Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard opuści E3, ale wybiera się na gamescom!

13 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 18:25, Korek92 napisał:

Mam nadzieję, że powiedzą coś o Titanie.


Jakiś czas temu była informacja, że o Titanie nie powiedzą jeszcze przez długi czas, więc nie ma się co nastawiać. Raczej obstawiałbym, że pierwsze informacje pojawią się na Blizzconie 2013, ewentualnie E3 2013, o ile Blizz się tam w ogóle pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, kto wie? Coś tam mówili o tym, że przystosowują sterowanie do padów, i że jest dobrze. Chodziły słuchy, że szukają ludzi do programowania (tak to się zwie?) na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:53, Fimbulvinter napisał:

Kto wie, kto wie? Coś tam mówili o tym, że przystosowują sterowanie do padów, i że jest
dobrze. Chodziły słuchy, że szukają ludzi do programowania (tak to się zwie?) na konsolach.


Jakie słuchy ? Przecież na ich oficjalnej są oferty pracy w diablo konsole team więc nie słuchy lecz fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od Blizza to oczekuję teraz jedynie HotS i LotV i nic więcej. Więc na gamescom będzie mnie interesował jedynie dodatek do SC2 :)

@ Pepsi

Byczek na samym początku: "Piąty rok pod rząd". Nigdy nie pisze/mówi sie ''pod rząd'' tylko ''z rzędu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pojawi się jakieś oficjalne info o "Warcraft 4".
Diablo 3 - jest. Starcraft 2 - jest. Został tylko Warcraft 4 (ale prawdziwy a nie jakieś durne MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować