Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz demo Binary Domain na PC

12 postów w tym temacie

Zdałem już pełną wersję i choć nie lubię gier tego typu, to muszę powiedzieć, że w to da się grać. Chwilami gra jest nudna, wątek fabularny jest tak ukazany, że trudno go zrozumieć. W ogóle to już nie pamiętam o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w uruchamianiu na laptopie z dwiema kartami graficznymi (zintegrowaną i o tzw wysokiej wydajności). Jak komuś uda się uruchomić to niech się podzieli bo ja walczyłem pół dnia i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny news jaki swiezy brawo harpen xD Demo jest dostepne na Steam od 27 kwietnia czyli prawie od 3 tygodni. Rychlo w czas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:42, dragnor napisał:

Świetny news jaki swiezy brawo harpen xD Demo jest dostepne na Steam od 27 kwietnia czyli
prawie od 3 tygodni. Rychlo w czas xD


Haha, a ja napisałem tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, jedna z najlepszych w jakie grałem od lat. Ma porywającą historię, wiarygodne postacie, niesamowitą atmosferę. Aż szkoda, że to tylko 8-9 godzin świetnej zabawy. Dla mnie hit roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:34, TobiAlex napisał:

> Świetny news jaki swiezy brawo harpen xD Demo jest dostepne na Steam od 27 kwietnia
czyli
> prawie od 3 tygodni. Rychlo w czas xD

Haha, a ja napisałem tydzień :P


A ja nie wiedzialem, ze jest i sie info zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:20, Galder_Grasfiord napisał:

Gra jest świetna, jedna z najlepszych w jakie grałem od lat. Ma porywającą historię,
wiarygodne postacie, niesamowitą atmosferę. Aż szkoda, że to tylko 8-9 godzin świetnej
zabawy. Dla mnie hit roku.


O czym ty chlopie mowisz? Jesli wg ciebie to najlepsza gra od lat, to chyba grales w 2 inne pozycje, z czego jedna byly Simsy, a druga Lego Harry Potter...

Binary Domain ciezko nawet nazwac dobra gra. Jest sredniakiem, do tego nieludzko monotonnym, z przesadzona iloscia przerywnikow filmowych i uproszczona do maksimum rozgrywka. Do tego sterowanie glosem to jakis zart. Bohaterowie sa mega denni i nie wiem czy ktos bylby w stanie sie z nimi utozsamic. Wala sztampowymi i kwasnymi tekstami bez ustanku.

A wracajac do newsa to jak juz ktos tu wspomnial, jest swiezy jak katastrofa smolenska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować