - jeszcze Third Eshelan, jak poznał Regan, i wiele, wiele innych), w postaci jego wspomnień (retrospoctive missions!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować