Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED zatrudnia. Na rozkładzie nowa marka i - prawdopodobnie - Wiedźmin 3

24 postów w tym temacie

wróble ćwierkają, że to nie Wiedźmin 3 tylko duży, pełnoprawny dodatek (nie dlc) do Wiedźmina 2 (będzie zawierał m.in. kreatora przygód a''la D''jinni do W1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby stworzyli Wiedźmina 3-ego to chciałbym ,żeby była ona umiejscowiona gdzieś w Nilfgaardzie.
Lub dali nam taki wybór ,np.:
Jak byśmy postanowili odszukać Yennefer w Nilfgaardzie to Królestwa Północy by upadły, lub na odwrót jak byśmy postanowili stanąć w obronie Królestw Północy ,to owa by utrzymała niepodległość ,ale nigdy byśmy już nie zobaczyli Jennefer.
Bardzo by mi się to spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten drugi projekt, to będzie RPG podobny do Gothic''a/Skyrima. Czyli bardziej otwarty świat itp. Czekam na obydwie gry :) Tak w ogóle to trzeba w końcu przejść Wieśka 2 :) Mam go od dnia po premierze a jeszcze jakoś nie ukończyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:34, Piotrek_K napisał:

Jak znow oleja wersje na PS3 to znow nie kupie...

Rozmawiałem z Pawłem Sasko na Game Day''u w Sosnowcu i po pytaniu o W2 na PS3 trochę się skrzywił i puścił gadkę o słuchaniu fanów :) Może coś robią, może nie - ogólnie zasada jest jednak taka, że poza Techlandem, Reality Pump i People Can Fly nie mamy studiów na tyle ogarniętych, by bawić się w programowanie na PS3. Wyjątkiem są ludzie od Datury, ale im chyba Sony pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:09, Ezio948 napisał:

Gdyby stworzyli Wiedźmina 3-ego to chciałbym ,żeby była ona umiejscowiona gdzieś w Nilfgaardzie.
Lub dali nam taki wybór ,np.:
Jak byśmy postanowili odszukać Yennefer w Nilfgaardzie to Królestwa Północy by upadły,
lub na odwrót jak byśmy postanowili stanąć w obronie Królestw Północy ,to owa by utrzymała
niepodległość ,ale nigdy byśmy już nie zobaczyli Jennefer.
Bardzo by mi się to spodobało :D


Gdzieś trafiłem na jakiś artykuł (nie pamiętam linka i nie chce mi się go szukać), który głosił, że Nilfgaard rzeczywiście odwiedzimy, a fabuła będzie się kręcić wokół ichniejszego cesarza i Dzikiego Gonu. Jak dla mnie mocno prawdopodobne, ale lepiej podchodzić do takich rewelacji z rezerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kolejnego Wiedźmina mogliby ożywić projekt THEY. Jak można było uśmiercić tak nieźle zapowiadającego się FPS, świeżą markę z pomysłami na rzecz kolejnego, seryjnego tasiemca jakim staje się wiedźmin?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
Cóż, tak to Sony inteligentnie pomyślało nad utrudnianiem życia twórcom gier zmieniając najlepsze i najprostsze podejście do programowania jakie było w PSX i PS2 na coś, co musiało ich wyróżnić. No i ich wyróżniło :D Zresztą CDP to raczej biedne studio także bawienie się w robienie gier na PS3, co przez wielu jest wskazywane za najdroższe przedsięwzięcie (porównując z klockiem i pc) może być raczej średnio opłacalne. A jak na PS3 nie zrobią to z głodu też nie umrą.

@chuck29
Jak taki Wiedźmin 2 jest tasiemcem to czym jest Final Fantasy czy CoD :D Do tasiemca jeszcze trochę brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 21:56, chuck29 napisał:

na rzecz kolejnego, seryjnego
tasiemca jakim staje się wiedźmin?!


Taa, dwie gry to seryjny tasiemiec. Skąd ten paniczny strach przed sequelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy w przytoczonej wypowiedzi.

Pierwsza jest taka, że "To rozległy RPG, dla którego chcemy pozyskać możliwie najlepszą ekipę." co oznaczałoby, że do drugiej gry (domniemanego Wiedźmina 3) nie potrzebują możliwie najlepszej ekipy? nie nastraja to pozytywnie.

Druga sprawa to "To okazja na stworzenie zupełnie nowego projektu od zera." co w zasadzie daje 99% pewności, że tą pierwszą grą jest nowy Wiedźmin. Albo dodatek do Zabójców Królów, choć raczej stawiałbym na opcję pierwszą.

Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:09, BlindObserver napisał:

Cóż, tak to Sony inteligentnie pomyślało nad utrudnianiem życia twórcom gier zmieniając
najlepsze i najprostsze podejście do programowania jakie było w PSX i PS2 na coś, co
musiało ich wyróżnić.

Błąd - PSX i PS2 nie należały do łatwych platform, jeżeli chodzi o kodzenie - to była jeszcze bardziej kosmiczna architektura procesora niż Power od IBMu czy x86 od Intela.\
PS3 kontynuuje po prostu tradycję Sony, wg której konsola ma być czymś więcej niż zwykły PC w ładnej obudowie z innym systemem (pozdrowienia dla pierwszego Xboksa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:12, marcin-malysza napisał:

A ja chcę Wieska 2 na PS3... Gdyż skoro powiedzieli konsolowe "A"
to powinni też powiedzieć "B".


A ja chcę gwiazdkę z nieba. Możesz kupić na PC albo klocka.

Robienie teraz wersji na chlebak byłoby po prostu głupie. Zajmie im to co najmniej rok, a tu za rogiem już czeka PS4. Uczyć się przestarzałej architektury, która lada moment będzie miała następcę, mija się z celem. No i dreptanie w miejscu, zamiast skupianie się na nowym projekcie, to stagnacja. Jakby tego było mało, również dużo większe ryzyko finansowe, bo wRPG generalnie lepiej się sprzedają właśnie na XB. Szkoda prądu, czasu i środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ciekawie, jeśli nowy RPG umiejscowiony by został w realiach science-fiction. Przydał by się taki polski Mass Effect, w którym kierowałoby się jakimś Majorem Zagłobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo coś w klimatach cyberpunku, najlepiej w uniwersum Ciągu. Jeden DX to za mało.
No, ale to nie koncert życzeń. Chociaż i tak jestem ciekaw tej nowej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować